Без комплексів• 04 июня 2025

У кого дохід на сім´ю менше 50 тис грн, ви подорожуєте?

Якщо так, то як збираєте кошти? Я так хочу в той же Єгипет, або Турцію з дитиною, ніколи ніде не була, а вже 40 років(( Просто опускаються руки((
Я знаю, що багато хто зараз напише, а чи не пробували заробляти більше?
Пробували, але щось не получається((
Тому що немає спеціальності і розуму на більш оплачуємі вакансії. Я звільнилась з роботи, в мене була зп 15 тис, найбільше, що я тягну - це 22 тис зараз у мене
Як справляєтесь, хто з таким же доходом, їздите за кордон, чи тільки по Україні?
Пи Пи Пилюля• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Не ходимо ні по яких кафе. Реально якось все на їжу уходить. Чоловік курить, це мінус, але я сварюсь, він не кидає. Це 3500 в місяць, кішка 1500 в місяць, 5000 разом з усім комунальні, 2800 репетитори дитині.
Отложить ребенку за год на отдых 18000? Денег нет. Потратить на кошку 1500х12=18000? Деньги есть.
Чоловік курить, на 3500 в місяць. Але немає спеціальності і розуму на більш оплачуємі вакансії.

Рожать ли ребенка? Конечно!
Не путешествовать ни разу за 40 лет - давайте!

The end
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Автобусом в ап ідея не дуже. Бо можна проторчати на кордоні. Особливо зараз з перемогою на виборах президента з антиукр позицією
враховуючи бюджети автора їм потяг не по карману. А автобусів дуже багато і можна вибрати коротший маршрут
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляУси Пуси
Розглянтє Рімінні Італія
Тур на двох зі сніданком на 10 днів був 24 тыс грн
Це з проїздом

Дивіться акційні горячі тури автобусні як варіант
а де ви їх дивитесь?
jabka ya• 04 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
хабарів не маю, в єбіпет літали ще коли тури на 7-10 днів були по 500 баксів і це міг собі дозволити будь-який офісний планктон, дорожче там фізично нема за що платити і воно того абсолютно не варте! тому ще раз повторю це хіба шо геть нема куди гроші дівати та не вистачає розуму якусь цікавішу мандрівку організувати. а враховуючи ще й складність із перелітами в той єбіпет, то тим більше невиправдана така ціна.
Раз ви такі обізнані, підкажіть де дешевше сноркать? де таки рифи? Чи ви так, аби ляпнуть, самі в 2* були раз в житті
Море_море_я_скучаю• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
я не шкодую на це часу. Мені не принципово летіти саме туди чи туди: дешевий Рим? ок, летимо в Рим. дешевий Дюссельдорф? Підходить, беремо.
Посоветуйте, плиз. Билеты на море у лоукостеров лучше смотреть заранее или в сезон тоже бывают хорошие предложения?
Вы на сайтах авиакомпаний смотрите или пользуетесь приложениями?
sim_sims• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Не знаю в какой Египет вы собрались с 50к, мы в этом году летали вчетвером, 2 номера, 5 тысяч €
Якось ви по ’ніщебродськи’, можна було і значно дорожче злітати.
Дама_из_рекламы• 04 июня 2025
Ответ дляsim_sims
Какую цену предложило агентство, за такую и полетели
Страхованная• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Та ось я порахувала в Болгарію. 4000 на одного в одну сторону. На двох з дитиною це вже 16. Ще житло, харчування...Не тягну від слова зовсім(
Болгария в начале июня была 25т на 7 дней с ребёнком до 13лет,на все включено.
размахер• 04 июня 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
А що ви там будете робити? Адже ви там вже не раз, кажете, були. Просто гуляти по місту?
там КОЖНЕ місто цікаве. Я люблю маленькі, але цього разу поїдемо в маннгайм, баден-Баден, в Базель знову зазирнемо, обов´язково на Бодензее, ми дуже його любимо - і не принципово де, хоч у Фрідріхсхафені, хоч у Констанці чи Ліндау.
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ні, на море ТОЧНО заздалегідь. У нас цього року Хорватія і Греція, квитки були у райянів по 25-30 євро, для мене це прям дофіга, але малий ДУЖЕ любить море. Купувалося все ще взимку десь.
АЛЕ! Я тут вже радила. CFR запустив з травня до жовтня щоденний поїзд Бухарест-Варна, коштує 33 євро, відправлення з Бухаресту о 10-11, прибуття о 20-33 того ж дня, до Бухаресту з Сучави ходять електрички, вартість на людину 1000 гривень. Це теж відносно недорого (думаю, у румунську Констанцу ще дешевше буде, але в тих краях я не була)
Не худа ні разу• 04 июня 2025
Ми з навіть меншим доходом подорожуємо.
Можете не вірити.
4 рази на рік.
Але по Україні.
І дитину відправляю до табору на 24 дні в липні.
На це, так, збирала півроку.
Ms. Любмая жена• 04 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
в мене дача логан доїджає усюди - і дохід на сімью до 50 подорожуемо завжди. Щось у вашій сім´ї нетак. І фрукти та овочі їмо і до спорт лайф 4 абонементи і на танці дитина ходе+ інша дитина репетитори- виступи завжди на танцях і два коти преміум корм їдять. Десь ви транжирите..по кафешках може їсте...кафе в мене 2-3 рази на місяць(більше не тягну.
Зате у вас з фантазією все так. Фантазуйте ще.
40каградусная• 04 июня 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Пожалуйста, подскажите группу, где мониторите такие горящие варианты
В Вайбере есть группы.
Конкретно этот тур я нашла сайте джойн ап.
Чудо в декрете• 04 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
Машина із сімейним доходом 50 тисяч?
у нас две
и еще пару лет назад это был довольно большой не часто встречающийся доход
это последний год мы летим п ....
Чудо в декрете• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
а чого одна кішка так дорого?
Ms. Любмая жена• 04 июня 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
У мене дохід 40 000, нас троє, я і двоє дітей. Машини немає. Об´їздили пів-України, за кордоном були в Австрії, Бельгії, Польщі, Греції, Румунії. В планах Туреччина, Єгипет, Італія та Латвія.
Квитки до Австрії копійчані, там в хостелах. Дітям багато чого безкоштовно - проїзд в транспорті на канікулах, вхід в музеї. Незалежно від того, громадяни вони чи туристи.
В Румунію взагалі елементарно: їдемо на відпочинок у Солотвино і йдемо пішки гуляти у прикордонне містечко, звідти недорого у райцентр їхній.
В Грецію їздили в кредит, потім закривала потроху.
Економимо на всьому, але взуття не в конфіскаті, за такі гроші можна взяти по акції в інтертопі. Одягаємося в секонді. Їмо баранину, свинину, курятину, яйця багато, каші, супчики, котлети. Морожу на зиму багато, в сезон ягоди дешеві.
Розкажіть, як можна відпочивати у Бельгії з доходом в 40 тис грн? Ми орендували житло в Брюсселі і Брюге. Ціни від 80 євро за ніч і це взимку. Проїзд по Брюселю євро 3 з людини/квиток. Проїзний на 1 день 10 євро з людини. Це явно не вписується у ваш бюджет.
Море_море_я_скучаю• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
А где вы билеты смотрите?
Я месяц монитора на Киви (вылет, правда, с Польши) на Кипр или в Хорватию в Задар, таких цен и близко нет. На Кипр на меня и ребенка туда-назад 450 евро с ручной кладью...
КАПСЛОЧНИЦА• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ви в Ріксосі були чи місяць відпочивали? Навіть Джаз Фанара не коштує стільки
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А где вы билеты смотрите?
я дивлюся лише на сайтах райянів і віззів, більше ніде
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А где вы билеты смотрите?
в Хорватію якраз у Задар летимо з Бухаресту райянами, по 25 євро. Купувала квитки взимку.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Да немного потеряли, в Египет точно не надо стремиться, я езжу только из-за того, что муж любит дайвинг
Ну це для вас, а я обожнюю Єгипет. Більше Єгипту люблю тільки Хорватію
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А где вы билеты смотрите?
і не ображайтеся, але з Польщі зараз і найближчі роки дешево не буде ніяк. Взагалі ніяк. Через масу українських біженок там навантаження на аеропорти зросло огого як, а ніхто не рубає курку, що несе золоті яйця. Дешево і з Польщі - думаю, зараз це неможливо.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Діти є?
Автор, сьогодні бачила тур все включено в Болгарію 2+1 за 27 тисяч, виїзд автобусом післязавтра. Відкладайте хоча б по 2 тис щомісяця і все реально. В Болгарію вам, тій, що ніде не була, буде найпростіше поїхати
Вишневий цвіт• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
А як на ці потяги купити квитки? Є сайт і можна онлайн чи лише у них в касі?
Кундалина• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Та не виходить взагалі відкласти, ми і так не доїдаємо, одягаємось в секонді, сінсей, взуття в конфіскаті
Блін, ну то якої поради ви тут шукаєте?
Чи просто почути що ви такі не одні?
Роздратована шкіра• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Але ж є й інші проблеми. Дитині стоматолог в тому місяці 1700, мені стоматолог 1600, відколовся зуб. Дитина захворіла, ліки 1500. Я страждаю на мігрень,купила собі спрей 600
Что за лекарства на 1500?
Роздратована шкіра• 04 июня 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Багато на куриво виходить, 3500х12=42000
От і ваша поїздка за кордон, але чоловіку вашому це ж не цікаво
Да, после коммунальных это у них приличная статья расходов. Прокурили свой отдых
жінка незаміжня• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
А в яку країну краще збирати, щоб не пожаліти потім?
Можна і в Єгипет поїхати, в розстрочку оформити. Можна в автобусний тур поїхати як на море, так і просто екскурсійний. Можна дитину в табір в Болгарію відправити. Це якщо дуже за кордон хочеться. Це ви засмучуєтеся з приводу того, що закордоном не були чи дитина?
вАлнуюся сильнА• 04 июня 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Что за лекарства на 1500?
Та найпростіші. Я нещодавно купувала два бинти нестирильних , перекис водню і лейкопластир. Заплатила 150грн.
Головний кошак• 04 июня 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Машиною вигідно якщо їде 4 людини. Скільки ви витратили на паливо в останню подорож на море і яка була відстань?
От нас 4ро, ми їздимо у туреччину з Одеси. Машина бере 5,5л. Не пам´ятаю я. Нещодавно їздили у Румунію у відпустку. В нас 30 тис моя зп та 19 в чоловіка, вистачає пару разів на рік поїхати на тиждень, 2