Перемелица• 02 июня в 19:34

Як продати квартиру в Ірпені?

Уже і ціну знизили глухо ріелторів тьма а толку 0. Можливо хтось продавав недавно що треба робити?
Шальная коклетка• 02 июня в 19:58
Ответ дляПеремелица
Яка ціна ? І скільки метрів? У мене 40,4 студія з ремонтом але 5-й поверх., хочу 54 на руки це багато?
Нереально. Максимум 45
миссАрфография• 02 июня в 20:00
Ответ дляПеремелица
Для Ірпеня так
За таку ціну можна взяти ближче, наприклад, ЖК Софія (500м до Кільцевої)
Смурфик• 02 июня в 20:06
Ответ дляРаздражевская
За 55 можна купити 2-к в будинках 80-90х на ПОХе у Києві

Тільки не розповідайте, що Ірпінь краще )))
И на Троещине
Сарафанное радио• 02 июня в 20:06
Ответ дляПеремелица
однокімнатна і без ліфта?
автор Перемелица • 02 июня в 20:06
Ответ длямиссАрфография
Для Ірпеня так
ЖК Софія дорого дуже
автор Перемелица • 02 июня в 20:06
Ответ дляСарафанное радио
однокімнатна і без ліфта?
Так студія
автор Перемелица • 02 июня в 20:07
Ответ дляШальная коклетка
Нереально. Максимум 45
Тогда я заберу всю технику оттуда 1 баксов только кондер
Смурфик• 02 июня в 20:09
Ответ дляПеремелица
Лучше без техники,но дешевле.
Сарафанное радио• 02 июня в 20:10
Ответ дляПеремелица
Так студія
54т за Вашу дорого, за 60т трапляються в норм стані на Троєщині повноцінні 2кімнатні, навіть 3ку дивилися за 56т, заходь і живи, моніторити треба звісно.
ПробілНеПрацює• 02 июня в 20:10
Ответ дляПеремелица
Ваша техника уже б/у. Это во-первых.
Во-вторых, кому нужна студия на 5 этаже из 5 без лифта за 54, если за эти деньги можно на среднем этаже полноценную однушку в Версале, Статусе, Лемонграссе взять?
Раздражевская• 02 июня в 20:10
Авторе, я - не великий знавець Ірпіня, але за вашими критеріями (будинок старше 2000 року, 1-к, від 35 метрів, з ремонтом) - 305 варіантів (!), і ціни стартують від 25 тис.
У вас має бути дуже конкурентна квартира, щоб продати за 55
Раздражевская• 02 июня в 20:11
Ответ дляПеремелица
І розетки зніміть
І двері
автор Перемелица • 02 июня в 20:11
Ответ дляСарафанное радио
Да ну нах Троещину)
миссАрфография• 02 июня в 20:11
Ответ дляПеремелица
ЖК Софія дорого дуже
Ось за 47К.

Дорого то ви до Ірпеня за 40 кв хочете
Сарафанное радио• 02 июня в 20:11
Це лише, можливо, комусь потрібний саме той район, де продаєте, батьки поряд, чи щось подібне
автор Перемелица • 02 июня в 20:13
Ответ длямиссАрфография
Ось за 47К.

Дорого то ви до Ірпеня за 40 кв хочете
31 квадрат)
ТихоЯ• 02 июня в 20:13
Ответ дляПеремелица
Кому нужен тот Ирпень?
автор Перемелица • 02 июня в 20:13
Ответ дляТихоЯ
Кому нужен тот Ирпень?
Ну там же живут люди
ПробілНеПрацює• 02 июня в 20:14
Ответ дляРаздражевская
Оце за 25 - це цоколь. Повноцінних 1к і студій не в цоколі за такі гроші в Ірпені нема
Сарафанное радио• 02 июня в 20:14
Ответ дляПеремелица
Да ну нах Троещину)
нах кому треба ваш Ірпінь, в мене куми там, ні садків, ні магазинів, пару вуличок нормальних, колись приїхали, то 3 години шукали кафе, де відпочити
Раздражевская• 02 июня в 20:15
Ответ дляПеремелица
Ну там же живут люди
І про Троєщину, новобудова, 45 кВ, з ремонтом, 53 тис
миссАрфография• 02 июня в 20:15
Ответ дляПеремелица
31 квадрат)
Тільки до Кільцевої 900м))
Якщо помоніторити, то за 55К можна 🔥 купити
автор Перемелица • 02 июня в 20:18
Смотрю там есть и дороже квартиры и метраж меньше.
Раздражевская• 02 июня в 20:23
Ответ дляПеремелица
То ставте 105 і чекайте 2-3 роки, а може і 5
автор Перемелица • 02 июня в 20:23
Ответ дляСарафанное радио
В смислі наш ) комусь може й треба
ПробілНеПрацює• 02 июня в 20:26
Ответ дляСарафанное радио
Це коли Ви тут були? Зараз в Ірпені жити класно, якщо немає маленьких дітей і робота не на 9.00 у Києві. Все інше є, всього вистачає. Переїхала сюди з Києва і назад не хочеться.
Сарафанное радио• 02 июня в 20:27
І добре, якщо робота дистанційна, бо доїхати непросто з Ірпіня, зранку тянучки, мої в 6 ранку завжди виїжджали на машині, а маршрутки зараз скільки до Києва? Інтернет пише 50грн, якби не було, а по Києву простіше доїхати додому. Трасу ще не побудували кільцеву
Криниця щастя• 02 июня в 20:33
Ви ситуацію і реальні новини читаєте ?
Чи тільки марафон ?
Сарафанное радио• 02 июня в 20:35
Ответ дляПробілНеПрацює
перед війною були, куми дітей не змогли в садочок влаштувати, щоб щось купити - це максимум ларьок через квартал з мін продуктів, до магазинів йти далеко, центральні вулиці ще більш-менш, але трохи в сторону і нічого нема. І це в них і стара, і нова квартира в різних місцях, єдиний плюс, що квартири дешево брали, одна новобудова, а інша в старому фонді, але не по цінам автора. Ну, ще сосни і парки невеликі з дитячими площадками, але якщо у нас вийшов з будинку і на кожному кроці таке, то там ще й прогулятися треба
автор Перемелица • 02 июня в 20:39
Ответ дляКриниця щастя
Ви ситуацію і реальні новини читаєте ?
Чи тільки марафон ?
А що в новинах?