Лялькодзьоб• 03 июня 2025

Девочки, зачем я открыла двери полиции

Знала бы что можно неоткрывать, не открыла бы
мадамГрицацуева• 03 июня 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Так, він мовчав. Поліція сказала викликати якщо будуть палити. Далі вони сіли в ліфт, сусід забіг до них і мені погрозив , що буде писати заяву)))
Я це все згадую, смішно. І це не 2 жінки, це мужик трусло, який побоявся ганчірки
Бажано мати відеодокази паління
Анонім-ка• 03 июня 2025
У нас на улице толпа пьяных орет до 2 ночи, все дома не спят, и полиция не приезжает.
А здесь какая-то тряпка и приехали. Чудеса.
автор Лялькодзьоб • 03 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
Я сама в шоке. Приврали сильно по телефону, я ничего не нарушала
Люблю_смаколики• 03 июня 2025
Наступного разу, коли буде палити - беріть телефон і записуйте відео. Бо на сьогодні це його слова проти ваших слів, жодних доказів ні у нього, що ганчірку ви кинули, ні у вас, що він палить
автор Лялькодзьоб • 04 июня 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Бажано мати відеодокази паління
Я якщо цей придур прибреше і напише заяву, прийде слідчий. Я не боюсь, просто я не хочу ні с ким розмовляти, бо я нічого не порушувала. Я і так жалкую що відкрила двері поліції, і щось їм пояснювала, хоча нема за що виправдовуватись