Бджолина королева• 04 июня 2025
Представникі МОН м.Київ ЗАЙДИТЬ - невидають .....
Доброго дня - сталася незвична ситуація - діти планують складати іспити в магістратуру ЄВІ , але через відсутність відповідальної особи на робочому місті не можуть отримати "Лист-запрошення" на ЄВІ.
Половина студентов вже отримали, ці листи, а половині повідомили, що роздрукують їх до 10-12 червня. Тобто впритик до закінчення оформлення кабінету на ЄВІ.
Але ж тоді практично не залищається часу на перевірку даних та коррекцію в разі помилок при заповненні.
Учбовий заклад - ЧНУ ім Б.Хмельницького м. Черкаси.
Що робити у такій ситуаціі?
В ректораті закладу повідомили, що не можуть вирішити питання раніше без присутностієї "загадкової" особи.
Що робити у такій ситуаціі?
Весела моль• 04 июня 2025
Звоните в соответствующие государственные органы
Тема на советчице вам ничем не поможет
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2025
Якщо ви маєте запитання, звертайтеся на гарячу лінію МОН за номером 0 (800) 50-45-70 або пишіть на пошту vstup2024@mon.gov.ua
з сайту
Бджолина королева
• 04 июня 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
з сайту
В email точно 2024, а не 2025
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2025
Ответ дляБджолина королева
В email точно 2024, а не 2025
сайт же доступний
це те, що вперше в пошуку відобразилося
не таємна ж інфа
це те, що вперше в пошуку відобразилося
не таємна ж інфа
ДинамоКит• 04 июня 2025
Ответ дляБджолина королева
В email точно 2024, а не 2025
Я писала а групі вступ 2025, на Фейсбуці, коли у доньки співпала дата і майже співпав час здачі випускного іспиту на бакалавраті та здачі ЄВІ. Час ЄВІ випадає рандомно, система його обирає, а кафедра сказала, що це проблема моєї доньки. Після мого, а потім її звернення в групі, її викликали в ректорат, і дозволили написати заяву на перенесення випускного іспиту.
Бджолина королева
• 04 июня 2025
Ответ дляДинамоКит
Дуже дякую 💖
ДинамоКит• 04 июня 2025