Мейк-ап форева• 04 июня в 10:44
Девочки поделитесь, может у кого есть ненужный код на скидку в Брокард -30
Мейк-ап форева
• 04 июня в 10:56
Ответ дляМеня много
SAVE30 вводите під час замовлення, якщо товар неакційний
Мані сказали, що за наявності фізичної карти тільки з цією знижкою, можна в фізичному магазині на те, що мені потрібно (((
Кіма кепка• 04 июня в 11:00
Ответ дляМейк-ап форева
а цей товар без зн жк ? ви знаєте що там зн жки не сумуються?
Мейк-ап форева
• 04 июня в 11:01
Ответ дляКіма кепка
Да он без скидки на сайте, и так я позвонила спросила, только при наличии самой карты
Вкуси мене• 04 июня в 11:11
Ответ дляМейк-ап форева
Правильно вам все сказали
Меня много• 04 июня в 14:24
Ответ дляМейк-ап форева
Дивно, вони ж усім ті флаєри роздають наліво й направо. Не знала, що з карткою лише діє. Я в інет-магазині використовувала без проблем