Бибер-анонимер• Изменено 04 июня 2025
Що значить паста зубна 150 грн не дорого?!
Мені все зараз дорого, яйця сьогодні купила 75, сир 100, творог 100, молода картопля 100, м´ясо 250, кава 400 грн(500грм) чай 200грм 200 грн, масло 120, паста 150 мінімум, шампунь 150, порошок 500грн.
Що це взагалі, базова продукція за яку треба віддати півзарплати одразу?! Так в мене дохід 900$, як решта живе я взагалі не розумію, пенсіонери, в кого мінімалка?!😤
Играю у края• 04 июня 2025
Яйця є по 50, картоплю молоду можна не брати, масло по акції є хороше і дешевше. А от на пасті не треба економити, щоб було чим жувати те все куплене.
Млинці зі смайликом• 04 июня 2025
Згодна.але яєць повно вже по 45 грн. То ви дорого взяли. Картопля 60 грн ось на ярмарку в Києві. Де за 100 грн?
Молода картопля єгипетська це не продукт першої необхідності. Я маю зп 32тис грн. Картоплі не купую молодої поки. Як і полуницю по 180 гин. Чекаю щоб знизилась цвна в червні. У травні все завжди найдорожче
Завжди мало• 04 июня 2025
Так и живут. Платят коммуналку. А дальше на что хватит. Здорово, если дети помогают. Но очень много одиноких.
Завжди мало• 04 июня 2025
Относительно цен, все живут согласно доходов. Переходят на бюджетное, ограничивают себя в чем-то или отказываются вовсе. Ну или ищут другие источники доходов, подработки.
мадамГрицацуева• 04 июня 2025
Я своєму пенсіонеру допомагаю.
А ви часом не та пані, яка економить, морозить цибулю, сушить квіти і траву і має хороший дохід, бо муж топменеджер
мадамГрицацуева• 04 июня 2025
Ответ дляPrervana
И зубная паста у вас золотая что ли? Их задницей ешь в 3 раза дешевле. Хоть блендамед, хоть лакалут... Первое попавшееся в телефоне - ассортимент Фоззи
То мабуть, така, як у мене з ліхтариком
Хомо_сапиенс• 04 июня 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Картопля 49, яйця в коробці по 63
Так може автор 2 кг взяла по 49 грн.
мадамГрицацуева• 04 июня 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Так може автор 2 кг взяла по 49 грн.
А
Тоді яйця я купила за 126
Багиня• 04 июня 2025
Ответ дляPrervana
мне например все эти не подходят. Если бы не нашла подходящую за 64 пришлось бы покупать за 150+
Бибер-анонимер
• 04 июня 2025
Ответ дляPrervana
Кофе за 400 грн 500 грамм еще надо умудриться купить, когда в каждом супермаркете масса акций и скидок на него
Не знаю, де акції у вас, я вважаю купила вигідно за 370.
Бибер-анонимер
• 04 июня 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Я своєму пенсіонеру допомагаю.
Ні, в мене пуста морозилка, лише м´ясо, я взагалі не люблю жодні заморозки.
мадамГрицацуева• 04 июня 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Дати вам посилання на тему, як жити і не тужити?
Бибер-анонимер
• 04 июня 2025
Ответ дляPrervana
Отакі пасти беремо в атб, більш менш якісні.
Бибер-анонимер
• 04 июня 2025
Ответ дляPrervana
Ну я вам уже на пол-лотка яиц сэкономила
Так в нас немає в районі цих магазинів, а деяких взагалі в місті.
Бибер-анонимер
• 04 июня 2025
Ответ дляГлас_Народа
Автор, все дорого.
Походу немає межі, через півроку буде ще дорожче.
Хомо_сапиенс• 04 июня 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Я в АТБ постійно беру сенсодин по акції 100 грн +/-, не 160 точно,
бЭйбА• 04 июня 2025
900 доларів - ці кошти на скільки людей?
Хороша паста коштує більше 150 грн. А хороший шампунь - більше 200 грн.
Бибер-анонимер
• 04 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Ну то вже для тих, в кого доходи більше 1000$.
Хомо_сапиенс• 04 июня 2025
Ответ длябЭйбА
На одного члена родини в тиждень, звісно.