Кашпо• 02 июня 2025
Ви б хотіли таку роботу, де нічого не треба робити?
Короче хочеш - спи, їж, дивись серіали, вишивай, малюй, працюй ще онлайн на іншій роботі тощо ..Начальника немає, нікого немає, камер немає.
Графік 3/3, з 10 до 20. Зарплата 22 тис грн
Чи ви б так не змогли, вам треба колектив і працювати, рухатись тощо?
Кашпо
• 02 июня 2025
І 5 хв пішки від вашого будинку.
І виходити можна куди хочеш, в магазин, наприклад...
Проста_людина• 02 июня 2025
Перші пару місяців може і було б круто, але потім можна зійти з розуму від того що нічого не робиш …
Тундиринда• 02 июня 2025
Ответ дляПроста_людина
І тупієш
Слава Українi• 02 июня 2025
Ответ дляКашпо
І 5 хв пішки від вашого будинку.
Я так роблю. Лиш 5 денний графік роботи. Єдине виходити а територію підприємства не можна
Кашпо
• 02 июня 2025
Ответ дляТундиринда
І тупієш
А я не вважаю, що на роботі ти маєш розвиток. Розвиток людина отримує в іншому. В читанні, спорті, подорожах, хоббі, навчанні на курсах тощо
Слава Українi• 02 июня 2025
Ответ дляТундиринда
І тупієш
Чого? Саморозвиваєшся
.
На минулій до війни я підробляла копірайтингом
. На минулій до війни я підробляла копірайтингом
Кашпо
• 02 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
А яка зарплата?
Кашпо
• 02 июня 2025
В мене є знайома, вона начальник в банку, зарплата гарна. Але вона не розвивається взагалі на тій роботі, запахана в хлам, в житті нічого не встигає. Що не спитай - вона не в курсі, не знає....
Кашпо
• 02 июня 2025
Ніде не гуляє, не їздить, не читає, фільми не дивиться, в музеї не ходить і т.д. Просто немає коли ..
ША! я прийшла!• 02 июня 2025
Ответ дляКашпо
На будь-якій роботі людина повторює цикл певних дій, використовуючи коло обмежених галузевих знань.
Тут чомусь популярно називати це розвитком.
Слава Українi• 02 июня 2025
Ответ дляКашпо
А яка зарплата?
Мінімально така як Ви вказали на руки. Я збираю переліки робіт в паперовому вигляді, веду їх облік в файлі, і різні дрібниці, моя робота ні на що не впливає, але треба щоб хтось то робив . Це по великому знайомству, втомилася перероблятися
Кашпо
• 02 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Згодна. І самореалізацією. Якщо ти не працюєш, як раб і лох - то ти не досяг реалізації в житті
Кашпо
• 02 июня 2025
Ответ дляOrganic
Мені краще працювати,ніж жебракувати за 22000
А що ви встигаєте за життя? Чи все життя на роботі заради паперових?
Слава Українi• 02 июня 2025
Ответ дляЛуковая
Я б погодилась
Час на роботі би використала на навчання. Мову вчу
Я мову знаю. Просто так склалися обставини, що перевели чоловіка на це підприємство топом. То щоб я була поряд мені знайшли функції, і щоб без корупції, тобто я не в його підпорядкуванні, добре що маю декілька дипломів про вищу освіту.
Organic• 02 июня 2025
Ответ дляПроста_людина
В нас так було перед початком війни.Німці мабуть відчували,що щось буде,бо несподівано перевели замовлення з січня на травень.
Півроку ходили на роботу як дурні.Мало того що війна,так ще й роботи немає.Потім трохи покрутилися на український ринок,і от зараз нарешті повернулися європейські замовлення.
Маю надію що вони знову щось знають.
НашлаПерепискуМужа• 02 июня 2025
Ответ дляТундиринда
22 це мені мало , не хотіла б
А если еще таких же 2 работы?
Кашпо
• 02 июня 2025
Ответ дляЗубная фея
Так а что за работа, в чем тогда обязанности состоят)?
Та їх майже немає. Всю роботу можна зробити за 20 хв
Слава Українi• 02 июня 2025
Ответ дляКашпо
ООО, мій варіант
Зубная фея• 02 июня 2025
Ответ дляКашпо
Ну все же есть какие-то)? Как должность называется?
Кашпо
• 02 июня 2025
Ответ дляЗубная фея
Не буду писати, бо тут повилазять змії і почнуть писати , що такого не буває бла бла...
Луковая• 02 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
То вчіть нову ) я вчу третю іноземну
Кашпо
• 02 июня 2025
Ответ дляЛуковая
То вчіть нову ) я вчу третю іноземну
Як будете використовувати мову?
Зубная фея• 02 июня 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не работа а мечта
По описанию автора похоже на то, когда уроки закончились, все из школы свалили, кроме сторожа, а тебе осталось убрать как дежурному класс и ты там дуркуешь)) Или на ночь в музее похоже)