Мандолина Бу• 03 июня 2025
Як у вашій родині прийнято розбирати сімейні конфлікти?
Щоб дитина вчилася вирішувати проблеми конструктивно? Що реально працює на практиці?
Мамкиня доця• 03 июня 2025
Які саме конфлікти розбирати з дитиною? Незрозуміло. Родинних розборів конфліктів нема
Vita_Nikolaeva• 03 июня 2025
наведіть приклад
сімені конфлікти - це для мене конфлікт між дорослими
якщо дитина - то це виховання
Лівий Локіть• 03 июня 2025
15 разів сказати і один раз гаркнути. Останнє значно дієвіше, але я стараюсь наводити аргументи, коли є час на вирішення питання.
Бутерброд и я• 03 июня 2025
Я учу детей проговаривать, если что-то их не устраивает, мы можем обсудить и прийти к компромиссу.
Недавно сын мне выдал, что очень разозлился на меня, из-за ерунды - я не подумала, что он тоже будет есть и поставила кастрюлю в холодильник. Мы просто обсудили, что я это сделала на автопилоте, много мыслей в голове было, и это не значит, что мне на него плевать, у него отлегло. Он входит в подростковый возраст, потому реакции могут быть разные.