Луковая• 01 июня 2025
В день захисту дітей наша влада пробила знову дно!
Дітей сиріт з Австрії повертають додому за вимогою української влади. Це в той час коли в Україні ні на день не припиняються обстріли...
Луковая
• 01 июня 2025
Наша влада знущається не тільки з простих людей, а навіть з сиріт...
Я навіть не можу придумати, з якою ціллю це робиться.. але точно не з благородною
дама_из_декрета• 01 июня 2025
Ответ дляИ.О. человека
это происходит постоянно, за границу эвакуировали около 4 тыс детей-сирот, большую часть уже вернули в Украину. Это тысячи детей.
Но драму разыгрывают из-за 50 детей из Австрии. Хотя более сотни из той же Австрии уже вернули в Украину.
Включайте мозг и думайте кому выгодно вас разводить на эмоции.
А зачем их возвращать в войну???
Меня никто не разводит на эмоции. Я искренне не понимаю, зачем этих и других детей возвращать в войну в Украину.
Может вы понимаете и объясните?
Луковая
• 01 июня 2025
Ответ длядама_из_декрета
А зачем их возвращать в войну???
Может вы понимаете и объясните?
Вона ще не придумала як відробити зеленську копійку...
дама_из_декрета• 01 июня 2025
Ответ дляЛуковая
Да, вразумительного ответа нет(
Луковая
• 01 июня 2025
Ответ дляtala-li
за вимогою українського народу вимагаємо у влади повернути СвоЇх дітей в Україну - Зеленського Кирила, Трьох синів Гетьманцева, сина Порошенко, сина Гончаренка Олексія, дітей і онуків Данілова....
О, цих якраз і потрібно...
І на передову, зразу б і війна закінчилася б
И.О. человека• 01 июня 2025
Ответ длядама_из_декрета
А зачем их возвращать в войну???
Может вы понимаете и объясните?
я понимаю, но ответ вам не понравится.
я бы не возвращала, но я не орган власти и не представляю интересы государства. А зачем мобилизовать мужчин?
Зачем ограничивать права и свободы гражданам во время войны?
Мама фіфті цента• 01 июня 2025
Ви знаєте, в нас в селі є прийомна сім´я, так от дивлюсь вони саоїх хлопців нікуди не вивозять, єдине, що менших вони тепер відправлляють в військове училище. Я так і подумала, що їм щаборонено дітей відправлять закордон. Це жах насправді, що дітей позбавляють шансу на нормальне життя.
Почемучка• 01 июня 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Удалено администрацией...
Мама фіфті цента• 01 июня 2025
Мене ще напрягло, коли влада кіпішувала, що кацапи з харківської області вивезли дітей в табір, наші вили, що викрали
і там же в дітей батьки є, а влада вважає, що може ними розпоряджатися.
Khmelnichanka• 01 июня 2025
Я вважаю це державним злочином.
Знаєте, я не вірю в казки про те, що все це робиться заради дітей, щоб дати їм можливість зростати в сім´ях ( бо в нас черги на всиновлення і т.п.).
Я обидвома руками за всиновлення, проте велика частина з цих дітей - мають серйозну інвалідність. Навряд чи за них будуть битись всиновителі ((((
І якби повернення було б хоча б десь на захід країни, а так....нема в мене слів ((((
Луковая
• 01 июня 2025
Ответ дляИ.О. человека
я понимаю, но ответ вам не понравится.
Що щось зломалось у вашій методичні? Не получається виправдати дії влади?
І навіть заклик що виводять на емоції не допоміг.
Прикиньте, як це цинічно, що навіть ви не знайшлись що написати в захист нашої цинічної влади...
Почемучка• 01 июня 2025
Ответ дляЛуковая
Сегодня вообще какое-то обострение и повернутость на зелени. Видимо, узнал реальные рейтинги
И.О. человека• 01 июня 2025
Ответ дляЛуковая
я не захищаю владу і в цьому питанні не підтримую, я просто розумію чому з державницьких міркувань приймають такі рішення.
У мене до вас питання - ви з приводу декількох тисяч інших повернутих дітей так само побивались? Чи про них не писали, то ви і не переймались їхньою долею?
Луковая
• 01 июня 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Тобто ви прирівнюєте законне і узгоджене перебування дітей в Австрії з тим що вивозили кацапи?
Геніально....
Ответ дляИ.О. человека
Напишіть чому розумієте дії влади, не переводьте стрілки
Khmelnichanka• 01 июня 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Прийомні родини мають право виїжддати за кордон всією родиною.
Інша справа, якщо в сім’ї є хлопці 18+ ((((
Ответ дляИ.О. человека
а почему не создали тему раньше, когда ранее возвращали 139 детей из Австрии в Украину?
Это было согласовано между двумя странами. Или тогда австрийские сми ничего не писали? Или тогда этот вопрос вас не беспокоил?
Так не только из Австрии. Год назад из Польши вернули, осенью из Греции…
Ответ дляМама фіфті цента
Кем запрещено? Конкретно им?
Khmelnichanka• 01 июня 2025
Ответ дляЕлена1265
Семьи стоят в очереди на опеку/усыновление
Для них это огромный плюс, что детей возвращают
Ви впеанені, що всі ці діти опиняться в родинах? Якщо врахувати, що там десь 25 дітей з інвалідністю, в тому числі - психіатричною, в трму числі і діти на кріслах колісних. Може, логічніше було б, щоб потенційні прийомні батьки оформлювали документи, і забирали в Україну вже конкретну дитину? Законодавчо це зараз врегульовано, є така можливість. Це якщо говорити про благо саме для дітей.
Ответ дляKhmelnichanka
Да, но очень сложно вырвать вывезенных детей. Почитайте группы усыновителей и поймете, насколько это проблематично сделать. Власти принимающих стран не хотят отдавать ребенка даже, если за ним едет семья.
Если дети с глубокой инвалидностью, в т.ч. с реальной психиатрией, тогда, конечно шанс невысокий, что в семью попадут
Но я понимаю, зачем возвращают детей
Ответ дляЕлена1265
Но я понимаю, зачем возвращают детей
Напишіть, нащо
Khmelnichanka• 01 июня 2025
Ответ дляЕлена1265
Но я понимаю, зачем возвращают детей
Я постійноно читаю наші всиновительські групи, розумію, про що Ви. Я глибоко в темі :). Але тут я в опозиції до ’колег по цеху’. Тому що на першому місці мають стояти інтереси дитини, а не дорослих і не держави.
Flower Girl23• 01 июня 2025
Ответ дляКіна не буде
Идеальные будущие солдаты
Да. Готовить их к будущей войне... Наши о ’возврате детей’ из-за границы постоянно вещают... Они сироты, их родители не вывезут в 16 - 17 лет...
Ответ дляMary_MMS
Ви хоч вірите в те що пишите? В нас закрилися ВСІ дитячі будинки? В нас не залишилось дітей сиріт??? Крім того , там всі діти з інвалідністю майже...
Я читаю группу опекунов/ усыновителей, там описывают сложности поиска детей и то, как принимающие страны не хотят отдавать наших детей. И вроде дети-сироты есть, а забрать их нельзя.
Найдите в ТГ группу «Тисячі родин» и сами почитайте, с какими сложностями сталкиваются усыновители. А взять под опеку детей, которые за границей вообще нельзя
Ответ дляЕлена1265
Я вас ще раз запитую. В нас ВСІ дитячі будинки закрилися???