Творог для розжига• Изменено 01 июня в 15:42
Зріст дитини
Як розрахувати прогнозований зріст дитини враховуючи зріст батька і матері? Багато таких в кого зріст дитини попав в ці розрахунки?
Хома з пастою• 01 июня в 15:44
Авторе, ніяк не спрогнозувати. В мене високі батьки і рідні сестри,я з сестер найстарша і найменша за зростом від усіх моїх родичів
Это сложно так спрогнозировать. Если у Вас есть вопросы по росту ребенка, то ищете толкового эндокринолога и говорите, что хотите обследовать ребенка частно (почему частно, как мне сказала гастроэнтеролог в гос институте, я Вам не имею права назначить бесплатные анализы, которые Вы хотите, у меня лимит и только для тяжелых и очевидных пациентов).
Творог для розжига
• 01 июня в 16:02
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я 170см, чоловвк 178, малий 14 років 182 см 🤷♀️
А дідусі, бабусі високі?
Не заздріть тьоті• 01 июня в 16:57
Ответ дляТворог для розжига
А дідусі, бабусі високі?
В чоловіка і батько і мати ніжче на нього. В мене мама 178, батько на пів голови нижче. Вроді як дід був всоким, може в діда пішов