Свідок Перемоги• 01 июня в 15:28
Що найчастіше викликає у вас бажання готувати з душею, а не просто для ситості?
Стан, люди, ситуації?
Айболитная• 01 июня в 15:29
Нічого, не люблю готувати, роблю бо треба, хіба що, якийсь новий рецепт може трохи надихнути.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 июня в 15:32
кришнаиты готовят с душей. поймут все, кто пробовал. пищу можно насытить энергией.
Всех анонимов аноним• 01 июня в 15:32
Люблю готувати дітям. Ось сьогодні зранку зробила тортик з чого було. Запікаю індюка та зварю молодої картопельки. Скоро мають приїхати. Але це звісно не кожного дня.
Птица секретарь• 01 июня в 15:36
Дитина. Коли жила сама, ніколи нічого складного не готувала. Могла тиждень їсти гречку і м´ясо тушковане.
младокошкина• 01 июня в 15:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Эх... Хотела поставить смайлик один глаз дёргается... Не нашла.
Шикаю і викаю• 01 июня в 15:45
Навяність різноманітних продуктів, а не коли доводиться вигадувати з гівна пулю.
Чумачечая Весна• 01 июня в 15:47
выходной. я выспалась. желательно чтобы все занимались своими делами. или выпить
Почекуха• 01 июня в 16:18
Мені 45, з них 20 років маю дітей і періодично чоловіків. Ні-чо-го мене вже не надихне на гарний настрій при готуванні їжі. Найсмачніша їжа та, яку готую не я. Я вже це ненавиджу.
Брюнетка в Мармеладе• 01 июня в 16:30
Когда жила одна питалась исключительно доставкой в кафе и чем-то быстрорастворимым. Начала встречаться захотелось готовить