Таракашечка• 03 июня 2025
Порадьте готель у Єгипті (Марса Алам) з рифом для погано плаваючої людини
Щоб можна було насолодитися красою підводного світу тому, хто майже не плаває. Чи можливо таке?
Не обижаюсь• 03 июня 2025
Sentido Akassia Beach або Akassia Swiss Resort - дивіться який Вам з цих готелей більше подобається. Бо вони мають спільну пляжну зону та аквапарк. В пляжній зоні є вирубка прямо в кораловому рифі, рибок там небагато, але є
І плавати там нема необхідності нагальної- просто можна в масці нахилятися і дивитися на рибок
Таракашечка
• 03 июня 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Дуже дякую!
Таракашечка
• 03 июня 2025
Ответ дляБалаболка
Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resortch Resort
Дякую)