Бибер-анонимер• Изменено 04 июня 2025

Що значить паста зубна 150 грн не дорого?!

Мені все зараз дорого, яйця сьогодні купила 75, сир 100, творог 100, молода картопля 100, м´ясо 250, кава 400 грн(500грм) чай 200грм 200 грн, масло 120, паста 150 мінімум, шампунь 150, порошок 500грн.
Що це взагалі, базова продукція за яку треба віддати півзарплати одразу?! Так в мене дохід 900$, як решта живе я взагалі не розумію, пенсіонери, в кого мінімалка?!😤
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ длябЭйбА
тобто 900 доларів - це зарплата двох людей, вірно?
ну тоді питання не до цін, а до зарплат
У більшості населення зарплатня навіть менша, у багатьох 200-300 доларів, особливо у жінок.
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Це реальна картина, а не тисячі доларів які тут описує кожна третя, і скажу більше, серед оточення, ми ще вважаємося з непоганим достатком.
Так і є, у середньостатистичних сім´ях в чоловіків плюс-мінус 20, а в жінок 10-12, а то й менше. Якщо це не Київ.
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
На базар сходите на любой. Кофе будет намного дешевле
Только это будет подделка.
хутряна володарка• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
А в маленькому містечку і 6-8, інших зарплат просто нема((
Столічна штучка• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Только это будет подделка.
Подделка чего?
Полно украинских тм которые в принципе никто не подделывает
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Подделка чего?
Все базары заставлены кофе Якобс по низкой цене, но его ж пить невозможно, то ли жёлуди, то ли ячмень. Совсем не то.
Гл. Амурная• 04 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Згодна.але яєць повно вже по 45 грн. То ви дорого взяли. Картопля 60 грн ось на ярмарку в Києві. Де за 100 грн?
Молода картопля єгипетська це не продукт першої необхідності. Я маю зп 32тис грн. Картоплі не купую молодої поки. Як і полуницю по 180 гин. Чекаю щоб знизилась цвна в червні. У травні все завжди найдорожче
Всі в Києві?
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ дляГл. Амурная
Всі в Києві?
Отож, чомусь Порадниці завжди пишуть про Київ, але ж Київ це менше 10 відсотків населення країни. А 90 відсотків вимушені виживати на мізерні зарплати і ціни такі ж самі як і в Києві.
Столічна штучка• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Вы не понимаете что я пишу? Вас кто заставляет этот якобс брать?
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Это Вы не понимаете. На базаре вероятность нарваться на подделку в разы выше.
Столічна штучка• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Львівську каву никто не подделывает - это украинская тм, ферарру никто не подделывает - это тоже украинская тм
Гл. Амурная• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Ціни вищі. До мене раз 2 рази на рік кума з Києва приїжджає. То вона завжди каже, що в Києві все дешевше. І вода гаряча в них є. І дітям проїзд безкоштовний. А тут дівчата з Києва навіть місто часто не пишуть. А тупо питають чи про лікаря, чи про школу, назвавши лише номер закладу. Для багатьох інших міст не існує
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Может можно обойтись без оскорблений? Займитесь самовоспитанием, нельзя быть такой не культурной.
КликОЛЬКА• 04 июня 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Я такую беру. Она +-500 грн. стоит
310 на Нотино.
Но Вы сейчас за доставку напишите...
Но, можно смотреть, что с бесплатной доставкой по акции или ещё что-то брать
Столічна штучка• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Согласно какого нормативного акта нельзя быть такой некультурной?
Гуляю босоніж• 04 июня 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Согласно правил поведения в общественном месте.
Млинці зі смайликом• 04 июня 2025
Ответ дляГл. Амурная
Всі в Києві?
Я ж написала. В Києві
Млинці зі смайликом• 04 июня 2025
Ответ дляГл. Амурная
Всі в Києві?
В Києві найдорожчі ціни. В житомирі нема картоплі по 100 грн. Чи в Полтаві.
marimagdali• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
на 200-300дол в месяц живет треть россиян при их сказочных ресурсах и воре душегубе путине
marimagdali• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
в маленьких городах почти селах на 6 тыс населения зп продавца 17 тыс.куча обьявлений
Столічна штучка• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Так вы не понимаете и что такое нормативный акт...
marimagdali• 04 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
в маленьких городах муж 20 жен 17 равно 37 плюс огород и живность с садом.жить можно и не плохо
marimagdali• 04 июня 2025
если бы украинцы бедствовали то рошен бы не процветал и петя не вылез бы за войну на 3 место фобс и не достраивал бы в войну новые цеха и магазины не расширял бы
Свисток ля-минор• 04 июня 2025
У мене в місцевому магазинчику молода картопля від людей з огороду по 50 грн
marimagdali• 04 июня 2025
поедь к бабушке в село и за неделю. плюс 10кг .у нас каждая вторая толстая жирная с целюлитом.ото беда.и не красиво и вредно здоровью.у людей проблема похудеть намбе уан а не голодовка
marimagdali• 04 июня 2025
да кому она нужна та картопля если через недею она будет копейки
Фісташкова кава• 04 июня 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Ну яка різниця, я ж чоловіком вдвох, я з дитиною і собакою, що це змінює?!
Це загальний дохід родини.
Дивне питання, витрати це змінює
Elmex в АТБ по 100 грн кожні пару тижнів, картопля єгипетська молода 39.89 вчора брала
Все інше з вашого списку теж жодного разу за такими цінами не купувала, хіба що шампунь в мене в рази дорожчий)
Леди_на_драндулете• 04 июня 2025
Ответ дляГерцогиня
Как вы надоели со своими ’акциями’. Автор где-то написала, что живет в Киеве? К чему этот ваш фоззи, он есть не везде.
Так ’не в Киеве’ яиц по 70 грн и паст по 150 никто не покупает. Не за что потому что.
Я не в Киеве. Яйца 43 грн, капуста молодая - 28, паста - 50.
автор Бибер-анонимер • 04 июня 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я не з Києва, обласний центр.
Парасюха• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
Яйця є по 50, картоплю молоду можна не брати, масло по акції є хороше і дешевше. А от на пасті не треба економити, щоб було чим жувати те все куплене.
Я покупаю пасту за 30 грн. Тут ключевое - генетика. Потому что хоть за 1000 покупай ту пасту - к стоматологу все равно придется идти лечить регулярно, если не повезло