Наизнанку• 03 июня в 12:40

Мої заходи по економії

Можливо комусь стануть в нагоді.
По мірках порадниці, та й всієї України дохід родини хороший, але ціни в супермаркетах, на ринках бентежать, і не лише на продукти, а на все - хімію, косметику, одяг, взуття, ліки.
Тому я вирішила економити і зробила такі кроки:
1.Зробила ревізію всіх запасів, щоб зрозуміти, що потрібно купувати, купити, з ліками це не працює, якщо, щось раптово потрібно.
2. Склала списки того, що скінчилося, або в малій кількості в запасі (стараюся, щоб запас завжди був, хоч невеличкий, щоб мати можливість знайти товар по прийнятній, найкращій ціні), буду купувати це по мірі знаходження хороших цін.
3. Одяг, взуття купую на сейлах, розпродажах сезонних, одноразовий одяг для дітей не брезгую взяти на секонді, іноді і неодноразовий теж там беру, якщо нове і значно дешевше ніж в тц.
4. Ліки - моніторю ціни в інтернеті, різниця в мене була 500 грн на одному препараті, купую там, де дешевше. Так же з косметикою доглядовою. Декоративки на роки вистачає.
5. Влітку і восени запасаюся овочами, ягодами ( різні форми - сушу, консервую, морожу, солю, квашу), чаями (сушу трави) на рік.
6. Якщо є вільні кошти, то роблю запаси всього, що їмо, використовуємо в розмірі вільних коштів і місць зберігання ( потім вони дуже виручають).
Діліться своїми хитрощами, лайфхаками економії.
Всім гарного, тихого дня!!!!
автор Наизнанку • 03 июня в 14:50
Ответ дляКапризуля
Автор , витрати часу на ваші 0,2% відсотки економії врахуйте
І ще раз - на пастах на знижках вам потім вистачає на квартиру - авто ?
На поїздки вистачає, на якісь приємності.
Капризуля• 03 июня в 14:51
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не зупиняйтесь позортесь до кінця
Ваше перше місце - економте на пасті
Капризуля• 03 июня в 14:52
Ответ дляГубка Боб
Нет работают отдельно, а абрикосы, шелковицу, алычу собирают во дворах многоэтажек где оно падает на землю и никому не нужно в свободное от работы время
Унікальних колег маєте
Губка Боб• 03 июня в 14:52
Ответ дляЯ пані прохана...
Кто продаёт, не во дворах в городе собирает
А вы откуда знаете?
Капризуля• 03 июня в 14:52
Ответ дляНаизнанку
Тобто паста за 180 дорого , за сто ок - бац 80 грн на поїздку ? Куди ?
автор Наизнанку • 03 июня в 14:53
Ответ дляКапризуля
Не знаю як вже вам пояснити - це основа гігієни і мова не про іригатор чи гігієну у стоматолога і якщо вже дешевша паста рятує вам бюджет , то щось не так
А висушена трава - це супер допомога чоловікові - ніби знайшли свіже авто на 10% дешевше і чоловіка порадували
ПС - кажуть ще кава з корицею в четвер допомагає купити пасту не за знижками ( якщо робота зовсім не входить в гру )
Щось у вас якийсь набір фраз. Можна якось систематизувати ваш комент?
автор Наизнанку • 03 июня в 14:55
Ответ дляКапризуля
Ви краще думайте глибше
А паста і раніше долар не коштувала
Коштувала, але, мабуть, років 10 тому.
автор Наизнанку • 03 июня в 14:55
Ответ дляГубка Боб
Чтобы экономия ощущалась надо экономить на всем подряд и тогда того что-то будет
Так і роблю по можливості.
автор Наизнанку • 03 июня в 14:59
Ответ дляКапризуля
В червні на ЗУ два тижні, потім тиждень Європа екскурсійна, в серпні - місяць Іспанія.
автор Наизнанку • 03 июня в 15:01
Ответ дляКапризуля
Унікальних колег маєте
В мене колеги з хорошими посадами, гарними зарплатами - на вихідних всі на дачах ковбасять.
Капризуля• 03 июня в 15:07
Ответ дляНаизнанку
Не варто
Надихайте чоловіка . Добре що хоч хтось працює , а не мʼяту сушить - зібралося би 2 натуралісти довелося би пасту не за знижками купувати і самому виготовляти
Капризуля• 03 июня в 15:08
Ответ дляНаизнанку
Так , так
Людину яку дивують ціни на чай - пасту , порадують ціни в Європі
Капризуля• 03 июня в 15:09
Ответ дляНаизнанку
Ну так - а які колеги якщо ви не працюєте ?
Грилі ніхто не відміняв
Але не по деревах багатоповерхівок лазять
Kittaa• 03 июня в 15:10
Ответ дляГуляю босоніж
Особисто для мене реальна економія коли 1 шампунь, і поки я його не закінчу, інший не купую.
Це стосується зубної пасти, канцелярії тощо.
Ви не повірите, але після того як паста закінчилась нею ще три дні можна чистити зуби
А якщо розрізати то і тиждень мінімум)))
Капризуля• 03 июня в 15:12
Ответ дляКросівки оригінал
А якщо побратися , то і обмилків вистачить
Капризуля• 03 июня в 15:13
Ответ дляНаизнанку
Уявляю скільки паст треба використати щоб на місяць Іспанії на економити
А трави - мабуть варто на покоси переходити
Kittaa• 03 июня в 15:13
Ответ дляКапризуля
Та я серйозно) купую дорогу пасту, то як її не видавлюй, а розріжеш а там клад 😂😂😂
Капризуля• 03 июня в 15:13
Тільки на порадниці людям дорого купити зубну пасту , але недорого сидіти місяць в Іспанії
Капризуля• 03 июня в 15:14
Ответ дляКросівки оригінал
Ну так і на Іспанію назбирається
Kittaa• 03 июня в 15:15
Ответ дляКапризуля
Ну так і на Іспанію назбирається
Як раз в вересні збираюсь 😂😂😂
Але я точно не економна жінка, хіба шо на пасті)))
Капризуля• 03 июня в 15:16
Ответ дляКросівки оригінал
Як раз в вересні збираюсь 😂😂😂
Ех , а посушили би трави , то ще б довше б сиділи в Іспанії
автор Наизнанку • 03 июня в 15:18
Ответ дляКапризуля
Так , так
Нічим не дивують, крім цін на яйця і яблука. Ми з дітьми витрачали 40-50 євро в супермаркеті на тиждень, іноді в кафе щось брали.
автор Наизнанку • 03 июня в 15:21
Ответ дляКапризуля
Грилі ніхто не відміняв
Бувші, не працюю з 2022 року, спілкуємося тісно, бо разом 16 років пропрацювали.
автор Наизнанку • 03 июня в 15:24
Ответ дляКапризуля
Це задоволення, враження, емоції, рятує психіку під час атак, недосипів. Дітям - розвиток.
КошкинДом• 03 июня в 15:31
Ответ дляМорская свинка
Чим ви снідаєте, бо в нас на твердий сир йде купа грошей, і на масло вершкове 1,5 пачки на тиждень мінімум?! Ну і яйця, а ще що?!
Овсянка,яйца
Свідок Перемоги• 03 июня в 15:33
К постам автора +
1. Давно стоит 2х тарифный элктросчетчик день/ночь и посудомойка, ситралка и бойлер если нет горячей- все в ночное время
2. Продаю все что не нужно. Купила Лореалевский крем- аллергия после него- продала, ребенок из роликов вырос- продала и т.д..
3. С начала войны охочусь за гуманитаркой. Есть категория, иногда дают. Много чего с начала войны из продуктов и гигиены не покупала вообще. Но это способ не для всех понятно что.
Я тут Живу• 03 июня в 15:38
Ответ дляМорская свинка
А куда у вас такой расход слив масла?
МаксХмара• 03 июня в 15:41
Ответ дляНаизнанку
Я ж і не писала, що нове. Хотіла б почути інших, можливо щось нове собі впроваджу.
попитайте батьків,як в 90 виживали. пригодиться.
автор Наизнанку • 03 июня в 15:43
Ответ дляЯ тут Живу
А куда у вас такой расход слив масла?
Можливо печуть щось, люблять бутерброди з маслом. У нас, якщо не печу, то 1 пачка на півтора тижні +/-.
Капризуля• 03 июня в 15:45
Ответ дляНаизнанку
Ой , 2 долара в день в ЄС
Казки продовжуються