вкрации• 23 мая в 16:07

швидка допомога при цистіті

Що купити для першої і швидкої допомоги? Зараз проблеми нема. Але збираюся в дорогу. Хочу мати все необхідне. ті препарати що були помічні колись недоступні.
Алина-1240• 23 мая в 16:09
Цефиксим( цефикс, сорцеф)
автор вкрации • 23 мая в 16:10
Ответ дляАлина-1240
Цефиксим( цефикс, сорцеф)
Дякую.Його продають без рецепта?
Кров з молоком• 23 мая в 16:10
Монурал
Алина-1240• 23 мая в 16:10
Ответ длявкрации
Дякую.Його продають без рецепта?
Не продадут, то в следующей аптеке продадут)
Люблю порядок• 23 мая в 16:10
Монурал допомагав. Випити і не пісяти
Невидимка• 23 мая в 16:16
Так, щоб прям зараз, то 2 таблетки но-шпа, а потім наніч монурал (або аналоги)
Автопортрет нурофена• 23 мая в 16:16
Ответ длявкрации
Дякую.Його продають без рецепта?
Вот, я на днях брала. Заказала на сайте и пошла забрала. Я так всегда делаю,потомучто дешевле.
Вишневий цвіт• 23 мая в 16:23
а от чего у вас цистит автор? я так понимаю на нервной почве? так вам другие препараты нужны тогда...
Фея_3уровень• 23 мая в 16:44
Но- шпа обязательно по 1-2 т 3раза в день 5-7 дней + антибиотик
Білка в колесі• 23 мая в 17:16
Острый цистит вылечила фурагином ( рецепт врача).
автор вкрации • 23 мая в 19:23
Ответ дляБілка в колесі
Рецепт бумажний чи електронний може бути?
автор вкрации • 23 мая в 19:26
Ответ дляВишневий цвіт
Ні. Не нервове. Колись бувало від переохолодження. Десь не там сіла. Не тди вітер подув. То вже маю страх. Дівчата мене розуміють. Просто хочу мати при собі препарат для підстраховки.