Кашпо• 02 июня в 13:06

Ви б хотіли таку роботу, де нічого не треба робити?

Короче хочеш - спи, їж, дивись серіали, вишивай, малюй, працюй ще онлайн на іншій роботі тощо ..Начальника немає, нікого немає, камер немає.
Графік 3/3, з 10 до 20. Зарплата 22 тис грн
Чи ви б так не змогли, вам треба колектив і працювати, рухатись тощо?
Луковая• 02 июня в 13:25
Ответ дляКашпо
Як будете використовувати мову?
Викладати, це зараз популярна мова
Постійно шукають репетиторів
В мене є гуманітарна освіта
Зубная фея• 02 июня в 13:26
Ответ дляКашпо
Не буду писати, бо тут повилазять змії і почнуть писати , що такого не буває бла бла...
Это у вас такая работа? Наверное, я бы не против была, но все же обязанности знать не помешало бы и степень ответственности)
Пишу вірші, дорого• 02 июня в 13:27
Ответ дляТундиринда
І тупієш
ну если в свободное время книжки читаешь? языки учишь? то при чем тут тупеешь? А когда товары в супемакете через сканер пикаешь целый день? то неверное великое развитие)
ВільнаНазавжди• 02 июня в 13:28
Я - регіональний керівник у європейській компанії. Так замахалась, що пішла б, чесне слово. Відіспатись хоча б
Забрызжу ядом• 02 июня в 13:28
Да
Лорка-хлорка• 02 июня в 13:28
Мне график не подходит
автор Кашпо • 02 июня в 13:29
Ответ дляЗубная фея
Так, в мене така робота. Особисто я кайфую. А знайома каже, що вона б так не змогла. Але кажу - поїхали в Карпати,вона - я не можу, в мене робота...Пішли в музей - я не можу, я буду готувати на вихідних і прибирати на тиждень вперед...Ти дивилась фільм ? - ні, немає коли...
Так от я думаю, це вона від заздрощів таке каже, чи справді не змогла б вона так....Адже її життя більше схоже на рабство з тією роботою...
Зубная фея• 02 июня в 13:32
Ответ дляКашпо
Ну, если у нее работа не какая-то там с большими перспективами по карьерной лестнице и она не с амбициями высокими, то думаю и она не против бы в рабочее время смотреть сериалы)) Обычно это исключение, а не правило, т.к. описанное вами это звучит действительно фантастически, что платят только за присутствие и сиди себе как котик - ешь, пей, играй))
Мама фіфті цента• 02 июня в 13:34
Я бы работала,но не предлагают))У меня смены были по 12-14 часов,я сейчас и 12 не потяну.Чем угодно себя можно занять с такой работой
Все питаю зарання• 02 июня в 13:37
Ответ дляНаверняка
Я б вже хотіла, бо напрацювалась по саме нехочу. Хочу спокою
И я с вами, уходу с работы каждый день вроде лимон, да хочу не париться и деньги
Лорка-хлорка• 02 июня в 13:38
Ответ дляКашпо
Та їх майже немає. Всю роботу можна зробити за 20 хв
Почему нет? Есть такая работа. Охранник в супермаркете, на стоянке
автор Кашпо • 02 июня в 13:40
Ответ дляЗубная фея
Я думаю все залежить від того, які пріоритети в житті. Життя таке швидкоплинне ...і якось не хотілось би його витрачати на чужий бізнес, чужого дядю. Просто заради грошей, які по суті ти тупо витратиш на матеріальне...
Якщо замислитись глобально, у світових масштабах, то людина ж не для цього прийшла в життя, щоб працювати все життя і померти....Хочеться бути з рідними, проводити час на природі, спілкуватись з тваринами....Більшість елементарно не можуть собі дозволити завести собаку, про яку мріють, бо вони цілий день на роботі
Ми настільки стали залежними від цієї системи, що не можемо відмовитись від матеріальних благ. Це вже в голові і це не нормально....Це не нормально - впахуватись зранку до ночі, щоб купити собі сумку Діор, або все життя віддавати кредит за круту тачку
Люди всі стали дуже матеріально залежними, все своє життя і комфорт віддають за гроші
Невгамовна шахиня• 02 июня в 13:41
Работа мечты если честно) я бы подработки онлайн взяла бы)
Лорка-хлорка• 02 июня в 13:41
Ответ дляКашпо
А как вы можете ездить в Карпаты с графиком 3/3? На один день? Или 3/3 - это 3 недели работы, 3 недели отдыхать?
ОбережнаЯ• 02 июня в 13:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Есть кто на смене, договорилась бы.
Лорка-хлорка• 02 июня в 13:43
Ответ дляОбережнаЯ
Есть кто на смене, договорилась бы.
Не факт, что согласятся. И это нужно человеку работать 9 дней подряд
автор Кашпо • 02 июня в 13:44
Ответ дляЛорка-хлорка
Запросто і часто. Домовляєтесь із змінницею як хочете
аромат Жука• 02 июня в 13:45
В мене було що забрали роботу і майже нічого не робила, пару місяців, мені було прекрасно. Комп є, інет є.
ХвилювАллочка• 02 июня в 13:45
Это моя мечта ))) мне не нужен коллектив. Скиньте ссылку на вакансию )
Анонимарик• 02 июня в 13:46
Ответ дляКашпо
В мене є знайома, вона начальник в банку, зарплата гарна. Але вона не розвивається взагалі на тій роботі, запахана в хлам, в житті нічого не встигає. Що не спитай - вона не в курсі, не знає....
Гарна зарплата - це скільки?
автор Кашпо • 02 июня в 13:47
Скоро знову їду, працюю до 20:00. Потяг в 23. Перший робочий там, другий робочий там, третій робочий там, ввечері потяг, зранку в 8:30 в Києві, на роботу на 10. Хочу більше, прошу напарницю. Але 10 днів то занадто, мені вистачає постійно по 3 дні змінювати локації. То дача, то Львів, то Кам´янець. В Умань на один день тощо
Зубная фея• 02 июня в 13:50
Ответ дляКашпо
Ну на счет на дядю и сумки диор вы думаю преувеличили, в том плане, что зарплаты на дядю не позволят тебе купить эту сумку. И, к сожалению, нет выбора особо и дяди это прекрасно знают и платят минимум из возможного.
ХвилювАллочка• 02 июня в 13:51
Ответ дляКашпо
Ніде не гуляє, не їздить, не читає, фільми не дивиться, в музеї не ходить і т.д. Просто немає коли ..
У меня тоже есть такая ’успешная’ знакомая, вся в работе, главбух, времени нет ни на что, даже в отпуске не отдыхает. Как-то поехали с ней, так полдня в номере сидела и дела решала онлайн, то с пляжа могла бежать к ноуту в номер, вся какая-то нервная, серьёзная вечно, ни семьи, ни детей, только работа, а поговорить с ней не о чем, кроме той самой работы
автор Кашпо • 02 июня в 13:51
Ответ дляЗубная фея
Та ну, тут постійно теми, у багатьох зарплати 150-200 тис, працюють на фірму
Обнемашечка• 02 июня в 13:51
Я так 10 років ’працювала’. Якби мені там ще і 22000 платили, то до пенсії і просидила б.
Зубная фея• 02 июня в 13:52
Ответ дляКашпо
Ой, та слушайте их больше. Кто-то может и работает так, но это единицы.. И еще подробности не пишут и тогда картина иная совсем)
ХвилювАллочка• 02 июня в 13:54
Ответ дляЛорка-хлорка
А как можно ездить с графиком 5/2? ))) 3/3 - классный график, успеваешь не только работать, но и жить, на пару дней точно можно куда-то поехать, а если ещё и поменяться сменами, так вообще, почти отпуск )
ХвилювАллочка• 02 июня в 13:55
Ответ дляЛорка-хлорка
Очень часто меняются, особенно летом
Вишневий цвіт• 02 июня в 13:56
Ответ дляВільнаНазавжди
+ 100%.
Теж керівник.
Але зарплата гарна + відрядження закордон.
Ну і планую по максимуму ходили це літо у відпустку. В мене більше 60 днів накопилося..
Вишневий цвіт• 02 июня в 13:57
Ответ дляКашпо
Ну якщо у неї зп 80 000 -100 000, то вона розуміє за що працює.
Ви у музей.
Авона влітку на Мальдіви і машинку за пару років гарну купить.
Кожному своє