Обнимашкина• 03 июня 2025
Ви приймаєте душ вранці?
Результат:
вже голосів:
54 (43.2%)
Лише ввечері.
42 (33.6%)
Приймаю ввечері і вранці.
16 (12.8%)
Лише вранці.
13 (10.4%)
Ваш варіант.
Обнимашкина
• 03 июня 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Офігєть! Нашо воно вам треба хто коли миється
Яке безглузде питання для цього форуму.
Маргарита и Мастер• 03 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Яке безглузде питання для цього форуму.
Удалено администрацией...
Ля-ля-ля• 03 июня 2025
Я душ принимаю два раза в неделю,если не жарко один раз
,вечером и утром ардмываюсь .и не умерла и не воняю
Не зви чайна• 03 июня 2025
Ответ дляВ рот не ложи
да. я собаковод ’веселой’ собаки и я бегаю 30 минут.
Хаскі? Чи такса?
Не зви чайна• 03 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Але ж заніч з людини виходить мінімум 500мл поту, і ви з цим липким тілом йдете на вулицю, надягаючи чистий одяг?!
Спробуйте не в парилці лягати спати. І тоді ви не втрачатимете аж настільки поту, що аж липкі
Безпорадна Кроко• 03 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Не потіють лише мертві.😏
у меня был парень, с лица текло, подмышки сухие и не вонял. а другие намываются и воняют
Обнимашкина
• 03 июня 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Буває, але ніхто не відповів, чому не миються частіше, лінь, воду економлять, батьки не привчили?!
Мексиканочка• 03 июня 2025
По різному. Переважно вранці бо стрижка і волосся краще мити зранку, ввечері ні бо на ранок буде ппц. Можу митися без голови. Влітку може бути дуг і по кілька разів на день...
В рот не ложи• 03 июня 2025
Ответ дляНе зви чайна
А, вони теж з двигуном у дупі
пусть будет активным, 14 лет старичку, с двумя титановыми суставами, но в реке уже ловила два раза - берегу как золото. Ждет папку с войны и верю дождется мира в Украине.
Обнимашкина
• 03 июня 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Автор ви з милом приймаєте душ?
Звичайно.
Залізний занавіс• 03 июня 2025
Ответ дляОбнимашкина
Звичайно.
Бо особисто для мене прийняти душ це ополоснутися....а з милом це вже помитися