из желе я• 03 июня 2025

Результати НМТ

Дівчата, все знаєте, допоможіть.
Син сьогодні складав нмт і здав набагато гірше ніж він писав пробні ( укр-165, мат-153, іст-155, англ- 171). Засмутився страшенно. Ми його заспокоювали як могли. Мріяв про економічний в нархозі або в торгівельно-економвчному. Я так розумію, що і контракт вже не світить?
Тролю як можу• 04 июня 2025
Ответ дляМагиня
А даються приклади з параметром, ну наприклад коли треба щоб два корені були дотатні? Пояснюють який при цьому буде коефіцієнт С і де буде знаходитись вершина пораболи? Розглядають цю задачу окремо для додатних і від´ємних коефіцієнтів А?
Звісно :) є формула коренів кв.рівняння, є теорема Вієта (8й клас), формула вершини параболи і пояснюється, від чого залежить напрямок віток параболи (9й)
Магиня• 04 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Ви правильно сказали, і я іншого не стверджувала: параметр потребує тренувань і не потребує нових знань поза програмою.
Погоджуюся, що в підручниках параметра мізер. Треба більше. Зараз це можна компенсувати додатковими джерелами.

У вчителя в 11 класі є години на систематизацію, більшість вчителів їх витрачає на проходження варіантів нмт.

А я хіба писала, що написати на 200 балів легко? Чи що досконало опанувати програму рівня стандарт легко? Чи що параметр - це легко? Ні, це зовсім не легко. Хоча і не має бути легко. І завдання завжди мають бути такими, щоб на 200 балів писала дуже мала кількість учасників.
Але для 200 балів нмт не використовуються знання з профільної програми, а лише зі стандартної - це факт.
Слухайте, ну ми так з Вами подружимось наприкінці діалогу
Знову згодна)
Тролю як можу• 04 июня 2025
Ответ дляМагиня
Вот здесь с каждым словом согласна. Не согласна категорически с тем, что кто не хочет заморачиваться с параметром, тому не нужно во. Кому то вполне хватит 150 по математике, для чего ему на параметры отвлекаться, и даже на задачу по стереометрии, когда лучше сосредоточиться на заданиях попроще и выйти на 170 баллов.
Вы со всеми учениками параметры практикуете?
Ну я ж не так писала :)

Щодо того чи з усіма практикую параметр : ні не з усіма, бо всі діти на різному рівні. Але однозначно не лише з геніями, які претендують на 200. Середній рівень і вище. У деяких виходить краще за стереометричні задачі, у деяких краще за комбінаторику, у деяких краще за графіки і функції. Параметр не є безумовною вершиною математичних знань і буває дуже різний за складністю.
Тролю як можу• 04 июня 2025
Ответ дляМагиня
Знову згодна)
От бачите, як приємно подискутувати :)
Магиня• 04 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Ну я ж не так писала :)

Ну так, якщо є час, до нмт, то параметри можна потренувати. А якщо до нмт півроку і дитина в принципі розумна але дуже запущена, то я параметри не розглядаю. В принципі можна б було б, якщо б дитина займалася тільки математикою, але...
муха в кедах• 04 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Зараз державні місця і гранти також розповсюджуються і на приватні зво.
Були в День відкритих дверей там? То з 300 дітей 90% підняли руки на гранти і це з грамотами, переможці олімпіад і подібне. І це лише в один день.
Там більш реально знижку отримати, ніж державне місце.
Тролю як можу• 04 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Я ж не про підрахунки ймовірності, я про теоретично можливі варіанти
муха в кедах• 06 июня 2025
Ответ дляТролю як можу
Тоді вже краще Кембрідж або Оксфорд розглядати теоретично, на крайній випадок, можна і Гарвард)