Наизнанку• 03 июня в 12:40

Мої заходи по економії

Можливо комусь стануть в нагоді.
По мірках порадниці, та й всієї України дохід родини хороший, але ціни в супермаркетах, на ринках бентежать, і не лише на продукти, а на все - хімію, косметику, одяг, взуття, ліки.
Тому я вирішила економити і зробила такі кроки:
1.Зробила ревізію всіх запасів, щоб зрозуміти, що потрібно купувати, купити, з ліками це не працює, якщо, щось раптово потрібно.
2. Склала списки того, що скінчилося, або в малій кількості в запасі (стараюся, щоб запас завжди був, хоч невеличкий, щоб мати можливість знайти товар по прийнятній, найкращій ціні), буду купувати це по мірі знаходження хороших цін.
3. Одяг, взуття купую на сейлах, розпродажах сезонних, одноразовий одяг для дітей не брезгую взяти на секонді, іноді і неодноразовий теж там беру, якщо нове і значно дешевше ніж в тц.
4. Ліки - моніторю ціни в інтернеті, різниця в мене була 500 грн на одному препараті, купую там, де дешевше. Так же з косметикою доглядовою. Декоративки на роки вистачає.
5. Влітку і восени запасаюся овочами, ягодами ( різні форми - сушу, консервую, морожу, солю, квашу), чаями (сушу трави) на рік.
6. Якщо є вільні кошти, то роблю запаси всього, що їмо, використовуємо в розмірі вільних коштів і місць зберігання ( потім вони дуже виручають).
Діліться своїми хитрощами, лайфхаками економії.
Всім гарного, тихого дня!!!!
Я вся ваша• 03 июня в 12:41
Ничего нового Вы не открыли...
Морская свинка• 03 июня в 12:43
Немає запасів, зжераємо за тиждень все.
Летчица• 03 июня в 12:44
Запасы не делаю особенно морозилку, так как если отключения электроэнергии, по одному месту пойдут мои запасы морозилки.
Безсовісна кума• 03 июня в 12:44
Чим простіша їжа тим корисніша і дешевша.
Ненька наша• 03 июня в 12:45
одежда на сейлах может быть выгодно только если там пастись круглосуточно( т е вы байер).
выгодная футболка для меня вышла 500 грн итого.
Так что с секондом не сравниться в этом плане.
сушить консервировать - это прекрасна. но не все едят.
Мои не едят, хоть обконсервируйся. остальное вообще не хитрость, а способ выживания
автор Наизнанку • 03 июня в 12:45
Ответ дляЯ вся ваша
Ничего нового Вы не открыли...
Я ж і не писала, що нове. Хотіла б почути інших, можливо щось нове собі впроваджу.
Морская свинка• 03 июня в 12:46
Чим ви снідаєте, бо в нас на твердий сир йде купа грошей, і на масло вершкове 1,5 пачки на тиждень мінімум?! Ну і яйця, а ще що?!
автор Наизнанку • 03 июня в 12:46
Ответ дляБезсовісна кума
Це так, готую все максималтно просте і швидке. Витрибеньки дуже рідко.
Капризуля• 03 июня в 12:47
Цікаво про який нормальний дохід йде мова ?
Та никада в жизни• 03 июня в 12:48
Делать запасы или нет,очень зависит от вашего города проживания
Я вся ваша• 03 июня в 12:48
Ответ дляНаизнанку
Например?
Гуляю босоніж• 03 июня в 12:49
Ответ дляНаизнанку
Особисто для мене реальна економія коли 1 шампунь, і поки я його не закінчу, інший не купую.
Це стосується зубної пасти, канцелярії тощо.
Ви не повірите, але після того як паста закінчилась нею ще три дні можна чистити зуби
Жена сантехника• 03 июня в 12:49
Ответ дляГуляю босоніж
Вот это экономия.. гривны две
Londa___• 03 июня в 12:50
Ви молодець. Хазяюшка вправна і не лінива зовсім.
Губка Боб• 03 июня в 12:50
Я вот открыла для себя недавно котлеты из куриных пупков 80 грн 1 кг
Варила щековину в фольге и пакете. По акции 60 грн 1 кг

Все что возможно покупаю в секе и б.у. просто хожу туда на прогулку в самый дешёвый день.
Джинсы 25, куртка 60.

Перед тем как идти на рынок составляю список

Прежде чем покупать какую то вещь из аксессуаров и одежды анализирую сколько я готова потратить

Мне нужен был рюкзак и я решила для себя что он не должен стоить 600 грн.
Через 15 минут попался рюкзак за ,500 грн. Скупилась быстро и недорого

Вот куриные голени запекла вкусно

Чай травяной витаминный на стаканчик 30 грн стакан, от кофе отказалась вообще
ПампушОК• 03 июня в 12:50
Ответ дляНаизнанку
Максимально простое и быстрое как раз и стоит денег.
Рыбу запечь или мясо - быстро и дорого
А вот голубцов накрутить или вареников налепить - долго но дёшево
Капризуля• 03 июня в 12:50
Цікаво тут відписуються ті самі що в інших темах доводять що можуть сидіти вдома , бо чоловік гарно заробляє і тут же йдуть поради в хід про зубну пасту
Губка Боб• 03 июня в 12:50
Ответ дляЖена сантехника
Вот это экономия.. гривны две
Копейка рубль бережет, я тоже так делаю, но примерно понимаю сколько сэкономтла и за эти деньги покупаю тоже что то приятное
автор Наизнанку • 03 июня в 12:51
Ответ дляНенька наша
Мої теж не їдять. Роблю лише те, що заходить - варення малинове, домашній кетчуп, квашені огірки - дітям, нам ще сливи до м´яса, аджика сира, сливовий джем, от і всі мої закрутки. Морожу перці, кріп, цибулю, вишні, сливи, кабачки, малину, помідори.
Капризуля• 03 июня в 12:51
Ответ дляБезсовісна кума
Так , овочі , фрукти , риба досить дешеві
Снежнакомка• 03 июня в 12:51
При хорошому доході сім´ї ви б купили вже страховку на всіх, а не соління і чаї з сіна
Londa___• 03 июня в 12:52
Ответ дляСнежнакомка
Яку страховку?
Капризуля• 03 июня в 12:52
Ответ дляГубка Боб
Скільки зекономили на шампуні ? Яхту купили ?
ПампушОК• 03 июня в 12:53
Ответ дляНаизнанку
Лук морозите? Зачем?
Капризуля• 03 июня в 12:53
Ответ дляГубка Боб

Джинсы 25, куртка 60.

Вот куриные голени запекла вкусно

Ненька наша• 03 июня в 12:53
Ответ дляСнежнакомка
страховка при хронике не дается, не дураки они. а здоровые люди на страховку не тратятся, вдруг не выстрелит
Губка Боб• 03 июня в 12:53
Ответ дляКапризуля
За экономии на проезде в год купила кухонную машину. Иду пешком дальше утром - денег не трачу, физ нагрузки есть. 10 тысяч каждый день

На шампуне. Много. Покупаю литровые по акции.
Гуляю босоніж• 03 июня в 12:53
Ответ дляЖена сантехника
Вот это экономия.. гривны две
Ви дуже помиляєтесь. Раніше купувала за принципом є акція - купуємо
Вся вана завалена купою бутилочок, щось менше подобалось, відставляла в сторону, воно займало простір. Я його викидувпла. Реально могла викинути пакет омилків, зубні пасти що закінчувались, якісь кондиціонер .
Губка Боб• 03 июня в 12:53
Ответ дляКапризуля
Чувствую себя отлично
И мне пофиг кто и что думает об этом

Не только экономлю но и балую себя
Снежнакомка• 03 июня в 12:54
Ответ дляКапризуля
На яхту вчора хтось збирав у темах