Лівий Локіть• 01 июня 2025

Як багато жінок схильні до самопожертви?

Особисто ви?
А ситуація така: чоловік виявився не буде гарним батьком. Родину забезпечує, але вважає, що на цьому його обовʼязки виконані.
Так от жінка, яка від такого чоловіка народжує 2-3 дітей під девізом «я все сама зможу».
Коплю на груди• 01 июня 2025
Если обеспечивает семью, то есть возможность нанять няню, помощницу по хозяйству?
Фиона Шрековна• 01 июня 2025
Почему сама? Няни отлично справляются с этим
ніколи такого не було• 01 июня 2025
Я не здатна на самопожертву від слова зовсім
автор Лівий Локіть • 01 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Він родину забезпечує, а не няню і кухарку.
Фиона Шрековна• 01 июня 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Ну и? Дети его семья, а детям нужна няня, все просто
Marmu• 01 июня 2025
Мій батько одружився вдруге років у 60. Він вже був на пенсії, алкоголік, бідний і лінивий, посварився із усіма майже родичами, дуже мерзкий мав характер. Його дружина на 12 років молодша, працювала 2 дні по13-14 год через день, заробляла для райцентра відносно добре (десь рази у три більше, ніж його пенсія). Так от - він не робив вдома тупо нічого!!! Вона у вихідний прибирала, готувала і все таке. Вона його любила до нестями. І все казала, який він добрий (бо її перший чоловік взагалі пив і був буйний - пропивав меблі, бив посуд і все таке, син сидів вдома і сторожив, щоб він не виніс телевізор-золото). Жити без цих кончених мужиків їй у голову не приходило чомусь
Як_наготую...• 01 июня 2025
І до чого тут самопожертва? Вона живе з чоловіком, якому не потрібна ні вона ні ті діти - грошей кинув, щоб не здохли з голоду і вже ’молодець’. Я не бачу тут самопожертви. Вона це вибрала, бо двоє-троє дітей, це вже свідомий вибір бути з цим чоловіком.
Помидорина• 01 июня 2025
Авторе, девіз інший: щоб не пішов або це ж його діти.
І це не про самопожертву,а про дії ,які допомогають тимчасово приборкати власний страх
автор Лівий Локіть • 01 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Дозволити няню, це платили комусь повноцінну зарплатню зі своєї. Не так багато тих, хто реально заробляє так, щоб не лише утримувати свою родину, а ще повну ставку ( не плутати з підробітком).
Більшість схиляються до того, щоб дружина не працювала, а виконувала функції кухарки, прибиральниці, няні….
Помидорина• 01 июня 2025
Ответ дляЛівий Локіть
І в чому самопожертва? Просто життя у тих умовах, які собі створили самостійно
Як_наготую...• 01 июня 2025
Ответ дляЛівий Локіть
І в чому ви вбачаєте самопожертву жінки? Я не бачу. Це свідомий вибір. Вона вирішила, що так краше всім і їй також.
Стріляний птах• 01 июня 2025
Ответ дляЛівий Локіть
мой няню
_Злата Ibra_• 21 июня 2025
Многие. Я точно нет