Булькаю• 04 июня 2025
Сумська область. Що робити((
Доброго дня.
Я знаходжусь з дитиною за кордоном. Батьки зі старенькою хворою бабусею(82р., сама рухається, але їй дуже важко) в Сумській області (недалеко від Полтавської обл). Виїжджати не хочуть((( У мене серце кров´ю обливається. Дівчатка, що робити? Куди краще їх перевезти? Закордон 100% не поїдуть.
Булькаю
• 04 июня 2025
Ответ дляСанька-4b93
Я в общем говорю о таком отношении - когда совсем п...ц, тогда и выедем. Дай бог, чтоб у родителей автора все было хорошо.
Дякую💗
к.Буланова• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Не хочуть, але коли настане критичний момент - будуть змушені це зробити
Не настане, бо далеко ваші
Це Суми зараз рашка намагається ’асвабадіть’ залякуючи мирне населення кабамт і рсзо. Пусті міста легше брати
к.Буланова• 04 июня 2025
Ответ дляАюшка
Ви будете виїжджати? Куди плануєте? В мене рідні люди у Сумах. Поки нікуди не хотять їхати, там робота
Гляньте той же Лебедин
Булькаю
• 04 июня 2025
Ответ дляк.Буланова
Гляньте той же Лебедин
Сьогодні в Лебединський район був приліт.
Булькаю
• 04 июня 2025
Ответ дляк.Буланова
Гляньте той же Лебедин
Та й Лебедин ближче до Сум
Соображалочка• 04 июня 2025
Рядом с Полтавской областью это же юг области.
Не думаю, что в ближайшее время там будет особо опасно.
ПампушОК• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Значит нужно заблаговременно прдготовиться для критичного момента. Собрать необходимые вещи, документы и т.д.
к.Буланова• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
То район
Якщо ви хочете повністю безпечне місце,де немає прильотів зовсім, то це Закарпаття і Чернівецька область, але ціни тим великі, а роботи немає
В тому ж Києві і передмісті і те краще ситуація
Ну і захід України хоч і безпечніше але там і ППО не така, як в Києві
Я загалом завжди рекомендую глянути Черкаську область, бо дешево, мирно, рашисти фізично не дійдуть і як треба вирішувати якісь питання, то Київ поруч(найкращі лікарні, магазини, розваги, аптеки і все що потрібно на любий вік)
Просериарила молодость• 04 июня 2025
Ответ дляПампушОК
І як зазадалегідь готуватися до критичного моменту? Ви так готувалися, збирали речі ? Я так, і знаю, що це не можливо, бо будеш ті речі смикати туди -сюди, а ще й сезони змінюються.
Весела бджілка• 04 июня 2025
Вы знаете, если они все вместе там и могут друг о друге заботится, не трогайте. У меня мама одна была. Заболела, подозрение на онкологию, как раз в то время когда ее обследовали разбомбили запорожский онко диспансер. Как она не хотела уезжать. Плакала, это дом родной. Но я не могла сидеть в ЗП , я там 25 лет не живу, а тут все бросить и сесть с ней под кабами, без работы, тем более в месте где профильное заведение в котором ей нужна помощь в руинах. Уговорила, где то сманипулировала, как без этого и имеем. В ноябре она выехала со мной поездом на своих двоих с подозрением и направлением на диагностику, в январе я ее похоронила. последняя стадия неоперабельная. На глазах человек сгорел. Думаю стресс переезда так укорил развитие заболевания. Виню себя. Вспоминаю пословицу про то что старое дерево не пересаживают
Булькаю
• 04 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Обіймаю Вас. Не виніть себе. Ви хотіли як краще❤️🩹
хутряна володарка• 04 июня 2025
Отпустить ситуацию. Взрослые юридически дееспособные люди не хотят переезжать и быть в прыймах. Мои родители сказали мне прямым текстом «мы свое уже пожили, хотим дожить в своем доме»
хутряна володарка• 04 июня 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Документы на недвижимость, загран действующий, банковские карты.
Луноликая Вика• 04 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Якщо відірвати людину літнього віку від їх стін, вона просто буде існувати і не більше. Депресія не має віку, їй можуть хворіти і діти і старі
Знаю багато історій, коли людина прекрасно ’існувала’ на своїй рідній землі, і зачахла на очах за місяць, коли її завдти забрали. Тому автор думайте. 100 км від сум кажете...
я не понимаю о чем разговор, вчера писали село, откуда выселение объявили дней 5 назад, хотень кабами забрасывают
как можно там оставаться?
если обьявляют эвакуацию то все
а если просто поговорить, то так везде сейчас жить можно
пишут везде что в сумах ожидается эвакуация в течении 1-3 мес
как можно там оставаться?
если обьявляют эвакуацию то все
ОдинРазНадетое• 04 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Велетенська кількість людей живуть на окупованих територіях
Це так. Але одне діло опинитись під окупацією як мелітополь, а інше як Буча.
Я щодня про це думаю і не розумію що нас жде
Пенек Возмездия• 04 июня 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Цього ніхто не знає. А дорослі люди мають право на свій власний вибір, навіть тоді,коли цей вибір не подобається їх дітям
Булькаю
• 04 июня 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Згідна з Вами, теж про це часто думаю.
Mystery -ing• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
100 км від Сум. Недалеко від кордону з Полтавською областю.
Автор, добрый день.
Не прикалывайтесь.
100 км от Сум- это дофига.
Можно пару месяцев или даже пол года спать спокойно, ну или как обычно. А там по ситуации решать уже.
Не прикалывайтесь.
100 км от Сум- это дофига.
Mystery -ing• 04 июня 2025
Родственники в Днепропетровской области 130 км от ЛБС из села, что не было пол обстрелами - выехали ещё в 22 году. До сих пор в Европе. Так что мало кто поймет тех- кто живёт с прилетами и в 25-28 км от ЛБС (сумчане, к примеру) и тех- кто от 100 км и далее без явного движения фронта и без прилетов.
маринабаранова• 04 июня 2025
Якщо вони біля кордону з Полтавською областю, то не колотіться передчасно.
Теща дочки• 04 июня 2025
Ответ дляк.Буланова
То район
Забыли дописать, что в Киеве это все на голову людям сбивают.
АнтиТанкист• 04 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
От тільки не всім вдається до окупації дожити.
Але якщо біля Полтавської області, то ще можна й далі відносно спокійно жити, якщо вже досі жили
Бесконечность-не предел• 04 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Залиште людей у спокої! Ще й Львів сюди приплели.
А что такое? Правда не нравится?
Львов рубил бабло на своих же беженцах и об этом все знают.
Теперь рубят на военных.
Нам враги не нужны- у нас есть свои родные соотечественники
Теперь рубят на военных.
Анонім Завгосп• 04 июня 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Там ще можна посидіти. Я в Сумах. Вчора просто пішла на роьоту не тією дорогою, що завжди. Тому ще жива. Це була остання крапля. Тато і бабуся їхати нікуди не будуть, категоричні. Мама погодилась зі мною.
так, тепер коли в Суми долітає артилерія РЗСВ ходити по вулицям страшно, хоч є тривога, хоч немає. але батьки автора знаходяться далі, тому вони ще не хочуть.. із Сум вже треба їхати
Mystery -ing• 04 июня 2025
Ответ длямаринабаранова
В Сумах більше 275 тисяч зараз людей, може більше. Діти тощо. Якось ще живимо. А тут за 100 км і кіпіш вже. Якось дивно. Чи паніку нагнітають чи що? Якщо хочеться тищі- то на ЗУ, де іноді Шахеди долітають та повітряна є з-за Міга- все. А так- в нас війна. Суми просто так не візьмуть це 100%. Ось створити неможливість життя цівільним- можуть, нажаль.
Тож чого панікувати заздалегідь живучи від 100 км??
Mystery -ing• 04 июня 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Вона і раніше долітала (РСЗВ) в тому році, наприклад. Смерч/Торнадо від 70-120 км. А це ще територія раши.
15 км- оце відстань польової артилерії.
АнтиТанкист• 04 июня 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
А что такое? Правда не нравится?
Теперь рубят на военных.
Так є й в будь-яких інших країнах, і було, наприклад, під час 2ої світової, це не якась наша виняткова особливість.