Меряю от 0• 03 июня в 17:25
Как ваше самочувствие сегодня?
Голова разболелась от жары
Меряю от 0
• 03 июня в 17:29
Ответ дляMarmu
у мене вже другий тиждень жахливе самопочуття( голова болить, слабість-сонливість
так само(
Не худа ні разу• 03 июня в 17:54
Ответ дляMarmu
Я ще ізадихатися стала, слабкість жуть. Сьогодні ниють навіть зуби і крутить сстави. Як стара шкапа((
Сиреневенькая• 03 июня в 18:32
В мене тривожно депресивний розлад, я злізла з заспокійливих, поїхала сьогодні купувати собі одяг.....,,.............. сьогодні розпочну знову пити...в мене +30 кг, я ненавиджу все і всіх
Меряю от 0
• 03 июня в 18:35
Ответ дляСиреневенькая
А ад пробували?
Сиреневенькая• 03 июня в 18:36
Ответ дляМеряю от 0
А ад пробували?
На Габані сиділа...це теж типу ад( в протипоказаннях тривога і зайва вага
Тепер мені ще й через зовнішність здохнути хочеться
ЖонДуан• 03 июня в 19:56
Дихати важко, по сходах з метро піднялась, то як стара бабка, віддишка сильна. І слабкість