Бойова• 04 июня 2025
Дитина 4 роки краде цукерки
Коли перший раз зловила, знайшла в іграшках купу фантиків, я поговорила з нею, на день лишила планшета і солодкого, сховала всі цукерки високо.
У нас цукерок і небагато, невеличка коробочка. Недавно сусідка пригостила кілька штук і я автоматично поклала їх на полицю, дитина знову їх вкрала. Почала їсти цукор, я його теж сховала.
І ще вона не признається, що це вона зробила. Просто тікає і ховається.