Непозбувна Бентега• 02 июня 2025
Подняла аренду на 23 %, платить налог в конце года?
Или налоговая отправит письмо с реквизитами , как с налогом на недвигу
мадам Везувий• 02 июня 2025
Ответ дляБабуся мороз
Я сильно не в теме,но каждый квартал -это для фоп, кажется
Не в темі. Для звичайної фізособи щоквартально
мадам Везувий• 02 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Разве в случае с арендой квартиры отчеты не каждый квартал подаются?
Кожний квартал
Шлях до зірок• 02 июня 2025
Ответ дляПеремелица
+ ЕСВ от минзарплаты+военный сбор
Это если нет основного места работы. Если есть то их оплатил уже работодатель
Вишневий цвіт• 02 июня 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Можна ссилку на закон?
Податки на перекази з карти на карту
Базове правило: всі перекази згідно ст.164 ПКУ підлягають оподаткуванню, якщо не доведете зворотне через ст. 165 ПКУ.
Загальне правило оподаткування
Податок на доходи фізосіб: 18%
Військовий збір: 5%
Разом: 23% з суми переказу
Тягар доказування лежить на платнику – треба довести право на звільнення від оподаткування.
Джерело:
Загальне правило оподаткування
Податок на доходи фізосіб: 18%
Військовий збір: 5%
Разом: 23% з суми переказу
Джерело:
Вишневий цвіт• 02 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Розкажіть більше детально, бо я не чула про зняття банківської таємниці з 1.06
Сладко-соленая• 02 июня 2025
Ответ дляMacOS-ница
З часом не буде кому платити ті податки? Бо у всіх ’апетит вовчий’.
Ага,бідні нещасні.
Завжди з рушником• 02 июня 2025
Ответ дляВишневий цвіт
До чого ця новина до зняття банківської таємниці? По Вашому посиланню мова про тих, хто продає через цифрові платформи післяплатою і саме тому його дані відомі податковій
Сладко-соленая• 02 июня 2025
Ответ дляMacOS-ница
Все з часом
Навіть під час війни здавалося житло.В будь який країні.Марні надії.
MacOS-ница• 02 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
То реальність. Податки навіть з вживаних речей
MacOS-ница• 02 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
Війна ще не закінчилась, а доходи зменшуються у держави, бо податки вже зі всього
Поддакиваю иногДА• 02 июня 2025
То виходить, відкрити фоп вигідніше? З урахуванням, що є основна робота де роботодавець сплачують ЄСВ.
Чи ще щось не враховано?
Сладко-соленая• 02 июня 2025
Ответ дляMacOS-ница
З вживаних то лише з тих хто торгує секондом.Звичайнтх людей це ніяк не зачіпає