Ще з цiкавого Как вам юбка? +24 Проголосуйте за пляжную накидку. Нравятся визуально обе +20 Ви купуєте сезонні речі на початку сезону? +35 Каким аксессуаром освежить такой костюм, посоветуйте плз +12 Обновки Сінсей +135 Потрібна порада +12 Готуємось до літа. Показуйте які юбки купили ) +27 Как такая кофточка? Норм или стрем? +52 Зиммерманн от мчэмдем +14 Їхати в Zara і в Cos чи не їхати, є там щось класне? +11
Сейчас читают! Я їла таку смакотєнь і gpt мені знайшов рецепт+411 Сосед сверху ведет ночную жизнь. Каждый день в 2 ночи начинает дудеть в трубу+261 Чоловік каже, що йому соромно за мене при друзях — це нормально?2+252 Допоможіть вибрати плаття на випускний2+232 Мексиканцы они какие?+231 А вы в детстве перебирали гречку? 2+202 Год назад начала наносить крем на шею и зону декольте +181