svecola• 01 июня 2025

Оленья аэродром всьо:? «У нас война началась в Оленегорске».

📌 «У нас война началась в Оленегорске».

В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики. Жители сообщают о пожаре.

Оказалось, что сегодня утром у заправки у въезда в город остановилась фура. Через некоторое время прямо из кузова стали вылетать беспилотники, которые затем атаковали различные объекты. Водитель задержан.

Последние записи:
⚡ Еще одно происшествие с поездом произошло..В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики

⚡ Под Курском взорван другой железнодорожный..
🚂 В Брянской области был подорван мост: в этот..
Yuliya-23• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Дійсно
Чого дома то целые
недоопрацювання
Труп нареченої• 01 июня 2025
це все дуже класно але тепер щось я боюся ночі(
Татьяна-57fb• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Дійсно
Чого дома то целые
дым можно на фото подделать ,а у нас какие руины они себя считают умнее кого то
alenka3108• 01 июня 2025
Ответ дляona3233
У них Орешников на пару раз было.
Первый был удачный пуск. Второй взорвался на месте старта.
Трєтьєго і вовсє нє дано)
Aksinia 111• 01 июня 2025
Я в ужасе ! Есть видео
’Водій фури з якої вилітали БПЛА був знайдений задушеним ’
Зверьё какое то . Почему не суд ? У нас кто на русню работает судят, потом ещё и обмен .
промокашка• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Дійсно
Чого дома то целые
Ну ми ж не терористи , це в іхньому стилі шукать військові обʼєкти в будинках та лікарнях , наші по літакам чітко жахнули
Aksinia 111• 01 июня 2025
Ответ дляпромокашка
Да! Наши ювелирно работают !
Olga_72• 01 июня 2025
Ответ дляE-ducate
Що там в Североморську? Ми закінчили на сьогодні з літачками і перейшли на човники?
На підводні човники.... Капець, як неочікуванно.
Татьяна-57fb• 01 июня 2025
а поезд тот што утром фото было где там люди которые погибли где они шо то не видно и какойто вагон не понятный без окон там что люди ехали , общем у кацапов началось обосрение 1 числа (ошибка специально в слове ) выражается в чем сильно много фото дым и все целое и жертв нет сами рассмотрите эти фото а мы радуемся брехне, они ж любят конкретику цифр вот с первого числа начали , я не верю кацапским фото
LudaSHS• 01 июня 2025
Ответ дляпромокашка
Так отож
Точково
По військовим цілям
Даксо• 01 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
Да! Наши ювелирно работают !
Смердів там ніхто не рахує, що їх трогати, правильно. Уявляю як зараз пуйло ножками топає через літаки, які баби ніяк не нарожають.
Perfect look• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
❗️СБУ таємно доставила ударні дрони в росію. Доставка відбулась далекобійними вантажівками

Запуск відбувався безпосередньо з вантажівок. Ударні безпілотники піднялись поруч з аеродромами і одночасно уразили більше 40 літаків. Загальна вартість ураженої техніки - більше $2 млрд
А почему не 140 ?

❗️Попередньо знищено три Ту-95МС на авіабазі «Біла» в Іркутській області, та 4 борти ТУ-95МС на ае «Оленья», — монітори
lilul990• 01 июня 2025
Цікаво до чого завтра договоряться

Шо там путіну в папочках принесли і чи його его нарешті згодилось сісти на бутилку
LudaSHS• 01 июня 2025
Це журналіст Ліга

’👁️ Нові деталі. Спецоперацію ’Павутина’, в результаті якої СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації рф, готували понад півтора роки.

Операція була надскладною з логістичної точки зору.

СБУ спочатку переправила до росії fpv-дрони, а згодом - мобільні деревʼяні будиночки.

Пізніше на території рф дрони були заховані під дахи будиночків, розміщених вже на вантажних авто.

В потрібний момент дахи будинків дистанційно відкрили, дрони полетіли вражати російські бомбардувальники.

Маємо унікальні фото, де видно як саме готували дрони до атаки на військові аеродроми.

Джерела в СБУ підкреслюють, що люди, які приймали участь у цій історичній спецоперації, уже давно знаходяться в Україні.

’Тож, якщо путінський режим показово затримає когось, то це буде черговою постановкою для внутрішньої аудиторії’, - зазначають джерела.

Там далі що зеля знав тири пири
LudaSHS• 01 июня 2025
Ответ дляPerfect look
А почему не 140 ?

Питайте в моніторингових змі- каналах
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
Я в ужасе ! Есть видео
Убирають свідків. Не виключено що задіяні високі чини в росії. Чому б ні?
lilul990• 01 июня 2025
Российская делегация все таки вылетела в Стамбул.

Інтерестінг
Perfect look• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Питайте в моніторингових змі- каналах
lilul990• 01 июня 2025
Мені найбільше цікаво чи про це знав Трамп

Але риже опудало ще спить

Чи він як у величному столітті султан ліг спати поки вбивали його друга
LudaSHS• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990

Але риже опудало ще спить

Не думаю

Але що він мав на увазі зачекати 2 тижні?
vinika• 01 июня 2025
Ответ дляТруп нареченої
Вы эту ночь не боялись? Прошлую неделю 3 или 4 ночи? Да и все остальные ночи до сегодня, норм спали в Украине?
LudaSHS• 01 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Всі написали це
Навіть Суспільне
https://t.me/suspilnenews/50772
vinika• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990

Але риже опудало ще спить

Трамп обосраный после всех своих обещаний и поощрений уйла.
LudaSHS• 01 июня 2025
Ответ дляvinika
Трампу профіт, ну тобто Сша.
Знищено стратегічна авіація, в тому числі з ядерної тріади.
Yuljwa• 01 июня 2025
Спасибо всем причастным! Титаны!
LudaSHS• 01 июня 2025
З змі
’согласно основным существующим оценкам (SIPRI, IISS и др.), от 35 до 45% действующей российской стратегической авиации повреждено.’
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
З змі
Ну це для нормальних людей трагедія

Трагедія втрати під мільйон включно з пораненими

Трагедія стати васалом Китаю

А для того больного на голову то може і не так страшно
Yuljwa• 01 июня 2025
Какие же они дырявые и ничтожные.
Если бы только ’союзники’ дали ракеты ещё в 2022 г , все бы закончилось давным-давно.
Больно это осознавать
LudaSHS• 01 июня 2025
Ну от знайшли винного
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
З змі
Путін ще зі своїм наступом обісреться під кінець літа ну і нормальна людина просто би застрелилась