Не стесняюсь• 11 июня в 16:48
А результати НМТ зразу діти знають
Чи через деякий час їх сповіщають. Хіба таке може бути, що учень здав, а балів поки не знає?
Не стесняюсь
• 11 июня в 16:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Відразу дають листок з результатами, ви самі їх переводите в бали
А це як переводити?
сладкий_ноябрь• 11 июня в 16:52
Ответ дляНе стесняюсь
А це як переводити?
Ну якщо ви не маєте випускника, який здає нмт, то навіщо вам ця інформація?
НичеНипанимаю• 11 июня в 16:53
Одразу.
Але після ´ручної´ перевірки, результати можуть бути уточнені (наприклад, в математиці можуть додати кілька балів за детальний опис задачі)
Автопортрет нурофена• 11 июня в 16:59
Ответ дляНичеНипанимаю
Одразу.
Це ж нмт
Хто ж там що вручну перевіряє
На комп´ютері ввели відповіді і все
Хто ж там що вручну перевіряє
На комп´ютері ввели відповіді і все
Не стесняюсь
• 11 июня в 17:01
Ответ длясладкий_ноябрь
Дивне питання.
МельничукОля• 11 июня в 17:02
Напевно дитина здала на поганий результат, а мамі каже, що результати будуть пізніше.
сладкий_ноябрь• 11 июня в 17:03
Ответ дляНе стесняюсь
Дивне питання.
Чому дивне?
Діти випускники все знають, вміють вираховувати бали
Не стесняюсь
• 11 июня в 17:05
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому дивне?
А якщо в мене випускник через два роки, то я не можу поцікавитись?
Розбещена цяточка• 11 июня в 17:05
Ответ дляМельничукОля
Якщо мама навіть не в курсі як перераховуються бали, то це не дивно.
Не стесняюсь
• 11 июня в 17:06
Ответ дляМельничукОля
Ні, це не моя дитина, а товариш доньки
МельничукОля• 11 июня в 17:07
Ответ дляНе стесняюсь
Ні, це не моя дитина, а товариш доньки
Отже, результати плачевні, і його батькам потрібно готувати кошти на навчання.
НичеНипанимаю• 11 июня в 17:07
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це ж нмт
Хто ж там що вручну перевіряє
На комп´ютері ввели відповіді і все
Хто ж там що вручну перевіряє
На комп´ютері ввели відповіді і все
Автопортрет нурофена• 11 июня в 17:12
Ответ дляНичеНипанимаю
фото
Ви самі уважно прочитайте, що написано на вашому фото.
Це не письмовий екзамен. Діти вводять лише відповіді.
Можуть бути помилки в завданнях, саме тому завдання можуть бути уточнені
Мені так подобається, що люди дають свої поради там, де ніц не розуміють і не знають
НичеНипанимаю• 11 июня в 17:21
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це не порада, в інформація: офіційні результати з´являться в кабінеті . Те, що ´видав комп´ютер´ по завершенню тестування - попередній результат, який може змінитись
Не стесняюсь
• 11 июня в 17:31
Ответ дляРозбещена цяточка
Яка мама? Це не моя дитина.
сладкий_ноябрь• 11 июня в 17:35
Ответ дляНе стесняюсь
То в інтернеті все розписано на сторінці НМТ
Не стесняюсь
• 11 июня в 17:39
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ясно, я ще не цікавилась. Дякую. Мені потрібно відповідь швидко так чи ні. І все. Ще раз дякую за пояснення.
Творческий типаж• 11 июня в 18:14
сину видали листотчок з двозначними цифрами. потім дома перевели в бали по таблиці
Автопортрет нурофена• 11 июня в 18:24
Ответ дляНичеНипанимаю
Ви надаєте неправдиву інформацію про ’ручну’ перевірку, якої насправді немає.
Так, результати попередні, і я пояснила вище, чому, а не через якусь там ’ручну’ перевірку.
Тому, якщо не знаєш, то краще не писати взагалі, ніж писати видумки
Не стесняюсь
• 11 июня в 18:34
Ответ дляТворческий типаж
Дякую