Заліковий троль• 02 июня в 13:48
Знаете ли вы женщин которые хорошо живут при этом не работают?
НаБалКоніХодять• 02 июня в 13:49
Это я. Но я очень хочу работать, дети подросли, не могу найти себе применение
Не худа ні разу• 02 июня в 13:53
Ответ дляБезВзяток
Конечно.
Хорошо живут в основном те, кто не работает)
100%
Не худа ні разу• 02 июня в 13:54
Ответ дляНаБалКоніХодять
І я, але ще діти малі, працювати не хочу, маю улюблені заняття. Може колись захочу.
Перемелица• 02 июня в 13:56
Тут вся порадниця така - живуть хорошо , а потім бац 100 сторінок що картопля дорога
Перемелица• 02 июня в 13:57
Ответ дляБезВзяток
Конечно.
Моя собачка теж гарно живе - їсть , спить , корм в мисочці сам зʼявляється
Вона задоволена , жодних амбіцій
Поміркована думка• 02 июня в 14:01
Как можно хорошо жить когда работаешь? Смотрю на мужа, вечный стресс, ответственность за результат, за людей, государство палки в колёса ставит, каждую минуту ты должен быть готов решать проблемы, при этом незаменимых людей нет.
Это приносит определенные материальные блага, но совершенно не равно жить хорошо.
БезВзяток• 02 июня в 14:01
Ответ дляПеремелица
Вона задоволена , жодних амбіцій
Скажите повезло ей?)
Живчик-счастливчик• 02 июня в 14:01
Так, знайома, чоловік повністю забезпечує вже багато років, дітей вони не хочуть, зараз живуть у Словаччині на чілі. Молодець.
ЖонДуан• 02 июня в 14:04
Ответ дляПеремелица
Ну в основном там ноют работающие, вы не заметили? Я в таких темах не пишу, у меня муж классно зарабатывает)))
Перемелица• 02 июня в 14:06
Ответ дляПоміркована думка
Ага , добре що вам біля нього ок
А сів би він як ви і боявся відповідальності , то ?
Поміркована думка• 02 июня в 14:06
Ответ дляПеремелица
Ага , добре що вам біля нього ок
Был бы Вашим мужем
Перемелица• 02 июня в 14:07
Ответ дляЖонДуан
Та якраз акціонери - тільки і діляться куди варто побігти щоб 3 копійки зекономити .
Працюючі не мають часу приймати участь в забаві
Перемелица• 02 июня в 14:07
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Головне щоб чоловікові хотілося це робити до своєї гробовоі дошки
Перемелица• 02 июня в 14:08
Ответ дляПоміркована думка
Был бы Вашим мужем
Та дякую
Не потребую шиї , маю мозок щоб самій реалізуватися
ПолБатона• 02 июня в 14:08
Я можу не працювати, але час від часу я влаштовуюсь на роботу. Трохи працюю і розумію, що то не моє
.
Живчик-счастливчик• 02 июня в 14:09
Ответ дляПеремелица
Там чоловік ще і молодший на 9 років. Шах і мат) Я не заздрю, хіба що трошки.
Перемелица• 02 июня в 14:09
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Як ніби вік щось комусь гарантує
Шах і мат - це сидіти повністю залежною від когось
Живчик-счастливчик• 02 июня в 14:10
Ответ дляПеремелица
Як ніби вік щось комусь гарантує
Що значить сидіти? У тебе все є, ти їздиш на вихідні до Австрії, а не як я у вихідні до магазинів по акціям, ще і шахеди.
Перемелица• 02 июня в 14:11
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Є , бо чоловік є
Як ніби чоловік власність і безсмертний
А до Австрії працюючі жінки теж їздять - не всі ж касири в сільпо
Як ніби чоловік власність і безсмертний
Живчик-счастливчик• 02 июня в 14:12
Ответ дляПеремелица
Є , бо чоловік є
Як ніби чоловік власність і безсмертний
Вибачте, чим Вам не догодили касири? Чесно не люблю таких як Ви, зверхніх.
Перемелица• 02 июня в 14:13
Мудра жінка ніколи не залишиться без своєго доходу
Фіолетові налетять , бо їх звісно не такий - любитиме вічно і житиме теж і всі статки перепише на дружину з тещею
Перемелица• 02 июня в 14:13
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я розчарована
IQ 80• 02 июня в 14:15
Нет, не знаю таких, живут бедно, но жены не работают, сидят с детьми, потому что помощи нет
Карамбулкул• 02 июня в 14:16
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не все неработающие обеспеченные)
Карамбулкул• 02 июня в 14:16
Ответ дляПеремелица
Вообще не понимаю,как это не иметь своих денег