Дуняша• 03 июня в 23:50
Перша анестезія дитині у стоматолога, алергопроби, препарати від анаф. шоку
Питань декілька, така розвернута тема.
Все ж таки, чи дійсно алергопроби по крові інформативні? Чи це є фактично перестраховка лікаря від наслідків, якщо що?
Якщо в клініці немає ніяких препаратів у випадку анафілактичного шоку, чи це норма, чи ні?
Старшій дитині перші рази кололи анестетик в лікарні, я не переживала. Меншій ось треба лікувати зуби і знаю, що у тій клініці, де зараз лікую старшу, окрім дексаметазону немає нічого. Чи мають бути такі ліки взагалі в приватних клініках?
Да Щас же• 04 июня в 08:34
Ответ дляДуняша
Ой, два уколи, як знайомо))
Мені пояснили, що це через адреналін, який виділяється як реакція на стрес, він звужує судини і анестетик не спрацьовує.
Дякую за ідею з магнієм
Медсон це запропонувала нова лікарка, наша пішла в декрет. Дитині 4 роки, вона сумнівається, що вийде полікувати нормально. Вона не впевнена, що зможе якісно поставити пломби, молода, 3 роки досвіду. Алергопроби обовʼязково, без них не візьметься. Ще сказала, що перед лікуванням потрібна професійна чистка.
Дякую за ідею з магнієм
В стоматології куди воду дитину, спочатку мажуть гелем знеболюючим, потім перший укол, через час другий. Донька уколів дуже боїться, але говорила що перший ледь чутно, а другий зовсім ні, бо вже перший почав діяти + гель.
Клініка маленька, не спеціалізована дитяча. Дітям без укола зуби не лікують.
Да Щас же• 04 июня в 08:37
Ответ дляДуняша
Буду шукати, де таку лікарку знайти ще те питаннячко) Хоч би кілька років пломби простояли, поки підросте.
10 пломб, о так, у моєї старшої те саме, вже 2 пломби в постійних. Чого такі погані зуби в дітей зараз. Розпитувала маму, то у неї в дитинстві навіть зубної щітки не було, перша пломба в 20.
Зараз спец пасти, електричні щітки, флоси, мус тус на ніч і молочні зуби як фольга.
У людей різні зуби. Є схильність до карієсу. У когось верхня оболонка зуба щільна, у когось ні. Це по простому.
У мене і доньки зуби схильні, у нас спеціальна паста для таких зубів. У чоловіка інша, бо у нього схильність до каменів, навіть нормально доглядаючи.