Наизнанку• 03 июня 2025
Мої заходи по економії
Можливо комусь стануть в нагоді.
По мірках порадниці, та й всієї України дохід родини хороший, але ціни в супермаркетах, на ринках бентежать, і не лише на продукти, а на все - хімію, косметику, одяг, взуття, ліки.
Тому я вирішила економити і зробила такі кроки:
1.Зробила ревізію всіх запасів, щоб зрозуміти, що потрібно купувати, купити, з ліками це не працює, якщо, щось раптово потрібно.
2. Склала списки того, що скінчилося, або в малій кількості в запасі (стараюся, щоб запас завжди був, хоч невеличкий, щоб мати можливість знайти товар по прийнятній, найкращій ціні), буду купувати це по мірі знаходження хороших цін.
3. Одяг, взуття купую на сейлах, розпродажах сезонних, одноразовий одяг для дітей не брезгую взяти на секонді, іноді і неодноразовий теж там беру, якщо нове і значно дешевше ніж в тц.
4. Ліки - моніторю ціни в інтернеті, різниця в мене була 500 грн на одному препараті, купую там, де дешевше. Так же з косметикою доглядовою. Декоративки на роки вистачає.
5. Влітку і восени запасаюся овочами, ягодами ( різні форми - сушу, консервую, морожу, солю, квашу), чаями (сушу трави) на рік.
6. Якщо є вільні кошти, то роблю запаси всього, що їмо, використовуємо в розмірі вільних коштів і місць зберігання ( потім вони дуже виручають).
Діліться своїми хитрощами, лайфхаками економії.
Всім гарного, тихого дня!!!!
Без образів• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Ми вчора купили по 27 грн замість 47 грн 20 пачок, хіба не економія? Діти з´їдають по пачці в день. Ми завжди в літній період затарюємо морозилку морозивом акційним. І на морі у нас так робили - купував чоловік ящик по 20 грн замість 50 у місцевих магазинах і я дітям видавала щодня.
Я сама готовлю, детей кормить сухим молоком ( и х чем
да и каждый день сладкое-нет
Губка Боб• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
В тих, в кого мін 200 тис/ на члена родини дохід, думаєте, що немає авто?
По разному бывает. У моего мужа на работе нет машин их возят бесплатно на служебных на работу
Губка Боб• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Да и лично я не знаю у кого 200 тис на члена
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Он съедает 3 потому что видит его редко. Если бы оно было в морозильнике всегда - оно сделалось бы по одному
Каждый день ест, но я разрешаю одно, это сладкое, оно вредно, если вы не знали
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
У нас не экономия, потому что одно в день 47, а по 27 дети едят по 3, это уже намного дороже и вреднее
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Вы догадываетесь о том, что у людей бывают машины? Курьеры?
А держать его где? А насыпать из него?
Без образів• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Нічим не дивують, крім цін на яйця і яблука. Ми з дітьми витрачали 40-50 євро в супермаркеті на тиждень, іноді в кафе щось брали.
это как? мы в Испании год жили , как при таких ценах ? рыба 12 евро, мясо 7 + яблоки 2
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
У меня тоже за 80 грн масло есть в морозильнике.
Автор, на самом деле наши с вами советы не подойдут многим. Сейчас не 2013 год, когда для экономии красную рыбу покупали тушкой, а не в виде филе...
У людей на сегодняшний день нет лишних 80 грн на пачку масла про запас. И это очень страшно
Страшно когда каждая вторая жиром заплила.
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляБез образів
да и каждый день сладкое-нет
Дайте, будь ласка, рецепт?
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляГубка Боб
У мого чоловіка їм видали службові автомобілі, він на ній їздить.
МояХатаЗкраю• 03 июня 2025
Ответ дляНенька наша
одежда на сейлах может быть выгодно только если там пастись круглосуточно( т е вы байер).
выгодная футболка для меня вышла 500 грн итого.
Так что с секондом не сравниться в этом плане.
сушить консервировать - это прекрасна. но не все едят.
Мои не едят, хоть обконсервируйся. остальное вообще не хитрость, а способ выживания
Зачем на них вечно паститись?
Добавили в корзину я в начале сейла выкупили
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляГубка Боб
Я знаю, але це не кожна друга родина.
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви ж писали щойно, що по олному дозволяєте, а потім по 3 їсть?
ПампушОК• 03 июня 2025
Ответ дляГубка Боб
Ну так экономия тоже ради бедности
Экономия ради бедности? У вас логика поламалась
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А держать его где? А насыпать из него?
В кладові, пральні. Дуже гарні зараз є контейнери, в тому ж сінсеї та і не лише там.
ПампушОК• 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А держать его где? А насыпать из него?
Вы реально не знаете как достать порошок из мешка?
Без образів• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Дайте, будь ласка, рецепт?
1. Соковыжималка шнековая- с него сразу выходит из ягод сорбет -в холодильник , сахар не добавляю
2. Сейчас : 1 ч крем-сыр , 1 ч сливки 33 % 1 часть крубники ( сахар по вкусу)
3. банановое просто банан перетереть, можно сливки 33 %
4. кокосовое : 200 гр. сливки 33% ,200 гри кокосового молока, стружка, сахар
и т д,, что есть -то и морожу. Покупаем только на прогулках внешних
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляБез образів
Ми жили місяць - я і двоє дітей - 7 і 9 років, все було доступне - фрукти - банани, манго, кавуни, виноград доступні ціни, як в нас, дещо і дешевше, яблука - не брала - 3,5 євро, м´ясо - від 6 євро.
Без образів• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
мы год жили , Испания это точно не про дешевую еду..дешевле ничего не было. арбуз 1, 5 евро в сезон.
Вино дешевое-да
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляБез образів
Дякую, щось спробую.
Блондинка в Законе• 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Ха, я печень трески по акции по 36-48 баночек за раз беру. Потому что в акции она 70-75 грн, а регулярная цена 106 уже сегодня. А одна баночка - это одному человеку позавтракать.
Так это существенная экономия только на 1 продукте
У нас ще бОльшая экономия. Мы не едим печень трески
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляБез образів
Вино дешевое-да
Вино не купувала взагалі. Ми були вересень-жовтень.
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляБез образів
Вино дешевое-да
Ви просто у Франції, чи Британії пожили б. Іспанія шарою здалася б.
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Перечитайте вернитесь!
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
13 кг пересыпать в контейнер? Контейнер куда? Ага, в кладовку. Бегать каждую стирку в кладовку и нести горстку порошка через всю квартиру? Офигенно!
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляПампушОК
Черпать дозатором? А стоИт он где? В кладовке. А кладовка где? Это точно от скупердяйства или от нищеты. Намного удобнее купить килограмм порошка и держать его около стиралки! А не бегать 3 года в кладовку из экономии 100 гривен
МаксХмара• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Ми нормально жили, єдине, що все приходилося діставати - шоколад, нормальний одяг, взуття.
коли не має вільно купити одяг та взуття- ЦЕ НЕНОРМАЛЬНО.
Наизнанку
• 03 июня 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Перечитайте вернитесь!
Перечитала, все одно не збігається армфметика, то 1, то по 3. Мої що акційне, що ні їдять по одній пачці. Виключення десь в поїздках, якщо якесь незвичне хочуть спробувати.
Я пані прохана...• 03 июня 2025
Ответ дляНаизнанку
Ваши ж приучены к экономии, мои - нет! Если морозилке много мороженого, то 3 в день точно будет!
Блондинка в Законе• 03 июня 2025
Как бы я не экономила, все равно до хрена выходит . Единственный выход не покупать