Наизнанку• 03 июня в 12:40

Мої заходи по економії

Можливо комусь стануть в нагоді.
По мірках порадниці, та й всієї України дохід родини хороший, але ціни в супермаркетах, на ринках бентежать, і не лише на продукти, а на все - хімію, косметику, одяг, взуття, ліки.
Тому я вирішила економити і зробила такі кроки:
1.Зробила ревізію всіх запасів, щоб зрозуміти, що потрібно купувати, купити, з ліками це не працює, якщо, щось раптово потрібно.
2. Склала списки того, що скінчилося, або в малій кількості в запасі (стараюся, щоб запас завжди був, хоч невеличкий, щоб мати можливість знайти товар по прийнятній, найкращій ціні), буду купувати це по мірі знаходження хороших цін.
3. Одяг, взуття купую на сейлах, розпродажах сезонних, одноразовий одяг для дітей не брезгую взяти на секонді, іноді і неодноразовий теж там беру, якщо нове і значно дешевше ніж в тц.
4. Ліки - моніторю ціни в інтернеті, різниця в мене була 500 грн на одному препараті, купую там, де дешевше. Так же з косметикою доглядовою. Декоративки на роки вистачає.
5. Влітку і восени запасаюся овочами, ягодами ( різні форми - сушу, консервую, морожу, солю, квашу), чаями (сушу трави) на рік.
6. Якщо є вільні кошти, то роблю запаси всього, що їмо, використовуємо в розмірі вільних коштів і місць зберігання ( потім вони дуже виручають).
Діліться своїми хитрощами, лайфхаками економії.
Всім гарного, тихого дня!!!!
автор Наизнанку • 03 июня в 13:32
Ответ дляНенька наша
зеленый может? может у автора родители на фазенде и подгоняют это все?
я представила, что я покупаю по 200 грн клубнику и ее сушу, или даже делаю варенье. ну,экономия какая-то разорительная
Полуницю не сушу, просто їмо, сама вирощую для себе невиличку грядочку, в сезон все дешевше набагато.
автор Наизнанку • 03 июня в 13:32
Ответ дляГубка Боб
Планетарный миксер типа
І не лише, там функцій огого.
Аль де Барановна• 03 июня в 13:33
Ответ дляГопница-Советчица
Здрастє. А ’сушу трави на рік’?
Так, м’ята, меліса, чебрець, звіробій.. В мене сестра ще і базилік на чаї сушить. Смак та аромат в цих чаях неймовірний.
Елена Гавриш• 03 июня в 13:33
напишіть, будь-ласка, за трави які використовуєте для чаю - теж сушу зараз -
кропива, листя суниці, квіти бузини, троянди пелюстки - це насушила, чекаю чебрець, ще в нас може бути меліса, м´ята
Луковая• 03 июня в 13:34
Ответ дляБезсовісна кума
У мене теж так було. Знайшли атеросклерозу бляшку. Не знаю чи від харчування. Але Почитала що в маслі/сирі багато холестерину, плюс до того точно не з молока роблять, тому виключила ці продукти.
Холестерин бывает разный. Тот, что в сыре - полезный, бляшки у вас от некачественного масла, жареного и т.д.
Гопница-Советчица• 03 июня в 13:35
Ответ дляАль де Барановна
Де те все взяти в квартирі?
І це не чай, а отрава, хай як воно пахне.
автор Наизнанку • 03 июня в 13:35
Ответ дляЗубная фея
автор, какой у вашей семьи доход?
Хороший досить як на мене.
автор Наизнанку • 03 июня в 13:36
Ответ дляПростецкая
Секонди реально виручають завжди, в мене два рюкзаки по 200 грн,і шкіряна сумка за 300 (нова була, з етикеткою). Зимою накупила всім в сім´ї футболок, з справжньої бавовни, ціна вийшла від 30 до 70 грн за штуку. А пуховик німецький сину 16 р за 210 грн , в Хумані, коли у них розпродаж починається.
Супер, у мене теж бувають дуууже круті знахідки за копійки.
ПампушОК• 03 июня в 13:37
Ответ дляНаизнанку
На суп, борщ, в якісь запіканки ( зелений, пір´я).
Он же как кисель после разморозки
Аль де Барановна• 03 июня в 13:37
Ответ дляГопница-Советчица
Де те все взяти в квартирі?
Ну мабуть не всі в квартирі живуть, не думали про це? І чому це отрава? Це лікарські трави
автор Наизнанку • 03 июня в 13:39
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я покупаю весь уход наперед, уход за волосами в проф объемах 1л, то же самое окислители. Крашу корни и тонируюсь сама, гель лак тоже сама.
Плачу услуги наперед если есть дисконт (например при оплате зала за год скидка 20%, страховка машины на 15% дешевле за год, чем помесячно).
Декор для дома и мелкую мебель ищу б/у на фейсбуке за копейки.
Стараюсь не покупать одноразовые вещи в гардероб которые не будут ни с чем сочетаться.
Книги беру в библиотеке бесплатно , есть опция заказывать нужное наперед.
Все майже, як я, лише манікюр, педикюр роблю у майстра, я рукожоп в цьому плані. Півроку як відмовилася від гелю - ноги звичайним фарбую, місяць рк, руки - голенькі, іноді прозорим покриваю.
Гопница-Советчица• 03 июня в 13:39
Ответ дляАль де Барановна
Отрава, бо мають протипокази. Ну, мабуть, ви не думали про це?

Автор, не вказала, що це поради для жителів приватних будинків
Я пані прохана...• 03 июня в 13:40
Ответ дляЛетчица
Запасы не делаю особенно морозилку, так как если отключения электроэнергии, по одному месту пойдут мои запасы морозилки.
В прошлом году именно для холодильника купили экофлоу, сейчас такой всего 16к стоит, тогда стоил 36к
Безсовісна кума• 03 июня в 13:41
Ответ дляЛуковая
А какую рыбу вы едите и какие фрукты и овощи?
Скумбрію, оселедець солю. Овочі різні. Зараз капуста в основному. Огірок, помідори. Сьогодні їла півкабачка сирого на обід. Люблю буряк/моркву сирі-зараз вже не сезон. Фрукти теж за вподобаннями. Яблука, банани. Підуть ягоди різні. Фрукти зараз найдорожчі, але це не основа раціону.
автор Наизнанку • 03 июня в 13:42
Ответ дляВумна вутка
Я так живу уже лет 20 если не больше
Я теж багато років, але зараз зі стрімким ростом цін, я розгубилася, коли поїхала закупити, як завжди фрукти на тиждень.
Вирішила все оптимізувати.
Аль де Барановна• 03 июня в 13:42
Ответ дляГопница-Советчица

Мда, з такими аргументами не посперечаєшся...
Миллениалка• 03 июня в 13:42
1 запасы может делать тот у кого и так денег излишек
2 хранить запасы нужно много места

В общем совет ни о чем)
Злива інформації• 03 июня в 13:44
Ответ дляЛетчица
А у меня нет генераторов, и морозилка продержалась 3 дня, а отключение было 5дней без света.
Так я про це написала
В нас правда не було аж 3 дні
Кілька годин
автор Наизнанку • 03 июня в 13:44
Ответ дляБлондинка в Законе
Перестала покупать по акциям, наперед, типа пригодится. Покупаю тогда , когда нужно
Я не хочу переплачувати, коли припече.
Безсовісна кума• 03 июня в 13:45
Ответ дляЛуковая
Я не їм смаженого багато років. Звідки в сирі корисне якщо він зроблений з того самого , що і масло. Холестерин сам по собі корисна речовина, яка є тільки в тваринних жирах і всі тваринні жири насичені, а корисними жирами є ненасичені.
Губка Боб• 03 июня в 13:46
Ответ дляНаизнанку
І не лише, там функцій огого.
Ну у меня миксер, тестомес и есть разъемы для гаджетов. Будет необходимость докуплю.

Можно ездить на автобусе туда обратно
Я еду на электричке + автобус. До электрички идти дадьше.
Как раз если посчитать экономию на этом за 1 год у меня вышла б.у. Кенвуд.
Миллениалка• 03 июня в 13:47
Ответ дляПростецкая
У Вас масло економно розходиться, в мене дві пачки за 4 дні, три підлітки є. Інша їжа також не затримується надовго.
У нас 2+ребенок 5 лет, пачка масла на 3-4 дня максимум.
ПампушОК• 03 июня в 13:48
Ответ дляБезсовісна кума
А навіщо крутити якщо можна з´їсти шматочок відвареного мяса і рису або гречки і капусти сирої. Все в голові. Вареники це не про здорове харчування.
А с каких это пор мясо стало дешёвым?
автор Наизнанку • 03 июня в 13:48
Ответ дляСкажений гудзик
Для чого ті запаси? Все є в магазинах, і щодня є гарні знижки, особливо на хімію. Складати списки, робити дома склад якихось шампуней, мила, кремів... Вам ніколи не хочеться щось змінити, купити нове, невже комфортно користуватися залежаним, одним і тим само продуктом?
Навіщо проводити експерименти зі своїм тілом за тисячі і десятки тисяч грн, якщо все ідеально підходить і підбиралося роками.
автор Наизнанку • 03 июня в 13:49
Ответ дляКапризуля
У вас будинок ?
Так, невеликий.
автор Наизнанку • 03 июня в 13:50
Ответ дляКапризуля
А не витрачаючись на запаси жили би на гроші - сама ліквідна річ у сучасному світі .
Зарплату 2 місяці не платили, не було грошей.
ПампушОК• 03 июня в 13:50
Ответ дляБезсовісна кума
Дивлячись скільки і чого їсти. Риба є різна. І овочі також. Фрукти в цьому році навіть яблука дорогі, але цукри не дуже корисні, кожен обирає. Основа раціону як раз овочі і білок.
Точно! Все что дорого - все неполезно!
ПампушОК• 03 июня в 13:50
Ответ дляБезсовісна кума
Овощи в этом году дешёвые, да?
автор Наизнанку • 03 июня в 13:50
Ответ дляГубка Боб
Есть люди секом занимаются а продавалке
І дуже успішно.
ПампушОК• 03 июня в 13:50
Ответ дляГуляю босоніж
+ до того що страховка в наших реаліях медицини працює зі страшним скрипом
Она везде так работает.
Страховка- это про прибыль компаний, а не про ваше благо