Бабайко• 03 июня в 10:51
Не можу дружити з дівчатами
Привіт)
У Вас є подруги? В мене немає, якось завжди не складається дружити з дівчатами. Постійно чую за своєю спиною плітки, як з кимось дружу. Остання подруга з роботи постійно мені казала: "ти щось схудла, в тебе вже не така гарна фігура як раніше", "моя сестра казала, що ти не гарна", "в тебе нова форма, в ній тобі не дуже". І це лише те, що відразу в голову прийшло. З хлопцями якось виходить без проблем товаришувати. Чому так?
ФруктЕщеТот• 03 июня в 11:19
Те, кто умышленно говорит гадости, это не подруги. Нормальные подруги у меня есть
Ответ дляБабайко
Так, але в мене самостійно не виходить це зробити( у мене до себе ще більші вимоги ніж до інших
Так це взаємоповʼязані речі - вимоги до інших через те що ви і до себе немила і дуже вимоглива.
Коли ви зможете до себе бути добрішою, менш жорстокою, більше розуміти себе - тоді вам буде легше розуміти інших і не ображатися на інших так.
А менше болю від інших = більши шанси на дружбу і взагалі будь-які стосунки
Бабайко
• 03 июня в 11:26
Ответ дляLonda___
Ви праві, потрібно звернутись до психолога
Ответ дляБабайко
Якшо говорити про мене, то я зверталася до психологів, і не до одного.
Моя проблема була у тому що у була у великому супротиві, вперта, і багато чого не сприймала з того шо психолог говорив. Гнула свою лінію як то кажуть.
Лише згодом, коли я кинула сесії, пройшов час, я потім ще книжки деякі читала, роліки на ютубі дивилась, і так потроху починало «розвиднюватись» мені.
І потроху і друзі нові гарні зʼявлялись, і стосунки.
Коротше, це певний шлях. Але якість життя що покращується того вартує
Звісно це мій варіант. У вас чи будь-якого все може бути по-іншому, простіше. Не завжди навіть і психолог потрвбен, це може бути і просто мудра людина слова якої ви сприймаєте, чи якійсь авторитет для вас, словом - різні варіанти можуть бути
Бандитка Сью• 03 июня в 15:01
Ответ дляБабайко
Я запитувала) вона сказала, що просто так
Отвечаете, что, значит, пошла она нах. На вопрос почему и зачем отвечаете тоже Просто так. Не пытайтесь вести себя вежливо с хамами, они вас уделают.