Без комплексів• 04 июня 2025

У кого дохід на сім´ю менше 50 тис грн, ви подорожуєте?

Якщо так, то як збираєте кошти? Я так хочу в той же Єгипет, або Турцію з дитиною, ніколи ніде не була, а вже 40 років(( Просто опускаються руки((
Я знаю, що багато хто зараз напише, а чи не пробували заробляти більше?
Пробували, але щось не получається((
Тому що немає спеціальності і розуму на більш оплачуємі вакансії. Я звільнилась з роботи, в мене була зп 15 тис, найбільше, що я тягну - це 22 тис зараз у мене
Як справляєтесь, хто з таким же доходом, їздите за кордон, чи тільки по Україні?
Сижу_и_плачу• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
офігезний. кафе, ресторани і магазини під кінець робочого дня віддають готові страви або продукти за 30 % ціни
Дякую!
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляэнциклопУдия
до варшави ще доїхати треба. Київ - Варшава 5000 коштує якщо з пересадками можна в 2000 уложитися. На двох це 8000 лище догога до АП. У випадку автора це дорого. Краще вже бусом в Болгарію.
Працюю в системі бронювання квитків. Спеціально зашла глянула. Київ-Варшава від 1300 стартує і до 2300, які 5 тис???
А що таке?• 04 июня 2025
зараз вже ніяк. літати треба було раніше. я в 2021 році полетіла в Єгипет з донькою за 20 тис грн. і якось було норм ,ще перед цим за 15 тис. грн прекрасно. а тепер стало тяжче. наприклад моєї зп 40 тис. вистачає на скромний Трускавець чи Моршин. а Єгипет вже зась. Продукти стали дуже дорогі
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
Так, подорожуємо і багато, але вам так не підійде. Літаємо за кордон 8-9 разів на рік - переважно довгі вікенди на 4 дні, влітку, коли море - на 6-10 днів. Купую лише дешеві авіаквитки і лише заздалегідь (у 90 % випадків це Віззейр, влітку на море часом райани), потім під наші дати відшукую на airbnb найдешевші варіанти поселення. Найчастіше це окрема кімната у хостелі (туалет і душ у коридорі) або кімната у приватному будинку. На телефоні давно стоїть додаток too good to go - це суттєва економія на харчуванні у Європі.
Подорожі всередині країн - там залежить від країни. У Німеччині беремо Дойчланд тікет (він себе окуповує навітьза 4-денну мандрівку), в інших країнах стараюся заздалегідь взяти квитки, скажімо, флікс-басом - буває дууууууже дешево.
У цьому році була з сином у Німеччині, потім сама в Італії, потім разом у Стамбулі, зараз от у червні буде знову Німеччина і Хорватія, у липні Греція - ну і так далі. Без подорожей жити нецікаво.
я вами захоплююсь! У мене щось так виловлювати не виходить
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Це не правда. Зайшла на ваш цей Десадмі. Виїзд в Болгарію тільки з трьох міст- Чернівців, Франківська і Рівного . Вартість за людину ( в одну сторону, а не в дві !) 75 євро. До Франківська ще треба доїхати потягом. Порахуйте
Київ - Святий влас - 2300 у нас і базі белет
А що таке?• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Як без грошей туди їхати, ви що...
всі в 2022 р їхали без грошей. і зараз все добре. моя сестра, гола і боса з 2 дітьми сидить в Британії, найдорожчій країні. На виплатах,підпрацьовує. Одягнули її,дітей в нове і якісне , нагодували, дали житло і все необхідне. вона набагато більше всього може купити там,ніж в Україні. Поселили біля океану. Щодня море,вважай
Якось так і живу• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Не голодаємо, але просто не їмо все, що можемо собі дозволити. Фрукти дуже рідко і тільки дитині, це яблука і банани. Ковбасу дитині в школу на бутерброди. З м´яса тільки куряче філе. З сиру - тільки плавлений. І т.д.
Ви знімаєте житло чи маєте своє?
энциклопУдия• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
Вишневий цвіт• 04 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
в мене дача логан доїджає усюди - і дохід на сімью до 50 подорожуемо завжди. Щось у вашій сім´ї нетак. І фрукти та овочі їмо і до спорт лайф 4 абонементи і на танці дитина ходе+ інша дитина репетитори- виступи завжди на танцях і два коти преміум корм їдять. Десь ви транжирите..по кафешках може їсте...кафе в мене 2-3 рази на місяць(більше не тягну.
От теж подумала, але не написала. У мене на 4 осіб дохід від 16 до 28 тис в міс. От коли 16 тис, то важко реально, а коли навіть 28 тис - жити норм, харчування повноцінне і т.п. За 50 тис 3 особам, зокрема якщо без хронічних хвороб та постійної терапіїї, можна доволі непогано жити і подорожувати
энциклопУдия• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
ось Київ-Хелм.
то як до Варшави може бути 1300?
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
я не шкодую на це часу. Мені не принципово летіти саме туди чи туди: дешевий Рим? ок, летимо в Рим. дешевий Дюссельдорф? Підходить, беремо.
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляэнциклопУдия
ось Київ-Хелм.
то як до Варшави може бути 1300?
Я про автобуси
Вишневий цвіт• 04 июня 2025
Ответ для40каградусная
У нас доход меньше 50 тыс. Но я экономию,часть денег откладываю. Сейчас с ребенком на море, в райском уголке.

Я поймала горящий тур по отличной цене. Чтобы тут не говорили, но горящий дешевле раннего бронирования. Мы лёгкие на подъем и быстро собираемся. В час дня купили тур, утром следующего дня в 6 утра уже вылетели. Ночью ехали в Кишинев.

Так что с небольшим доходом можно отдыхать в качественных отелях за адекватные деньги.
Пожалуйста, подскажите группу, где мониторите такие горящие варианты
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
я ще ніколи не літала і поки не дружу з цим. А житло як ви шукаєте? Я тільки на букінгу вже декілька років
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
Букінг по Європі дуже дорогий. лише airbnb
Ну от, наприклад, з 11 по 16.06 ми будемо з сином у Німеччині. Квитки у меммінген. Це офігенне місто на кордоні Баварії і Баден-Вюртембергу, ми там вже сто разів були - і все одно краї там неймовірні, тягне ще. У Меммінгені на наші дати дешевого житла нема. У Мюнхені або Штуттгарді - від 240 євро на дні нашого перебування. тому ми будемо жити у Гьоппінгені неподалік Штуттгарда (поруч з вокзалом, є лідл, є макдак, що нам ще треба) за 125 євро за 5 ночей. кімната у приватній квартирі. нам ок.
Ламборджини• 04 июня 2025
Ответ дляСусановна
Автор, місцевий відпочинок нічим не гірший за закордонний. Особливо, якщо збирати на нього рік будете. Головне настрій.
Я так само мріяла, а коли попала в Турцію розчарувалася, хоча готель був кращий з кращих. Сама собі напридумувала, що трава зеленіша в сусідів.
Набагато гірше, ще і дорожче
Та ж Затока під Одесою буде дорожче за Болгарію, ще і прильот може бути, а закордоном безпечно
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляЛамборджини
Набагато гірше, ще і дорожче
Організований, у всяких базах-санаторіях - цілком погоджуюся з вами. а якщо самим подорожувати - моеж бути прикольно. У мене в неділю був виступ у Львові, замість залишитися з сином на ночівлю там - поїхали у Розділ, до палацу Лянцкоронських. там у красивезному австрійському приміщенні в центрі - хостел Стара школа, мега-сучасний ремонт всередині. Дитина після галасливого Львова ходила Роздолом і казала’ ’І чого мені тут так спокійно? Я б тут жив!’. А дивитися у тих краях - не передивитися. І недорого зовсім, їхали міжміськими маршрутками всю дорогу.
Вишневий цвіт• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
Поділіть своїми лайфхаками, як бачите ці дешеві квитки? Шукаєте чи чекаєте анонсів?
Играю у края• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
реєструвалась на airbnb , але щось з ним не подружилась. мені здалось там навпаки ціни вищі і здається відразу треба оплачувати?
размахер• 04 июня 2025
Ні, тільки шукаю. І спец.сайти типу скайсканера (якщо він ще живий) чи ківі практично не використовую. найдешевші квитки у Віззейрів. До минулого року найчастіше літали з Сучави, запросто купувалися квитки по 9-10 євро Сучава-Бергамо чи Сучава-Дортмунд. Зараз з сучави дешевого, на жаль, нема - літаємо з Ясс. У Яссах у віззів база, рейсів багато, знайти щось недорого простіше. Їхати так, на 2-3 години довше ніж до Сучави. В сучаву так: до Чернівців автобусом (стараємося вибирали рейси КЛР, у них дешеві квитки), а з автостанції о 6, 7, 9, 9-20, 10-00, 13-00, 16-00 і 19-00 - рейсові автобуси в Сучаву (українські по 350 гривень, румунські Тарсіни - по 400). З Сучави до Ясс є і автобуси, але дешевше електричкою (за два квитки - біля 360 гривень на наші гроші). Далі автобусом від вокзалу в аеропорт (ходить кожні півгодини цілу добц) - і погнали.
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
ні, там як правило частинами: невелику частину відразу (якщо бронь скасовуєте, її повернуть), пізніше ближче до дати заселення знімають залишок суми.
размахер• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
якщо трапиться прикрість (у Туреччині у нас бувало - поселяли у зовсім вже убогі помешкання) - то айрбнб і підшукає щось краще, і навіть двічі дарував нам купони по 50 євро на наступні поселення.
вАлнуюся сильнА• 04 июня 2025
Ответ дляразмахер
А що ви там будете робити? Адже ви там вже не раз, кажете, були. Просто гуляти по місту?
Божий одуванчик• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
У нас Ланос з таким доходом, він і до Карпат не доїде
Щось пагано за ним дивитесь. На своєму їздили в Закарпаття та Болгарію, але у нас з кондиціонером. Найкраще їхати на поїзді.
Ну ниче се• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Так постійно ж якісь проблеми, чи ні у кого їх немає? Гроші розходяться на вітер. То малий захворів, то я, то до зубного, то гавкнувся мобільний, взяла в ломбарді дешевий за 2800 невідомої фірми. То помер хтось, на похорон пішло, то купити дитині взуття, то заплатити за репетитора, то тепер пам´ятник треба папі поставити. Постійно трати, чи тупо ні у кого немає їх і проблем? Ніхто не ходе до лікарів? Одна консультація тільки 700 грн, але аналізи , ліки...
Щасливі люди ви всі, що сказати
В вашем случае платные коснультации и репетиторы - блажь. Но если у вас каждый месяц деньги как песок - то дело не в сумме которой вы распоряжаетесь, а вашем не умении или не желании целевого распределения. Вас послушать что ни месяц какой то форс мажор выбивающий вас из колеи, а все потому что нет планирования и заначки, которая служит буфером между поточными расходами и форс мажорными.
энциклопУдия• 04 июня 2025
Ответ дляИграю у края
Я про автобуси
Автобусом в ап ідея не дуже. Бо можна проторчати на кордоні. Особливо зараз з перемогою на виборах президента з антиукр позицією
энциклопУдия• 04 июня 2025
Ответ дляА що таке?
Ще в 22році за 25 літала 1+1
А цьогоріч моніторила не меньше 50-60. То трохи + і летимо в Іспанію
Уси Пуси• 04 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Розглянтє Рімінні Італія
Тур на двох зі сніданком на 10 днів був 24 тыс грн
Це з проїздом

Дивіться акційні горячі тури автобусні як варіант
Гадаю_По_шнуркам• 04 июня 2025
Ответ дляКрапипопка
Машина із сімейним доходом 50 тисяч?
І подорожі, подорожі і т.д.)))
Тракторні війська• 04 июня 2025
Автор, хай Ваші мрії здійсняться🌸