Танцепесенная• 02 июня 2025
Кофеварка?
Маю вже три: капсульну, рожкову і кофе-машину. І так мені ТРЕБА гейзерну кавоварку,що жесть...
Чоловік каже, що я "тю-тю".
Хто користується гейзерною кофеварка?
Чоловік каже, що я "тю-тю".
Хто користується гейзерною кофеварка?
Маю декілька думок• 02 июня 2025
Користуюсь ріжковою Делонжи, вирішила купити собі гейзерну, на час, коли будуть вимикати електрику. Обрала собі Bialetti Alpina (3ч). Колись пила каву лише з гейзерної.Коли Bialetti отримала та зварила каву, зрозуміла, що ні, мені не смачно після ріжкової. Але залишила її, якщо буду без світла, заварювати каву на плиті
Не люблю натовп• 02 июня 2025
Рожкова мені поки сама топова, на кавомашину ще не заробила, але після цих нахрєна вам гейзерна?
Танцепесенная
• 02 июня 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Я якраз таку і хочу
Танцепесенная
• 02 июня 2025
Ответ дляНе люблю натовп
А я знаю. Там інший смак кофе
Маю декілька думок• 02 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
Я якраз таку і хочу
Розумію)))))) Інша гейзерна, мені теж, не була потрібна)
УраганнаЯ• 02 июня 2025
гейзерна-це найкраща кавоварка які існують, користуюсь вже років 20 і не збираюсь ні на що інше міняти.
Танцепесенная
• 03 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
При кавомашині, гейзерна, як необхідність? Для чого?
На відпочинок