вкрации• 23 мая в 16:07
швидка допомога при цистіті
Що купити для першої і швидкої допомоги? Зараз проблеми нема. Але збираюся в дорогу. Хочу мати все необхідне. ті препарати що були помічні колись недоступні.
вкрации
• 23 мая в 16:10
Ответ дляАлина-1240
Цефиксим( цефикс, сорцеф)
Дякую.Його продають без рецепта?
Алина-1240• 23 мая в 16:10
Ответ длявкрации
Дякую.Його продають без рецепта?
Не продадут, то в следующей аптеке продадут)
Невидимка• 23 мая в 16:16
Так, щоб прям зараз, то 2 таблетки но-шпа, а потім наніч монурал (або аналоги)
Автопортрет нурофена• 23 мая в 16:16
Ответ длявкрации
Дякую.Його продають без рецепта?
Вот, я на днях брала. Заказала на сайте и пошла забрала. Я так всегда делаю,потомучто дешевле.
Вишневий цвіт• 23 мая в 16:23
а от чего у вас цистит автор? я так понимаю на нервной почве? так вам другие препараты нужны тогда...
вкрации
• 23 мая в 19:23
Ответ дляБілка в колесі
Острый цистит вылечила фурагином ( рецепт врача).
Рецепт бумажний чи електронний може бути?
вкрации
• 23 мая в 19:26
Ответ дляВишневий цвіт
Ні. Не нервове. Колись бувало від переохолодження. Десь не там сіла. Не тди вітер подув. То вже маю страх. Дівчата мене розуміють. Просто хочу мати при собі препарат для підстраховки.