Верочка 100%• 04 июня 2025

Посилка була в терміналі під обстрілом

Дівчата, може, хтось уже стикався з такою ситуацією?

Замовляла 3 пари трусиків в Instagram-магазині, оплатила наперед приблизно 1500 грн. Магазин відправив посилку «Новою поштою», і вона прибула 3 червня в депо №5 у Харкові — саме в той день, коли туди прилетіло, як писали в новинах.

Зараз в статусі пише, що посилка нібито має виїхати 9 червня, але я боюся, що вона просто згоріла або її вже немає. Магазину написала — чекаю відповідь. Може, хтось знає, чи реально отримати компенсацію від «Нової пошти» в такому випадку? Чи вже прощавай, мої труси? 😅

Буду дуже вдячна за поради 🙏
Невидимка Майя• 04 июня 2025
Ответ дляВерочка 100%
Магазин ответил
НП компенсирует только сумму страховки, в вашем случае 200 грн.

Вам надо было спросить, компенсирует ли магазин разницу, в случае если посылка сгорела.
Чтооооооооооо?• 04 июня 2025
Ответ дляВерочка 100%
Магазин ответил
Вы задали магазину вопрос о работе почты. Какой ответ вы хотели от них получить?)
Анонім-ка• 04 июня 2025
Авторе. Я б дочекалася дати доставки, і якщо нічого б не отримала, то вже тоді б телефонувала на пошту, чого ви раніше панікуєте. Ніхто не буде шукати ваші труси раніше вказаної доставки.
Продавець теж красунчик, з оцінкою не парився.
Невидимка Майя• 04 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Поэтому нужно покупать по факту,наложным платежем.Скупой платит дважды.о время войны это актуально.
Нижнее белье нельзя подавать наложкой.
Копуша• 04 июня 2025
Ответ дляВерочка 100%
Магазин ответил
’Я не знаю, позвоните на почту’ уже понятна позиция продавца . Тут придётся долбить и ругаться если посылка действительно сгорела .
Анонім-ка• 04 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Що за кіпіш? Чекайте коли прибуде посилка, підете на пошту і при отриманні оглянете її. Може все ок з Вашими трусами. А Ви вже усіх на диби поставили. А на майбутнє коли щось купуєте, то при пересилці пишіть продавцям щоб посилку оцінювали на повну вартість і буде Вам щастя!
Я завжди пишу, при чому наголошую на цьому, що це важливо. Недавно отримала посилку вартістю 8000, думаю: чому така доставка дешева, а продавець її забув оцінити попри прохання. Якби щось, то продавець би навряд чи повернув мені кошти
Анонім-ка• 04 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
это факт, может хоть один прод, читая эту тему, задумается над полной оценочной стоимостью.... Хотя им то что, деньги получили, а дальше сами думайте...
Та ніфіга, я завжди оцінюю. Хоча колись покупець просила шубу оцінити по мінімальній, щоб їй доставка на 20 грн дешевшою була 😂 я сказала, що в такому разі надсилати не буду, бо це зараз вона така розумна і бере відповідальність на себе, а як посилка загубиться, то буде мені писати, щоб гроші повернула
Перловая Кашка• 04 июня 2025
Ответ дляВерочка 100%
Магазин ответил
Дівчатка, вчимо закони!
Продавець зобов’язаний повернути оплату або повторно надіслати оплачений товар покупцеві, якщо посилку, відправлену ним, покупець фактично не одержав.
1. Ст. 20 (ч. 7-8) Закону України «Про захист прав споживачів» (право на доставку в дистанційному договорі). Право власності переходить у момент передачі товару споживачу; витрати, пов’язані з втратою чи пошкодженням товару під час доставки, несе суб’єкт господарювання (продавець) (Якщо товар зник у дорозі, саме продавець компенсує вартість або відправляє новий; покупець нічого «не доводить» оператору пошти)
2. Ст. 18 Закону «Про поштовий зв’язок». Оператор відшкодовує відправникові (тобто продавцеві) вартість оголошеної цінності чи послуги за втрату/пошкодження реєстрованого відправлення. Після повернення грошей покупцеві продавець може стягнути свої збитки з пошти, але це вже його, а не покупця, клопіт.
3. Ст. 668 Цивільного кодексу України – перехід ризику випадкової загибелі/пошкодження товару. Ризик переходить до покупця тільки з моменту фактичної передачі товару покупцеві. Посилка не вручена - ризик втрати все ще на продавцеві.
Ваші дії: чекаєте до заявленої дати отримання. Якщо посилка не буде доставлена, пишіть продавцю і додайте посилання на ці закони.
автор Верочка 100% • 04 июня 2025
Ответ дляКопуша
Сейчас вот еще написали магазин :
Можете пожалуйста нам написать , когда получите посылку или будет какая-то информация?
Чтооооооооооо?• 04 июня 2025
Ответ дляВерочка 100%
Сейчас вот еще написали магазин :
О, это они уже посмотрели оценочную стоимость ваших трусов и напряглись) это хорошо.
Ашолюдискажуть• 04 июня 2025
Чек НП является своего рода накладной получения товара.
До тех пор, пока товар не получен покупателем- он является собственностью магазина, даже при условии 100% оплаты.
автор Верочка 100% • 04 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Дівчатка, вчимо закони!
Дуже дякую що написали 🙏
Буду чекати трохи
Дама_с_караваем• 04 июня 2025
Ответ дляОноВамнадо
Хіба страховка діє при форс мажорах? Треба дивитися договір
Діє. Мені повернула нова пошта 9000 грн. Посилка була знищена
Алина-1240• 04 июня 2025
Нп компенсирует.но скорее всего доедут
В гости звали?• 04 июня 2025
Ответ дляВерочка 100%
Магазин ответил
Ну я би на місці продавця також звернулась би на НП для розʼяснення ситуації. Але судячи з відповідей їм пофігу. Таке.
Вам однозначно треба дочекатися доставки посилки.
Задолбулька• 04 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
Отож, я така сама. Завжди пишу, оцінювати на повну вартість)
В гости звали?• 04 июня 2025
Ответ дляКотики-муркотики
У мене колись був скандал з покупцем з приводу повного страхування. Сума переплати складала 8 грн від стандартної вартості посилки. Блін, ці 8 грн, вартують того, щоб отримати мінімальне відшкодування в разі чого?
Едимнаморе• 04 июня 2025
В этом случае НП звонит отправителю и компенсирует стоимость посылки ( оценочную). И уже отправитель компенсирует вам. У меня такое было 2 раза. Позвоните на НП и всё узнаете.
Пенек Возмездия• 04 июня 2025
Шо там за трусы такие ?)
автор Верочка 100% • 04 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Шо там за трусы такие ?)
Заказывала в Инстаграме
А я кумедна• 04 июня 2025
Ответ дляОноВамнадо
Відповідальність магазину закінчилася як передали посылку перевізнику. Магазин не відповідає за діяльність НП та рос ракет. Тим паче якщо посилка була застрахована
А якщо відзеркалити? Магазин замовив товар на продаж, з повною передплатою розміром декілька десятків тисяч гривень. Постачальник відправив, а в дорозі трапилась подія, що знищила/пошкодила товар. То хто має розбиратись з ситуацією? Замовник, відправник?
Бутерброд з ікрою• 04 июня 2025
Главное, как Автор подробно расписала, что купила именно ТРУСЫКИ. Не написала просто ’товар’ или ’вещи’... Переживаю, Автор без трусов, без денег...
автор Верочка 100% • 04 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
😃
Хотела вот еще заказать
но теперь думаю как
чтоб не повторить ошибок
Зайченя• 04 июня 2025
Ответ дляОноВамнадо
При чому тут магазин?
Та й нова пошта також.
Думаю, вам треба попрощатися з 1500
Учите законодательство.
Пока автор своей подписью на чеке новой почты не фиксирует получение посылки, товар считается собственностью магазина и проблемы с новой почтой решает магазин, оставаясь должным автору оплаченный товар.
Если посылка была застрахована на полную стоимость то шансы велики что магазин пойдет вам на встречу.
Перловая Кашка• 04 июня 2025
Ответ дляВерочка 100%
😃
Хотела вот еще заказать
но теперь думаю как
чтоб не повторить ошибок
Я вибачаюсь, що не по темі, а як за такі труси можна було віддати 500 грн за шт? Вони з натурального шовку?
Душа компанії• 04 июня 2025
Якщо оголошена вартість товару - 1500 грн, то Нова пошта компенсує магазину цю суму. а магазин вже має повернкути кошти вам. Поки посилка в дорозі - вона є власністю відправника.
Я, я к відправник, вирішувала такі питання. але була втрата посилки не в наслідок ворожого удару. Нова пошта компенсує 100 % - тільки ту суму на яку було застраховано (тобто вказано оціночну вартість)
автор Верочка 100% • 04 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Якщо знаете де замовити дешевше то поділіться
Будь ласка 🤗
автор Верочка 100% • 04 июня 2025
Ответ дляЗайченя
Учите законодательство.
Она застрахована на 200 гривен ☹️
В приложении новой почты 😭
Olga_72• 04 июня 2025
Ответ дляОноВамнадо
Діє страховка. У нас вже згорали посилки від ракет. НП компенсувала страховку кліентам. Коли в наш склад прилетіло під новий рік, а посилки відправляли в день прильоту, то покупці відписувались що не чекали ні посилок, а ні компенсацій.
Olga_72• 04 июня 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Автор отримувач. Вони не її, поки вона їх не отримала.
Автор має отримати або товар, або гроші.
Доставка - проблеми магазину
Ні, ви не праві. НП не відшкодовує посилки продавцям, відшкодовує покупцям.