Без комплексів• 04 июня 2025

У кого дохід на сім´ю менше 50 тис грн, ви подорожуєте?

Якщо так, то як збираєте кошти? Я так хочу в той же Єгипет, або Турцію з дитиною, ніколи ніде не була, а вже 40 років(( Просто опускаються руки((
Я знаю, що багато хто зараз напише, а чи не пробували заробляти більше?
Пробували, але щось не получається((
Тому що немає спеціальності і розуму на більш оплачуємі вакансії. Я звільнилась з роботи, в мене була зп 15 тис, найбільше, що я тягну - це 22 тис зараз у мене
Як справляєтесь, хто з таким же доходом, їздите за кордон, чи тільки по Україні?
Бешене сарі• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Двокімнатна квартира,дача і гуртожиток брату сплачую (наркоман)
А через скільки стр ми виявимо інші моменти грошових утєчок)
Головний кошак• 04 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
Машина із сімейним доходом 50 тисяч?
Да. А почему нет? У меня разный доход был в жизни, а машина с 18 лет есть. И без нее жизни не представляю. И у нас не Ланос, а Рено Клио
автор Без комплексів • 04 июня 2025
Ответ дляБешене сарі
Яких утєчок? Це все розходи на постійній основі, обов´язкові
Нога на ногу• 04 июня 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
у нас примерно такой доход как и у вас(чуть меньше),ездим на троллейбусе.про дачу и не мечтаем.что то вы прибедняетесь.с секонда не одеваемся.
У каждого свои приоритеты. Я бы тоже лучше имела дачу и одевалась в секонде. Продали дачу, уже 5 лет жалею.
тянитолкайка• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Та не виходить взагалі відкласти, ми і так не доїдаємо, одягаємось в секонді, сінсей, взуття в конфіскаті
Ну то як ви реально поїдете? (( Ніяк. Тут лише те, що ви й так знаєте - працювати по-іншому в інших місцях
Файна дівка• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Так вот вам уже ответ на ваш вопрос, куда уходят деньги. Зачем оплачиваете за брата общежитие?
Бешене сарі• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Та понятно) брата наркомана треба забезпечувати
Доктор Хаос• 04 июня 2025
Ответ дляБешене сарі
Утечки всегда есть, у всех.
автор Без комплексів • 04 июня 2025
Ответ дляБешене сарі
Та прям там, це всього 1000 грн, це дуже велика сума?
энциклопУдия• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
то про який Єги ви питаєте, якшо й так недоїдаєте?
Бешене сарі• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
У вашому випадку? Самі подумайте
Нога на ногу• 04 июня 2025
Ответ дляФайна дівка
Ну наверно чтобы он не жил у автора, логично?
автор Без комплексів • 04 июня 2025
Ответ дляНога на ногу
І гуртожиток дістанеться мені, я власник, тож сплачую
энциклопУдия• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
А в яку країну краще збирати, щоб не пожаліти потім?
Краще в Домінікану, але ви хоч по 1т/міс збирайте за два роки кудась можна буде виїхати
Смячиком• 04 июня 2025
Муж невыездной, одна с ребёнком с туевой хучей непонятных пересадок из одного вида транспорта в другой - это гемор, не стоящий выделки. По Украине не хочу. Смысл?
Файна дівка• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Куда еще 4 уходят? Не может коммуналка летом за квартиру и дачу стоить 4 тыс.
Таракашечка• 04 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Поїдьте хоч в Болгарію.Наприклад ,бусом з Одеси на 1дор+1дит зі сніданком
Жах
Доктор Хаос• 04 июня 2025
Ответ дляСмячиком
Ну да,лучше 4 лета сидеть на асфальте.
Дама_из_рекламы• 04 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
хабарів не маю, в єбіпет літали ще коли тури на 7-10 днів були по 500 баксів і це міг собі дозволити будь-який офісний планктон, дорожче там фізично нема за що платити і воно того абсолютно не варте! тому ще раз повторю це хіба шо геть нема куди гроші дівати та не вистачає розуму якусь цікавішу мандрівку організувати. а враховуючи ще й складність із перелітами в той єбіпет, то тим більше невиправдана така ціна.
Рекомендую вам считать только ваши личные деньги, считать чужие - плохой тон
Коварная Зая• 04 июня 2025
Как бы золотое время для Египта и Турции вы давно проср@ли.
Было время, когда Египет 300 дол на двоих стоил.
А вы сейчас проснулись
Голубая фишка• 04 июня 2025
Я вчитель, 18т. зп+20т. підробок. На зп живу (2дітей), підробіток відкладую на літо. Кожне літо кудись везу дітей. В цьому році Іспанія. Живемо скромно, їжа проста, одяг lc Waikiki , вистачає.
Коварная Зая• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Не, ну надо же как-то тоньше троллить...
Файна дівка• 04 июня 2025
Ответ дляНога на ногу
А почему автор должна это делать? Почему взрослый человек должен у нее жить?
Мішечок щастя• 04 июня 2025
Можно спланировать, начало июня или конец августа.
Выхватить дешёвые авиа в ту же Грецию из Будапешта или Варшавы, снять там жилье. Цены на продукты такие же, как в Украине сейчас.
автор Без комплексів • 04 июня 2025
Ответ дляФайна дівка
Рахуйте. Влітку моя комуналка 2500, 150 консьєрж, 120 телебачення, 300 мобільний і інтернет мені, 220 чоловіку мобільний, 220 дитині мобільний. Дача 800. Комуналка брата 1000. Дорівнює 5160 грн. Взимку дача відпадає, але опалення і світло дорожче
Ishoy• 04 июня 2025
Почему не хотите зарабатывать больше? Найти подработку на выходных?
автор Без комплексів • 04 июня 2025
Ответ дляФайна дівка
Тобто хай забирають гуртожиток за борги? На хвилиночку, він коштує 20 тис дол
40каградусная• 04 июня 2025
У нас доход меньше 50 тыс. Но я экономию,часть денег откладываю. Сейчас с ребенком на море, в райском уголке.

Я поймала горящий тур по отличной цене. Чтобы тут не говорили, но горящий дешевле раннего бронирования. Мы лёгкие на подъем и быстро собираемся. В час дня купили тур, утром следующего дня в 6 утра уже вылетели. Ночью ехали в Кишинев.

Так что с небольшим доходом можно отдыхать в качественных отелях за адекватные деньги.
автор Без комплексів • 04 июня 2025
Ответ дляIshoy
І померти враз, мені і так складно, є проблеми із здоров´ям
Файна дівка• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Все равно не понимаю, почему 2500 за двушку? Я плачу 800 когда нет отопления, это все, коммуналка, вода, свет. Пусть у вас свет плюс вода за троих. Все равно 2500 это очень дорого.
Сколько ребенку лет?