Без комплексів• 04 июня 2025
У кого дохід на сім´ю менше 50 тис грн, ви подорожуєте?
Якщо так, то як збираєте кошти? Я так хочу в той же Єгипет, або Турцію з дитиною, ніколи ніде не була, а вже 40 років(( Просто опускаються руки((
Я знаю, що багато хто зараз напише, а чи не пробували заробляти більше?
Пробували, але щось не получається((
Тому що немає спеціальності і розуму на більш оплачуємі вакансії. Я звільнилась з роботи, в мене була зп 15 тис, найбільше, що я тягну - це 22 тис зараз у мене
Як справляєтесь, хто з таким же доходом, їздите за кордон, чи тільки по Україні?
Пробували, але щось не получається((
Головний кошак• 04 июня 2025
Мы сами ездим на машине. Или сами покупаем билеты и отель,квартиру бронируем - Европа, Турция, Болгария и ТД
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляГоловний кошак
Та ось я порахувала в Болгарію. 4000 на одного в одну сторону. На двох з дитиною це вже 16. Ще житло, харчування...Не тягну від слова зовсім(
Дама_из_рекламы• 04 июня 2025
Не знаю в какой Египет вы собрались с 50к, мы в этом году летали вчетвером, 2 номера, 5 тысяч €
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Так от і не збираюсь, просто мрію(((
Знаєте, як воно...Коли всі були, а ти ні...
Страшно аж
Млинці зі смайликом• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
За год откладывая 100-150 условных в месяц можно отложить и на отпуск. Даже с вашей зарплатой.
Дама_из_рекламы• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Так от і не збираюсь, просто мрію(((
Страшно аж
Да немного потеряли, в Египет точно не надо стремиться, я езжу только из-за того, что муж любит дайвинг
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Та не виходить взагалі відкласти, ми і так не доїдаємо, одягаємось в секонді, сінсей, взуття в конфіскаті
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
А в яку країну краще збирати, щоб не пожаліти потім?
Апрель Ивановна• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
цеж наскільки треба бути не в собі, або абсолютно дармові гроші (хабарі) щоб за єбіпет такі гроші платити!
Крапипопка• 04 июня 2025
Ответ дляГоловний кошак
Машина із сімейним доходом 50 тисяч?
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
Машина із сімейним доходом 50 тисяч?
У нас Ланос з таким доходом, він і до Карпат не доїде
Дама_из_рекламы• 04 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну вы же по себе судите.
Такие цены🤷♀️
После ковида везде прайс вырос
Такие цены🤷♀️
После ковида везде прайс вырос
Млинці зі смайликом• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Прям голодаете...
Пукимончиг• 04 июня 2025
Є такий спосіб подорожувати - коуч серф чи якось так. Коли вам безкоштовно надають ліжко-місце в обмін на щось. Ще можна зупинятись в будинках для паломників. Скоріше за все є спеціальні форуми для тих, хто шукає альтернативні способи подорожувати. Не впевнена, що з дитиною це вийде, але у мене колись були знайомі з дітьми, які так подорожували
Крапипопка• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Чому? Ремонт дорого обійдеться?
Дама_из_рекламы• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Я считаю, что надо искать варианты зарабатывать больше или выехать вообще в ЕС в вашем случае
Млинці зі смайликом• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Не думали, что с вашим доходом содержать Ланос - роскошь?
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Прям голодаете...
Не голодаємо, але просто не їмо все, що можемо собі дозволити. Фрукти дуже рідко і тільки дитині, це яблука і банани. Ковбасу дитині в школу на бутерброди. З м´яса тільки куряче філе. З сиру - тільки плавлений. І т.д.
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Як без грошей туди їхати, ви що...
Капуста Маша• 04 июня 2025
Я с этих денег каждый месяц половину откладываю и уже насобирали на крупную покупку, паралельно доделывая мелкий ремонт в квартире.
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ланос для дачі, один раз на тиждень. Дякую , що ткнули
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляКапуста Маша
Діти є?
Капуста Маша• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
У нас жигуль, обьездили пол Украины от Донецка до Каменец Подольского.
Не цілуюсь з бодуна• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
не доедаете,одеваетесь в секонде и т.п. зато есть своя машина.
’У нас Ланос з таким доходом, він і до Карпат не доїде’
Бешене сарі• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Ну і Куда при такому розкладі їхати? Мільйони людей також не їздять і нічого не сталось з ними
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Автор, ну от ви самі і відповіли на своє питання. Ну який закордон поки що? Можливо дитина виросте, трішки стане легше (так не скоро це буде, але ж буде). Поїдете у якийсь автобусний тур сама. Це і дешевше і багато побачите. А поки що, просто перестаньте про це думати та заздрити. Ви ж про приватний літак не мрієте, а це ще краще ніж відпустка) але це для вас за гранню розуміння і ви про це не мрієте і живете спокійно. От відпустка за кордоном для вас поки що того ж рівня неможливості. Просто прийміть і живите спокійніше.