Не кую, не мелю• 04 июня в 13:18

Ваші батьки жалілися вам на їхні проблеми у стосунках?

коли ви були дитиною
КараПузовна• 04 июня в 13:18
нет
Зайканалужайке• 04 июня в 13:20
Ніколи. Бачила як сварились
Кучерявочка• 04 июня в 13:21
Никогда. Даже когда я стала взрослой, мне никто никогда не жаловался. Хотя я и понимала, что не все у них гладко. Впрочем как в любой семье.
Принцепесочка• 04 июня в 13:22
Папа помер, а мама і досі мені на нього жаліється. Мені це не приємно, батьком він був відмінним. Це її проблеми, а не мої
Принцепесочка• 04 июня в 13:22
При чому при кожному згадуванні, вона мені розповідає одне і те саме
бибизяна• 04 июня в 13:24
Иногда мама жаловалась. Но как по мне она была не права. Даже ребенком я это понимала. Отец как раз имел кучу проблем из-за матери, но не жаловался. Отец очень много делал для семьи. Практически все, что имели, это благодаря ему.
Байрактара• 04 июня в 13:28
Мне мама всю жизнь рассказывала, как она бедная всё тянет на себе, а папа ей изменяет, даже сейчас когда папы нет, она всё так же жалуется своему женатому любовнику. Хотя как оказалось, изменяла она немало, жалко, что я верила и к папе отношение было не очень, сейчас уже, к сожалению, ничего не изменить.
Муууумие• 04 июня в 13:29
Нет, я и сама все видела.
КонФФетОшка• 04 июня в 13:32
Ответ дляПринцепесочка
Ви й казали, що не хочете це чути?
Принцепесочка• 04 июня в 13:32
Ответ дляКонФФетОшка
Ви й казали, що не хочете це чути?
Казала
КонФФетОшка• 04 июня в 13:33
Ответ дляПринцепесочка
Казала
І що вона?
Принцепесочка• 04 июня в 13:35
Ответ дляКонФФетОшка
І що вона?
Я їй сказала, що я розумію з однієї сторони тебе як жінка. Але він мій тато і він для мене найкращий. Кажу в ваших відносинах не було все так погано, як ти розповідаєш , папа забезпечував тебе все життя, ти в житті і дня не працювала. А мій би попастися і інший, який би заставляв тебе працювати, але в силу, що ти все життя хвора, то ти б взагалі жила б в злиднях.
Але вона всеодно продовжує...
Принцепесочка• 04 июня в 13:36
У папи була коханка, одна все життя. Просто мама хвора і не спала з моїм татом. Це його , звісно , не виправдовує, але чоловіки...самі розумієте...
КарамбОлька• 04 июня в 13:37
На мой вопрос почему родители спят раздельно, моя всегда спокойная ,рассудительная и даже холодная мама разкричалась что твой отец не мужчина ,у него не стоит ,чего с ним спать и т д. ? .
Для меня подростка это был удар под дых
Мольфарочка• 04 июня в 13:40
Так, ще й пропонували розсудити, хто з них правий
ХвилювАллочка• 04 июня в 13:44
Так, мама жалілася - і заробляє небагато, і по бабам (пам´ятаю, як посадила мене перед собою, років 10 мені було і урочисто розказала, що в батька є коханка), і п´є багацько..зламав її життя, живе з ним тільки заради нас з братом, щоб в нас був батько...
До сих пір моторошно, як згадаю... навіщо тягнути дітям ваші проблеми подружні??? Чому не розлучилася, якщо так було погано?? Реально, навіщо нам з братом було ці ваші скандали, а інколи і бійки спостерігати?
При цьому сама вона щодалі тим більше пила, і коханці в неї були завжди.
Обидва вже пішли в засвіти і мабуть примирилися там, а я періодично згадую і не можу зрозуміти жодного з них :(