Наизнанку• 03 июня в 12:40
Мої заходи по економії
Можливо комусь стануть в нагоді.
По мірках порадниці, та й всієї України дохід родини хороший, але ціни в супермаркетах, на ринках бентежать, і не лише на продукти, а на все - хімію, косметику, одяг, взуття, ліки.
Тому я вирішила економити і зробила такі кроки:
1.Зробила ревізію всіх запасів, щоб зрозуміти, що потрібно купувати, купити, з ліками це не працює, якщо, щось раптово потрібно.
2. Склала списки того, що скінчилося, або в малій кількості в запасі (стараюся, щоб запас завжди був, хоч невеличкий, щоб мати можливість знайти товар по прийнятній, найкращій ціні), буду купувати це по мірі знаходження хороших цін.
3. Одяг, взуття купую на сейлах, розпродажах сезонних, одноразовий одяг для дітей не брезгую взяти на секонді, іноді і неодноразовий теж там беру, якщо нове і значно дешевше ніж в тц.
4. Ліки - моніторю ціни в інтернеті, різниця в мене була 500 грн на одному препараті, купую там, де дешевше. Так же з косметикою доглядовою. Декоративки на роки вистачає.
5. Влітку і восени запасаюся овочами, ягодами ( різні форми - сушу, консервую, морожу, солю, квашу), чаями (сушу трави) на рік.
6. Якщо є вільні кошти, то роблю запаси всього, що їмо, використовуємо в розмірі вільних коштів і місць зберігання ( потім вони дуже виручають).
Діліться своїми хитрощами, лайфхаками економії.
Всім гарного, тихого дня!!!!
Капризуля• 03 июня в 14:34
Ответ дляНаизнанку
Саме розкидання, бо це база, розхідники, вони не повинні займати великий % в структурі трат.
То коли ви пошукаєте за знижками то паста займає тоді не 1% витрат , а 0,8%
?
Капризуля• 03 июня в 14:35
Ответ дляНаизнанку
Це основа гігієни
Ряженка• 03 июня в 14:35
Ответ дляНаизнанку
Вітаю вас, не всі такі мажори. Ви з космосу сюди потрапили, чи з клубу багатіїв якимось вітром занесло на порадницю?
Так вы ж написали что с хорошим доходом. Надо было изначально правду говорить - я не работаю. Муж приносит 10 тыс грн. Как прожить на эти гроши, приходится экономить и выкручиваться. Советы бы другие были, вам бы 100% порекомендовали выйти на работу, а не сидеть сутками на советчице, распинаясь по пунктам в своей экономии.
Я была права. Надо думать как заработать, где, чему новому выучиться, а не думать на чем бы ещё сэкономить
Капризуля• 03 июня в 14:36
Тема ще раз доводить - картинка для чоловіка - сиджу вдома , мʼяту сушу - бюджет рятую
Два-три тижні і фсьо• 03 июня в 14:38
Ответ дляНенька наша
зеленый может? может у автора родители на фазенде и подгоняют это все?
я представила, что я покупаю по 200 грн клубнику и ее сушу, или даже делаю варенье. ну,экономия какая-то разорительная
Моя знайома просто серед житлового двору лазить по деревах (звичайний двір з панельками), збирає ягоди і морозить потім. Вишні, абрикоси відрами.
Капризуля• 03 июня в 14:38
А компанія яка підспівує так само «активно допомагає « чоловікові , а потім в інших темах пишуть , що працюють виключно коні
, а непрацюючі мають час суницю лісами шукати
Капризуля• 03 июня в 14:38
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Що не зробиш щоб на роботу не йти
Наизнанку
• 03 июня в 14:39
Ответ дляКапризуля
?
А всі статті економія по 0,2% і буде значна знижка.
Два-три тижні і фсьо• 03 июня в 14:39
Ответ дляКапризуля
Що не зробиш щоб на роботу не йти
Іронічно, але ви праві, вона не працює 🙈
Капризуля• 03 июня в 14:41
Ответ дляНаизнанку
Автор , витрати часу на ваші 0,2% відсотки економії врахуйте
І ще раз - на пастах на знижках вам потім вистачає на квартиру - авто ?
Губка Боб• 03 июня в 14:41
Ответ дляБез Баяна
Я сушу мяту и мелисса, специально посадила. Я люблю чай из них. Что в этом зазорного?
Я не сушу а беру на рынке. Готовый чай 120 г 30 грн у бабок
Наизнанку
• 03 июня в 14:41
Ответ дляКапризуля
Це основа гігієни
А я щось інше написала? Вона не повинна займати більше пару відсотків витрат.
Губка Боб• 03 июня в 14:42
Ответ дляРяженка
Так сколько? 100, 200, 300 тыс на семью? Для меня нормальный от 100 тыс грн на человека
А для менятнормальный от 20 тыс, а у меня 10 тыс.
Немного но вполне хватает на необходимое
Срочнокпсихологу• 03 июня в 14:43
Ответ дляКапризуля
То можна зуби не чистити
Це ж базові витрати на гігієну та харчування , про яке розкидання мова
Ви не розумієте, що раніще ця база коштувала 1 дол, а зараз 4? Думайте глибше.
Губка Боб• 03 июня в 14:43
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я тоже знаю. А почему бы нет оно все падает гниёт ничейное
Губка Боб• 03 июня в 14:44
Ответ дляКапризуля
Що не зробиш щоб на роботу не йти
Это делают и работающие люди, а что гордость зашкаливает и пойдешь такое же покупать и таких же людей?
Капризуля• 03 июня в 14:45
Ответ дляНаизнанку
Не знаю як вже вам пояснити - це основа гігієни і мова не про іригатор чи гігієну у стоматолога і якщо вже дешевша паста рятує вам бюджет , то щось не так
А висушена трава - це супер допомога чоловікові - ніби знайшли свіже авто на 10% дешевше і чоловіка порадували
ПС - кажуть ще кава з корицею в четвер допомагає купити пасту не за знижками ( якщо робота зовсім не входить в гру )
Наизнанку
• 03 июня в 14:45
Ответ дляРяженка
Я не працюю, мій дохід - 14 тисяч з оренди житла, решта доходу - зарплата чоловіка, топменеджер великої української компанії.
Розмір питати - це, як в селі бабки питають.
Губка Боб• 03 июня в 14:46
Пишут все пишут даже про ЗП 20 тысяч.
Недавно слышала у нас в городе смена 12 часов 600 грн , месяц 2/2 7000 грн , ещё слышала смена 950 грн. Ото такие ЗП на сегодня. Ещё и не везде оформляют
Я пані прохана...• 03 июня в 14:46
Ответ дляКапризуля
На другие вещи хватает, что вы с этими квартирами
Капризуля• 03 июня в 14:46
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви краще думайте
глибше
А паста і раніше долар не коштувала
Губка Боб• 03 июня в 14:46
Чтобы экономия ощущалась надо экономить на всем подряд и тогда того что-то будет
Капризуля• 03 июня в 14:46
Ответ дляГубка Боб
По деревах лазять ? І суницю в лісах шукають ?
Мабуть робота зовсім лайтова
Я пані прохана...• 03 июня в 14:47
Ответ дляГубка Боб
Раньше хоть дети собирали ели, а бабки их гоняли, сейчас вообще никому не нужно
Срочнокпсихологу• 03 июня в 14:47
Ответ дляКапризуля
Ви краще думайте
глибше
А паста і раніше долар не коштувала
Не зупиняйтесь позортесь до кінця
Губка Боб• 03 июня в 14:47
Ответ дляКапризуля
Мабуть робота зовсім лайтова
Нет работают отдельно, а абрикосы, шелковицу, алычу собирают во дворах многоэтажек где оно падает на землю и никому не нужно в свободное от работы время
Губка Боб• 03 июня в 14:48
Ответ дляЯ пані прохана...
Собирают кто продает кто закрывает
Я пані прохана...• 03 июня в 14:49
Ответ дляГубка Боб
Собирают кто продает кто закрывает
Кто продаёт, не во дворах в городе собирает
Капризуля• 03 июня в 14:49
Ответ дляЯ пані прохана...
Тобто потрібно на економити на пасті щоб вистачило на труси і бай - дохід хороший
ПС - тепер ще цікавіше буде читати поради порадниць в інших темах