SantaMonika• 02 июня 2025

Кароль Навроцький

Кароль Навроцький переміг на президентських виборах у Польщі. Виборча комісія опрацювала 100% бюлетенів.

Навроцького підтримали 50,89%, а його опонента Рафала Тшасковського — 49,11%

Будемо ми ще скучати за Дудою
Aksinia 111• 02 июня 2025
Предсказуемо .....
Sofia2008• 02 июня 2025
Навроцький стане новим президентом Польщі: опозиційний кандидат перемагає у другому турі президентських виборів

Державна виборча комісія опрацювала 100% протоколів. За результатами підрахунку голосів, Навроцький отримав підтримку 50,89% виборців, Рафал Тшасковський — 49,11%.

Кароль Навроцький неодноразово робив суперечливі заяви щодо України.

🧡 Він заявляв, що ексгумація та вшанування пам´яті польських жертв на Волині — ключове питанням для польсько-українських відносин.

🧡 Виступав проти членства України в НАТО та ЄС до розв´язання «історичних проблем».

🧡 Заявляв, що готовий відправити бізнесменів, коли Україна буде відновлюватись, але польські війські відправляти не буде.

🧡 Підтримував завершення війни в Україні мирною угодою і заявляв, що питання територіальних поступок має вирішуватися за участю європейського співтовариства та України.

🧡 Стверджував, що як президент керуватиметься принципом «спочатку Польща, перш за все — поляки».
Kiwi• 02 июня 2025
Виграв сутенер. Такі зараз цінності у поляків..
Smusish• 02 июня 2025
Він може стверджувати, що він хоче. Через деякий час на нього надавлять і скажуть як треба . Тут хто сильніше надавать, того сторону і прийме
FleurDeLyse• 02 июня 2025
Сумно. теж щойно прочитала
Just a crow• 02 июня 2025
Только прочитала об этом, жизнь покажет каким он будет президентом.
LudaSHS• 02 июня 2025
Що ж
Ця ідеологія буде брати верх, Румунія вистрибнула, Польша ні. Німеччина пропетляла.
Це антиукраїнський кандидат, навіть антиєвропейський, як заявляють, а деякі пишуть про відверто фашиську ідеологію. Подивимося до чого це приведе. Світ взагалі змінюється. Ми полякам набридли теж.
Гимли• 02 июня 2025
Закидывался чем-то в прямом эфире он или кто-то другой?
uma• 02 июня 2025
Говорить в избирательной гонке можно что угодно. За слова еще никого не просили ответить.
В лозунге «Сперва Польша…» нет ничего плохого. Каждый президент должен думать сперва о своей стране и своем народе.
Вот и он при важных голосованиях будет думать о Польше, выторговывая за ее голос максимум, а потом проголосует как скажут.
Касабланка8888• 02 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Що ж
Мы надоели только глупым полякам. Умные понимают, какой толчок и развитие их экономике дают наши люди. Это вам не Германия, там все за свои.
LudaSHS• 02 июня 2025
Ответ дляКасабланка8888
Є в суспільстві Ес щодо мігрантів, біженців свої процеси.
Не всі розуміють який профіт дали вивезені кошти з України і робочі руки.
Але щоб не казали окремі люди - політики, держава буде робити що їй вигідно, насамперед.
Касабланка8888• 02 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Для будь-якої держави вигідно отримати робочі руки, що платять податки. І політики це чудово розуміють. Поляків багато поїхало з Польщі, а наші люди, що туди приїхали - переважна більшість працюють або привезли кошти в країну. І чомусь Німеччина не втомилася платити гроші нашим дармоїдам, а бідні поляки втомилися від українців, що наповнюють їхню казну і везутб їм своїх дітей.
Распродажа СП• 02 июня 2025
Ответ дляuma
В нас теж розказував, що він менеджер, якого найняли люди й буде служити народу.
uma• 02 июня 2025
Ответ дляРаспродажа СП
В чем противоречие? Наш трындел как и остальные. Вот и поляк натрындел. А что будет на самом деле - поживем и увидим.