pupsi4ek• 07 июня в 23:54

Пригріли змію... Президент Польщі Навроцький виступив проти вступу України в ЄС

Новообраний президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що не підтримує прискорений вступ України до ЄС. Він наголосив на необхідності врахування інтересів Польщі та інших країн.

https://unn.ua/news/prezydent-polshchi-navrotskyi-...

Як це так? Україна, да з таким найдемократичнішим президентом повністю готова до вступу до ЄС!
Я не Сірожа• 07 июня в 23:56
Злопам´ятний пшек.
Він же колишній директор Інституту пам´яті, тож там свої резони.
автор pupsi4ek • 07 июня в 23:57
Ответ дляЯ не Сірожа
Злопам´ятний пшек.
Так, і ворогів навколо України стає все більше і більше...
vviki• 07 июня в 23:57
Хто пригрів ? Хто змія ?
Україну точно вже кличуть в ЄС і проблема тільки в навроцькому ?
Аноним ФЕЯ• 07 июня в 23:58
Він завжди був проти вступу України в єс. Ніколи цього не приховував
В чому зрада?
vviki• 07 июня в 23:58
Ответ дляpupsi4ek
Польща не згорнула військову допомогу - а вам ворогів більшає ? Ви звідки пишите ?
Yasya_1306• 07 июня в 23:58
Поляки збираються вистрелити собі в ногу, роздмухуючи тему ’волинської рєзні’. Бо, якщо ми почнемо розкручувати цю подію, то поляки будуть мати «блєдний від» як то кажуть
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:00
Ответ дляvviki
’ПишЕте’. Новообраний Президент Польщі ще не заступив, то все ще попереду
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:00
Ответ дляYasya_1306
Вони мають її замовчувати? Чому?
vviki• 08 июня в 00:01
Ответ дляpupsi4ek
Президент мало що в Польщі вирішує
Ви погано підготувалися розганяти зраду - ворогів більшає
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:02
Ответ дляvviki
Президент мало що в Польщі вирішує
А Словаччина і Угорщина - друзі України? І новообраний Президент Польщі також? Ну добре...
vviki• 08 июня в 00:02
Ответ дляpupsi4ek
Так , шукайте ворогів далі
І Польша теж вам ворог
Feel good• 08 июня в 00:02
Він і був проти вступу України в ЄС.
І каже, що Україна - має вибачитися за волинську трагедію і операцію ’Вісла’.
Ми цього у школі не вчили.

Ситуація із зерном теж не ок.

А Польща за що має вибачитися?

Відверто, на початку війни вони підтримали, як ніхто інший.

Влада світу змінюється ... у праву сторону: США, росія, Польща, Китай... така ж ´права´ тенденція і у Німеччини, Нідерландів ...
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:03
Ответ дляvviki
Так , шукайте ворогів далі
І Польша теж вам ворог
Новообраний Президент Польщі підтримує шлях України до НАТО і ЄС?
vviki• 08 июня в 00:04
Ответ дляpupsi4ek
Україна вже в кроці від НАТО та ЄС ?
Тільки Польща перешкоджає ?
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:04
Ответ дляvviki
Україна вже в кроці від НАТО та ЄС ?
Тільки Польща перешкоджає ?
Я про підтримку новообраного Президента Польщі.
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:05
І митний безвіз між Україною і ЄС зразу прикрили після його перемоги.
Yasya_1306• 08 июня в 00:05
Ответ дляpupsi4ek
Вони мають її замовчувати? Чому?
Бо вони роблять з цього спекулятивний міф
Волинська трагедія для Польщі стає скрєпним націєтворчим міфом, як 2 світова для росіян.
roksinata• 08 июня в 00:05
А хто пригрів змію?
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:06
Ответ дляYasya_1306
Це зрозуміло. Що з нею не так для Польщі? Чому поляки мають її замовчувати?
vviki• 08 июня в 00:06
Ответ дляpupsi4ek
Неіснуючий вступ має підтримувати щоб ви не шукали ефемерних ворогів ?
Аноним ФЕЯ• 08 июня в 00:06
Ответ дляYasya_1306
Ось цей момент напрягає дійсно.
Не приємно, страшно і не зрозуміло, чому вони розхитують і нагнітають цю тему. Просто відкрито провокують.
Еленнн• 08 июня в 00:07
Наш гарант наводив попередньо мости..., знайшов час зустрітися з іншим кандидатом.., а з новообранним- не знайшов.
Чому зараз таке здивування??
vviki• 08 июня в 00:08
Авторко , президент там на 5 років
Точно ЄС Україну протягом 5ти років не чекає , тому зрада відміняється
Feel good• 08 июня в 00:08
Ответ дляpupsi4ek
Через зерно.
Yasya_1306• 08 июня в 00:08
Ответ дляpupsi4ek
Та не замовчувати
Але ж ні тільки з їх сторони були втрати

У травні 1997 року президенти України Леонід Кучма та Польщі Александр Квасневський підписали спільну заяву ’До порозуміння і єднання’. У ньому зокрема йшлося, що це трагічна сторінка в історії обох націй. Вже тоді можна було це питання закрити
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:09
Ответ дляvviki
Це не про вступ, а про підтримку України взагалі. Кажучи, що не підтримує вступ України до ЄС, він таким чином відзначив, що буде мінімально підтримувати Україну. І це спіч для виборців.
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:09
Ответ дляvviki
Авторко , президент там на 5 років
Треба читати між строк
vviki• 08 июня в 00:10
Ответ дляpupsi4ek
Військова допомога на. Тому ж рівні
Не шукайте те чого немає - кацапським духом пахне
автор pupsi4ek • 08 июня в 00:10
Ответ дляFeel good
Через зерно.
Проблеми з зерном вже роки два. І за цей час ніхто і нічого не прикривав
Гимли• 08 июня в 00:10
Ответ дляvviki
Україна вже в кроці від НАТО та ЄС ?
Тільки Польща перешкоджає ?