ДолькиКабана• 02 июня в 08:49
Вибори в Польщі. Пакуємо валізи?
Президентом Польщі вже фактично став політик із відверто антиукраїнською позицією. З шовіністичними ( м´яко кажучи, на межі з фашизмом) поглядами. Що плануєте робити- лишатися чи їхати деінде?
Результат:
вже голосів:
235 (65.46%)
Свій варіант
58 (16.16%)
Лишуся в Польщі
43 (11.98%)
Повернуся до України
23 (6.41%)
Поїду далі
Korsika999• 02 июня в 09:57
Ответ дляlilul990
Так а шо ви як не громадянка Польщі так переживаєте? Більшість законів вас і не коснеться
Удалено администрацией...
Korsika999• 02 июня в 09:57
Ответ дляlilul990
Мені подобається ваша манера вести розмову
Шось спиздіти. І потім - я не сабіраюсь споріть
У вас научилась
Ответ дляKorsika999
Я уже написала выше. Угороза жизни матери, изнасилование, инцест. Нельзя будет делать аборт. Так он пообещал сделать. Тоесть, никаких исключений.
Он ничего такого не ’обещал’.
Президент в Польше не может этого сделать.
В 2016ом не смогли и сейчас не смогут.
Повторения страйка 2016ого года никто не захочет.
В 2016ом не смогли и сейчас не смогут.
Ответ дляВесёлая морковка
очень хотела чтобы победил Рафал Тшасковский, реально видно что человек многое делает для Варшавы, думаю для страны бы он много сделал, видела его в живую, очень простой, близок к людям человек...он мне руку пожал)...но думаю,что все-таки что это больше лозунги для выборов, не думаю,что он что-то кардинальное предпримет для беженцев им роб.сила нужна...большинство уже уехало сами т.к. сложно с орендой и зарабатыванием денег
Я хоч і не живу в Польщі але вболівала за Ташсковського, шкода, що він не переміг, ще й така мінімальна різниця в голосах.
Ответ дляЗвездолётчица
ох і трудяться боти всіх мастей, від рашистських до зедєрмакоподоляцьких, щоб стравити українців і поляків, аж посикають)))
нажаль, це правда. Не треба це ігнорувати. Просто послухайте його інтерв’ю. Вони якраз цим і займалися і перемогли на виборах. Значить є запит у суспільства на це.
ImperoTanya• 02 июня в 11:31
Ответ дляСтрекоза любви
Я б не назвала його відверто антиукраїнським. Є висловлювання, що не подобається, але завжди треба дивитися на дії.
А українцям, які в Польщі взагалі, наразі, не холодно ні спекотно від нового президента.
Я тож думаю що від передвиборчої агітації до розуміння скільки українців працюють на Польщу і привносять налоги та користь від праці на важких роботах де поляки ( досить тупуваті доречі і лідерами ставлять наших дуже часто на виробництві) не хочуть працювать...
Правда по Польщі така - де важко ідуть на пару місяців тупі алкоголіки - і на пособіє з безробіття - так і бовтаються туда сюда...
А де зп вище середньої і треба щось з себе представляти , і досвід і розум - там не сильно і дивляться що ти українець, якщо вмієш працювать, заробляти і всякі шахермахери витворяти..
Тож підпортити життя нашим в Польщі можуть... Але не глобально
YOzhik v tumane• 02 июня в 13:54
Чим той Навроцький від Дуди відрізняється? Нічим. І той ПІС, і той. Президент в Польщі особливо не впливає на внутрішню політику Польщі. Майже нічого не зміиться.
Фрау Донна Роза• 02 июня в 14:04
Ответ дляКиця-бриця
А зачем уезжать ?
Я, если что, в Украине
Действительно, зачем сидя в Украине, выезжать из Польши?
Фрау Донна Роза• 02 июня в 14:28
Ответ дляFortal
Сама крінжова фраза.... Цю фразу сказала , покійна , нині , жінка - свекровь маєї подруги, яка виїхала з Донецьку, ще в 14-му. Все роздирала сім´ю подруги навпіл. Вона намагалась влаштуватись у Вінниці, з чоловіком та маленьким сином.А та витягувала сина туди . Він їхав - бо ж мама каже правду. Допригодилась! Чоловік помер, вона отримала інсульт, син вивозив речі та її ( лежачу) - під обстрілами. І ця жінка померла .....не там де ’ родилась і там пригодилась’ - а от сім´ї подруги змарнувала добре життя! А своє угробила! До речі, з дому, майже нічого не змогли вивезти! А вже ні дому - ні її!!!!! Тому, це гімно , а не прислів´я!!! Мало того, вона могла вивезти своєго сина за кордон ( бо він опікувався нею - їй дали інвалідність) .. І він би зараз мав би шанс і заробити і сім´ю забезпечувати.
люди всего мира мигрируют по всему миру и ищут где им лучше, но у нас этими присказками пригвозжают к болоту, как гвоздями и готовы глаза выцарапать - не дай Бог выехал - ага, втикачи! позор! Родину предали!