Svitlana90• 03 июня в 12:07

Тимчасовий захист в Данії 2025

Вітаю !Чи нададуть тимчасовий захист? Ситуація в мене така : з 2020 р. по 2023 р. проживала в Румунії , була заміжня за гром.Румунії, там народився мій син. В 2023 р. повернулася з дитиною до України ( в рідне місто Суми ) , розлучилася з чоловіком у судовому порядку , він теж позбавлений батьківських прав. Синок набув українське громадянство . Це був тривалий процес. Наразі в м. Суми ситуація можна сказати критична , наступ росії все блище. Чи можемо ми з сином отримати тимчасовий захист в Данії в нашій ситуації ? Чи можливо міжнародний захист ?
Ниф_ниф• 03 июня в 12:14
Все индивидуально , например в Германии в некоторых землях начали требовать доказательства пребывания в Украине на момент войны. Если вы 3 года жили в Румынии, значит у вас был вид на жительство, вряд ли вы являетесь получателем убежища. Но всегда можно попробовать, просто не сжигайте мосты.
Ниф_ниф• 03 июня в 12:16
И кстати, может уже проще в Румынии? Вы ж за три года, наверное уже немного интегрировались, язык подучили и тд
автор Svitlana90 • 03 июня в 13:39
Ответ дляНиф_ниф
Там мій колишній чоловік , від якого ми з дитиною настраждалися та ледь втекли . Румунія - не варіант
Краля-Галя• 05 июня в 01:04
Ответ дляSvitlana90
Тогда ищите страны, которые не требуют документы, подтверждающие что вы на момент начала войны находились в Украине и которые готовы принять вас , несмотря на то, что у вас был ВНЖ в другой стране. И как правило это страны без социала.