из желе я• 03 июня в 00:13

Результати НМТ

Дівчата, все знаєте, допоможіть.
Син сьогодні складав нмт і здав набагато гірше ніж він писав пробні ( укр-165, мат-153, іст-155, англ- 171). Засмутився страшенно. Ми його заспокоювали як могли. Мріяв про економічний в нархозі або в торгівельно-економвчному. Я так розумію, що і контракт вже не світить?
Доктор Хаос• 03 июня в 01:09
Ответ дляВидна міленіалка
+100
Я сьогодні чула маму, яка ледь від радості не стрибала - у дитини 165.
Моя дитина випускалась у 20му, то 185/192 було геть не шикарно для вступу.
І то треба ще розуміти, в яких умовах ті тести писалися. Середина літа, сонце шкварить, всі двері-вікна зачинені, а діти всі в масках по очі… Курви, як з дітей знущалися…
А моя дитина в 2023, вночі три тривоги з ракетами і вибухами, ніч коту під хвіст, 13 червня, про одне тільки хвилювалася аби написали хоч вдень без тривоги, бо було таке, щодіти писали, йшли в підвал, потім затяжна тривога і відміна тесту, чекай коли повтор дадуть.
Я таке знаю• 03 июня в 01:09
на контракт точно вистачить
Екатерина27• 03 июня в 01:14
Ответ дляДоктор Хаос
Автор, можете ’не дякувати’, що за вас пошуршали, учіться користуватися пошуком перед тим, як панікувати, нікуди не поступаються тільки ті, хто 100 не набрав, всім іншим за гроші місце знайдеться, якщо вміти користуватися інтернетом і правильно пріорітети розставляти. А результати НМТ щороку множать на коефіцієнти, а не тільки цього.
У меня тоже сын сдает в этом году. И я понятия не имею как рассчитывались баллы и коэффициенты в предыдущие годы. Поэтому мне сложно понять тех, кто прям про каждый год знает
Попихтю та й годі• 03 июня в 01:18
Нормальні бали. На контракт мав би пройти
Любительница• 03 июня в 02:06
Ответ дляМама Никитки-2
Це не знання в дітей гірше, це якась провладна падлюка придумала писати 4 різнопланових предмети одночасно. Чим погано було здавати 2+2?
Хай ще питання переміщають в один спільний тест, ну шоб взагалі легкотня для дітей була. 🤦🏻‍♀️
а чому зразу падлюка? зараз керують ті, кого ви так радісно вибирали в 19.
пам’ятаєте ’хуженєбудєт’??
ви тоді кой шо на мальтійський флаг рвали.. до і після виборів за оцих теперішніх..
а зараз класика- ’Їжте очі,що купували’..
Ангел-предохранитель• 03 июня в 02:19
Только что увидела среди новостей про НМТ.
https://24tv.ua/education/vstupna-kampaniya-2025-y...
Там внутри таблица есть со средними баллами для разных ВУЗов.
Мама Никитки-2• 03 июня в 02:32
Ответ дляЛюбительница
пам’ятаєте ’хуженєбудєт’??
Ні не памятаю. Більше хочеться “ весен прийде- саджати будем” ото ж і чекаю, коли шоколадну падлюку посадять і можна сказати - перший пішов
А шо ви там рвали чи не рвали за фіолетового мені байдуже. Я за слуг взагалі не голосувала
Кокосиха• 03 июня в 05:32
Мой 10го сдает. Скажите а балы сразу можно посмотреть? Я думала ждать надо
Небоброїдка• 03 июня в 06:01
Ответ дляКокосиха
Люди, ви наче з Місяця...
Синуля ваш теж не в курсі, як інформацію шукати?
Леплю из пластилина• 03 июня в 06:44
Ответ дляуспокойте_Меня
Автор, не поспішайте впадати у розпач.
З кожним роком знання у дітей все гірше і гірше. Ковід і війна беруть своє.
Дочекайтесь результатів від інших дітей, тоді і видно буде
Тут дело не в детях ,а в вопросах
Вчера сдавали одноклассники сына ,которые готовились весь год ,курсы ,репетиторы
Тоже очень расстроенны результатами ,особенно история
У сына 12 ,нервничает ,хотя с прошлого лета подготовка у него
Леплю из пластилина• 03 июня в 06:46
Ответ дляВидна міленіалка
+100
В 20 году ребенок писал ЗНО? Тогда за ошибку по Английскому снижали 0,5 баллов А сейчас одна ошибка и минус 9 баллов
По другому сейчас считают
И сложности свои ,дети нервничают ,что если тревога ,то вообще могут перенести экзамен
И писала уже ,вопросы ,конечно ,жесть
Леплю из пластилина• 03 июня в 06:47
Ответ дляКокосиха
Сразу будут баллы
Тролю як можу• 03 июня в 06:55
Ответ дляоксюморон
Та ні бюджету там не 100 буде по факту, там максимальний обсяг на бюджет 30 місць, і їх внз не отримає. Зараз же широкий конкурс і там весь бюджет за квотами заняли. А ось на контракт мінімальний бал був 120 у 2024 на економіку в ДТЕУ
Квота 1 і квата 2 сумарно 20% від бюджету, який весь?
Працівниця року• 03 июня в 07:01
Ответ дляЛеплю из пластилина
Тут дело не в детях ,а в вопросах
доньки вчора однокласник здавав - бали 191,189,179, а історія 158.0. Вона засмучена, переживає за себе .
Тролю як можу• 03 июня в 07:01
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну ці ж статті клепають журналісти, які не розбираються в темі, як можна це читати.

Жодна людина світу не знає, який прохідний бал буде в 25 році. Максимум можна подивитися бали за минулий рік. І то, слід дивитися в кожній спеціальності не мін.бал вступника, підрахований автоматично єдебо, а розгортати список і дивитися бал не за квотою, а на загальних підставах.
Тролю як можу• 03 июня в 07:03
Ответ дляКокосиха
Офіційно чекати в особистому кабінеті, але на екрані одразу видно тестові бали. Вони дуже рідко +-2 можуть відрізнятися від кінцевих, але для того, щоб орієнтуватися, підходять.
оксюморон• 03 июня в 07:03
Ответ дляТролю як можу
ну відкрийте і перевірте, всі бюджетні місця на цю спеціальність у цьому внз за квотами у минулому році
Тролю як можу• 03 июня в 07:04
Ответ дляЛеплю из пластилина
По другому сейчас считают
И писала уже ,вопросы ,конечно ,жесть
Але на зно і більше завдань було, і рівень завдань був складніший. НМТ легше, не порівнюйте.
Тролю як можу• 03 июня в 07:05
Ответ дляПрацівниця року
Хороші бали і дадуть грант 1 рівня, якщо обере контракт.
ЛисаЛилу• 03 июня в 07:06
Ответ дляиз желе я
Цього року кожен результат за предметом ще множать на коефіцієнт. І за цією формулою у сина виходить щось 145 з чимось
вам лише Київ треба? можна врахувати регіональний коєф. Вступайте в Харків. Дистанційно
Даха-сваха• 03 июня в 07:08
Ответ дляЛисаЛилу
Что это за учёба? Мы бежали из Харькова , онлайн это катастрофа , дети хотят ходить в школу, общаться, а не сидеть сутками перед компом
сладкий_ноябрь• 03 июня в 07:20
Ответ дляиз желе я
З сином здавав хлопчик, математику не склав на 100. Мій в щоці взагалі
І? Дитина могла банально перенервувати.
Ну й математика не всім дається, тому не повинна бути обовʼязковою..
Сиджу тихенько• 03 июня в 07:26
Та гарні у вас шанси. І взагалі, може усі так напишуть. До того ж навряд буде високий конкурс, я, наприклад знаю один клас однієї природничої школи, де з 9 хлопців вступати в укр вуз планує лише один! Інших вивозять за кордон.
Сиджу тихенько• 03 июня в 07:28
Ответ дляВидна міленіалка
+100
Моя теж в 21 вступала: 195, 193 і останній завалила на 187, пройшла лише по 3 пріорітету. А зараз як на мене взагалі лафа
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 июня в 07:30
Для контракта досить набрати по 100 балів
Тролю як можу• 03 июня в 07:44
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Досить, щоб подати заяву, а не пройти конкурс і бути зарахованим.
Санта Барбара• 03 июня в 07:44
Ответ дляоксюморон
Квотників не може бути більше 10%
Рання пташка• 03 июня в 07:46
Ответ дляСанта Барбара
Квотників не може бути більше 10%
10-20%
Залежить від університету
Тролю як можу• 03 июня в 07:48
Ответ дляоксюморон
Ну, по-перше, щасливчики зараховані на загальних підтавах таки є.
По-друге, хто винуватий, що в цей зво подають заяви абітурієнти з такими низькими балами, що не пройшли на бюджет конкуруючи з такими самими абітурієнтами без квот?
Квотники абсолютно не впливають на абіт. на загальних підставах. Якби жоден квотник не подав заяву на економіку в дтеу, то вме одно б на бюджеті вчилися ці четверо, що й з квотниками, не більше.
https://vstup2024.edbo.gov.ua/offer/1323104/
Санта Барбара• 03 июня в 07:49
Ответ дляВидна міленіалка
+100
Аналогічно.
Син вступав в 2021. Теж спека і маски.
І теж нервував що здав гірше, ніж хотів, хоча найнижчий бал 194.
Правда вступав на рейтингову спеціальність.
Його бал був 196, а мінімальний на бюджет пройшов 193.

А потім почалась війна і все життя перекроїла. Пріоритети помінялись, ВНЗ довелось кинути. Зараз ті нерви через вступ здаються неважливими.