Булькаю• 04 июня 2025

Сумська область. Що робити((

Доброго дня.
Я знаходжусь з дитиною за кордоном. Батьки зі старенькою хворою бабусею(82р., сама рухається, але їй дуже важко) в Сумській області (недалеко від Полтавської обл). Виїжджати не хочуть((( У мене серце кров´ю обливається. Дівчатка, що робити? Куди краще їх перевезти? Закордон 100% не поїдуть.
Чай не пью, только кофе• 04 июня 2025
Так де конкретно знаходяться батьки? Це головне
Пенек Возмездия• 04 июня 2025
Авторе, вони ж не хочуть виїжджати, до чого розмови куди їх везти?
Та прям багіня• 04 июня 2025
Вибачте, але дурне питання. Вони дорослі люди, а не чемодан. Якщо не хочуть, то нікуди не поїдуть.
Люблю_смаколики• 04 июня 2025
Там ще можна посидіти. Я в Сумах. Вчора просто пішла на роьоту не тією дорогою, що завжди. Тому ще жива. Це була остання крапля. Тато і бабуся їхати нікуди не будуть, категоричні. Мама погодилась зі мною.
Лизочек• 04 июня 2025
Они точно согласны ехать?
Почти никто из моих знакомых не смог вывезти родителей из Херсона, не хотят (
coch100• 04 июня 2025
Снять квартиру в полтавской обл.
люблю_тортики• 04 июня 2025
Недалеко від Полтавської - то ще нормально. А от що робити тим, хто у Сумах? Якщо артилерія буде вільно діставати до міста, життя не буде. Всі мої знайомі і так вже налякані, та у розпачі. Виїжджати не збираються.
Пенек Возмездия• 04 июня 2025
Ответ дляЛизочек
Они точно согласны ехать?
Ви точно читали пост автора?
автор Булькаю • 04 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Не хочуть, але коли настане критичний момент - будуть змушені це зробити
Бесконечность-не предел• 04 июня 2025
Они могут переехать и сдать свою квартиру военным за все деньги мира.
Сумы, Полтава и и Краматорск переплюнули в этом Львов в 2022 году.
Пенек Возмездия• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Велетенська кількість людей живуть на окупованих територіях
Гл. Амурная• 04 июня 2025
Ваше описание очень расплывчато, что б понять , где родители. Мои в Харьковской, возле полтавской и сумской, у них всегда тихо, офигевают , приезжая ко мне в полтавскую. Они неудачно как-то приезжают, как приедут, так и прилеты , то ракеты, то шахнды
автор Булькаю • 04 июня 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
100 км від Сум. Недалеко від кордону з Полтавською областю.
Аюшка• 04 июня 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви будете виїжджати? Куди плануєте? В мене рідні люди у Сумах. Поки нікуди не хотять їхати, там робота
AnnaOst• 04 июня 2025
Якщо ближче до Полтавської то я б не панікувала
автор Булькаю • 04 июня 2025
Ответ дляЛизочек
Они точно согласны ехать?
Зараз не хочуть((
Донька подруги• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Нічого не робити якщо не хочуть, ще там можна жити.
Лизочек• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
И что вы сделаете сейчас, если они не согласны ехать?
Это тяжело очень, но не рвите себе душу, берегите свое ментальное здоровье ради ребенка
люблю_тортики• 04 июня 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Залиште людей у спокої! Ще й Львів сюди приплели.
Аюшка• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
І що там, прям кожен день обстріли?
Чай не пью, только кофе• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Так це норм, зараз не має потреби виїзджати, маю надію що і не буде
Лизочек• 04 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
До оккупации ещё дожить надо, бо до этого момента от города может и не остаться ничего
Донька подруги• 04 июня 2025
Ответ дляАюшка
І що там, прям кожен день обстріли?
Шахеди кожну ніч
Почемучка• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Ну и какая опасность? Запорожье, Харьков, Днепр в сотни км ближе к фронту чем ваши родители.
Я думала они в сумской области ближе к рашке
ОноВамнадо• 04 июня 2025
А вони поїдуть? В чоловіка батьки і моя бабуся ні за яких уговорів не погождуються вже 3 роки з Харкова їхати.
Лизочек• 04 июня 2025
Ответ дляБулькаю
Зараз не хочуть((
Значит решайте проблемы по мере поступления
Пенек Возмездия• 04 июня 2025
Ответ дляЛизочек
Может. И люди 50+ прекрасно понимают, что дома у них есть хотя бы стены. А в других местах они бомжи до смерти и не исключено , что голодной смерти
Аюшка• 04 июня 2025
Ответ дляДонька подруги
Шахеди кожну ніч
Прям прилеты?
Блин, ну в большей части страны Шахеды летают каждую ночь
Божа кульбабка• 04 июня 2025
Я вас понимаю. Мы родителей, им по 75, уговаривали очень долго выехать Донецкая обл. Наконец-то перед новым годом уговорили, а 7 марта их дом полностью разбит...
Лизочек• 04 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Поэтому люди в Херсоне и сидят (