Без комплексів• 04 июня 2025
У кого дохід на сім´ю менше 50 тис грн, ви подорожуєте?
Якщо так, то як збираєте кошти? Я так хочу в той же Єгипет, або Турцію з дитиною, ніколи ніде не була, а вже 40 років(( Просто опускаються руки((
Я знаю, що багато хто зараз напише, а чи не пробували заробляти більше?
Пробували, але щось не получається((
Тому що немає спеціальності і розуму на більш оплачуємі вакансії. Я звільнилась з роботи, в мене була зп 15 тис, найбільше, що я тягну - це 22 тис зараз у мене
Як справляєтесь, хто з таким же доходом, їздите за кордон, чи тільки по Україні?
Пробували, але щось не получається((
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
не доедаете,одеваетесь в секонде и т.п. зато есть своя машина.
’У нас Ланос з таким доходом, він і до Карпат не доїде’
Ми не катаємось, а їздимо на дачу, яка додатково нас годує
Бешене сарі• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Не дивіться в соц мережах на море от в все
Не цілуюсь з бодуна• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
у нас примерно такой доход как и у вас(чуть меньше),ездим на троллейбусе.про дачу и не мечтаем.что то вы прибедняетесь.с секонда не одеваемся.
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляКапуста Маша
Конечно 2 детей,я и муж.
І при доході до 50 тис ви відкладаєте половину? Ну у нас 44 тис на трьох. Це 15 тис на людину. Якщо ви відкладаєте половину , то 25/4= 6250 грн на людину. Не вигадуйте!!!
Бешене сарі• 04 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
Як можна було до 40 ніде не побувати
У мене є такі подруги. Їм просто не цікаво
Краля-Галя• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Та ось я порахувала в Болгарію. 4000 на одного в одну сторону. На двох з дитиною це вже 16. Ще житло, харчування...Не тягну від слова зовсім(
Київ-несебр-київ - 4800 на одного, якщо не більше 2-х тижнів в Болгарії.
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляТаракашечка
Як можна було до 40 ніде не побувати
Бо заробляли ще менше, дитина була маленька, тож заробляв тільки чоловік, я підробляла копійки. Нарешті я вийшла на роботу
Одяг та сумки• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
У нас Ланос з таким доходом, він і до Карпат не доїде
в мене дача логан доїджає усюди - і дохід на сімью до 50 подорожуемо завжди. Щось у вашій сім´ї нетак. І фрукти та овочі їмо і до спорт лайф 4 абонементи і на танці дитина ходе+ інша дитина репетитори- виступи завжди на танцях і два коти преміум корм їдять. Десь ви транжирите..по кафешках може їсте...кафе в мене 2-3 рази на місяць(більше не тягну.
Хома з пастою• 04 июня 2025
«Тому що немає спеціальності і розуму». Але ж народжують при цьому.
Хтомолодець? Я!• 04 июня 2025
Млинці зі смайликом• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Ланос для дачі, один раз на тиждень. Дякую , що ткнули
У вас есть дача, и вы ноете, что голодаете?
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Не ходимо ні по яких кафе. Реально якось все на їжу уходить. Чоловік курить, це мінус, але я сварюсь, він не кидає. Це 3500 в місяць, кішка 1500 в місяць, 5000 разом з усім комунальні, 2800 репетитори дитині.
Капуста Маша• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Это вы не умеете распределять и экономить. У нас четкое распределение, 25 тыс мы откладываем по возможности каждый месяц, если не получается то хотя бы 15-20, если нет крупных растрат. Квартира своя, жигуль свой, закупки делаем раз в неделю на +-3 тыс и в течении недели на мелочь -2 тыс. Итого 20 тыс на покупки всякие. Одежду мы не покупаем каждый месяц, на кружки бесплатные ходим и то уже нет , не хотят дети.
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Ответ дляХома з пастою
язва?
Міс Всесвіт• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Не знаю в какой Египет вы собрались с 50к, мы в этом году летали вчетвером, 2 номера, 5 тысяч €
А ми у березні літали в Шарм, на чотирьох (1+1 і 1+1, два номери в charmillion), витратили 108 тисяч, +дорога до Кишинева
Ну ниче се• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
У вас 50 тис на троих? Это не мало, не настолько мало что ни отдых, ни машину лучше ланоса нельзя потянуть. Можете написать список расходов?
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляКапуста Маша
Але ж є й інші проблеми. Дитині стоматолог в тому місяці 1700, мені стоматолог 1600, відколовся зуб. Дитина захворіла, ліки 1500. Я страждаю на мігрень,купила собі спрей 600
Вмію заміряти найкраще• 04 июня 2025
Фу блін, аж тошнить від цих тем. Як живете, як відкладаєте. Ви це для жителів Сум чи Харкова пишете? Просто кощунство якесь
Мир Мир Мир!• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Продавцем працюєте?
Може як варіант наше море, наприклад, Одеська обл.
Капуста Маша• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Это каждый месяц? Не ищите отмазок.
Нафаня Маня• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Не голодаємо, але просто не їмо все, що можемо собі дозволити. Фрукти дуже рідко і тільки дитині, це яблука і банани. Ковбасу дитині в школу на бутерброди. З м´яса тільки куряче філе. З сиру - тільки плавлений. І т.д.
Так ковбаса і плавлений доожче нормального сиру і мяса.
Хома з пастою• 04 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Поїдьте хоч в Болгарію.Наприклад ,бусом з Одеси на 1дор+1дит зі сніданком
Вона ж пише, щоб не пошкодувати. Це саме той варіант.
Мир Мир Мир!• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Дитина в початковій школі і вже у неї репетитори?
Файна дівка• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Сколько ребенку лет? Что за коммунальные 5тыс ? У вас дворец?
Сусановна• 04 июня 2025
Автор, місцевий відпочинок нічим не гірший за закордонний. Особливо, якщо збирати на нього рік будете. Головне настрій.
Я так само мріяла, а коли попала в Турцію розчарувалася, хоча готель був кращий з кращих. Сама собі напридумувала, що трава зеленіша в сусідів.
Без комплексів
• 04 июня 2025
Ответ дляФайна дівка
Двокімнатна квартира,дача і гуртожиток брату сплачую (наркоман)
Апрель Ивановна• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну вы же по себе судите.
Такие цены🤷♀️
После ковида везде прайс вырос
Такие цены🤷♀️
После ковида везде прайс вырос
хабарів не маю, в єбіпет літали ще коли тури на 7-10 днів були по 500 баксів і це міг собі дозволити будь-який офісний планктон, дорожче там фізично нема за що платити і воно того абсолютно не варте! тому ще раз повторю це хіба шо геть нема куди гроші дівати та не вистачає розуму якусь цікавішу мандрівку організувати. а враховуючи ще й складність із перелітами в той єбіпет, то тим більше невиправдана така ціна.
Мир Мир Мир!• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Багато на куриво виходить, 3500х12=42000
От і ваша поїздка за кордон, але чоловіку вашому це ж не цікаво