МЕСТО_Встречи• 04 июня 2025
Дівчата підкажіть чи робили так ваші діти
Підкажіть будь ласка, чи є така поведінка нормою.Дитина 2,2 роки активна, скрізь лізе на дивани, стільці, мало не на підвіконня.Така сама ситуація і на дворі, всі лавочки , горки, сходи, він скрізь.Я постійно за ним в бігах, бо треба страхувати.Може впасти, страху немає зовсім.Якщо я починаю його десь не пускати, то слова взагалі не діють,а якщо починаю відтягувати ,або беру на руки щоб забрати і не дати десь вилізти починається істерика,він лягає, сідає , кричить і нічого не допомагає.Сходити десь без візочка для нас то жесть, ніколи не було такого щоб дитина просто йшла поряд, або спокійно постояла,і ніде його не тягнуло залазити.Підкажіть може треба з цим до невролога?
АнтиТроль• 04 июня 2025
Это нормально. Ребенок учится управлять своим телом, развивает ловкость, тренирует вестибулярный аппарат
Обижулька• 04 июня 2025
це нормально. дитина вивчає світ, ваша задача ходити скрізь страхувати. згодом трохи ситуація покращиться
Жертва интернета• 04 июня 2025
Та обычный пацан. У меня до 6 лет никогда не шел рядом, а бегал то вбок, то назад то лезет куда-то, то палки собирает, только успевай смотреть. Думаю ну что за ребенок, все дети как дети, а у меня))) а раз побежал на трассу, я никогда так быстро не бегала в своей жизни, догнала, отхватил конечно
МЕСТО_Встречи
• 04 июня 2025
Ответ дляSo_so
Речевое развитие в норме? Выполняет инструкции? Хорошо спит?
Спить добре, говорить ще погано, але розуміє все, просто якщо я прошу зробити те що він не хоче, починає істерику
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Если всё понимает (это основное), нормально спит, говорит и выполняет инструкции (показывает по Вашей просьбе, приносит что-то итд) и проблема только в бурной эмоциональной реакции, тогда только ждать пока подрастет и нервная система дозреет.
А как с горшком?
Дівчина заглядєніє• 04 июня 2025
мои обе спокойно ходили рядом, если я просила. Но как только была возможность полазить, я сама предлагала и поддерживала. Тело должно развиваться.
Багиня• 04 июня 2025
моя так бігала досить довго, класу до 3 чи 4-го.
пік істерик був біля 3 років, тоді майже у всіх дітей вікова криза.
зараз 14 років, сидить перед ноутом, хрін куди витягнеш :(
Налогообложу• 04 июня 2025
Сейчас тут многие напишут, что это норма. Но это не так. Это не первая ваша тема. В этом возрасте нормотипичные дети многое понимают и страх у них есть. Вам обратиться к специалисту и заняться воспитанием. Иначе дальше будет веселее.
бювет_в_обед• 04 июня 2025
перша дитина в мене спокійна. Друга усю калюжі наші- усі асфальти наші-валялися- кричали. В магазині усе купи- мамочко ну пожалуйста- купляємо майже усе- але їй усього мало
зі сторони здається що нікуплляємо нічього. До магазину з нею заїджаю по 2-3 рази на день. Усі діти різні і також маніпулятори усі різні. Моїй ось 7 років трое лосин обмалювала ручкою...До цього ще дві речі. Кажеш неможна - відповідь а я так схотіла. В цей раз я забрала в неї 50 грн її - плачу було-яка вона обділена страдала. їй 7 м років саму лишаю на 2 хвилини максимум - то щось вшкодить полюбе... Сподіваюся більше малювати не буде на одязі
оксюморон• 04 июня 2025
Мой лазил везде, и в квартире тоже-на комоды, подоконники, однажды залез на кошачью драпалку, трехуровневую, а я в другой комнате, кричит
- мама дантань!!!
-что достать?
-миня!!!!!
- мама дантань!!!
-что достать?
-миня!!!!!
На вулиці так, лазить. Причому намагається вилізти туди, куди ще в силу віку вилізти не може і страшно псіхує коли не виходить. Але активно почала десь в 2,5. Вдома у нас оцього лазання особливо немає і не було. Але я в півтора роки купила трикутник для лазання і вона по ньому лазила. Але у мене дитина розуміє слово ні (не завжди, не відразу, не в захваті від нього, але розуміє). Я б почекала трохи і якщо дитина так і не буде управлятися голосом, то йшла б до спеціаліста на предмет діагностики рдуг. Ну і тут ще питання чи він у вас здатен довго на чомусь фокусуватися: пазли, розмальовки, мультики, іграшки
МЕСТО_Встречи
• 04 июня 2025
Ответ дляSo_so
А как с горшком?
На горшок не хоче зовсім, сідає сидить і встає пісяє поруч
Ответ дляНалогообложу
Ми не можемо діагнози ставити на форумі. Ми ж не знаємо чи там дійсно дитина без страху і некерована, чи дитина нічого такого не робить, а мама сприймає той факт що дитина на сходи забігла як жах. У мене дитина в фонтанв купається коди жарко, а моя знайома втрачає свійдомість як дитина там руки помиє)
Ответ длябювет_в_обед
Росте дизайнер. Вам що шкода вивести на прогулянку з розмальованому одязі?
Will_Be...• 04 июня 2025
5!!!! 5 раз я это проходила. И с девочками, и с мальчиками. Это нормально)
Лівий Локіть• 04 июня 2025
Ответ длябювет_в_обед
Моей 10 - она до сих пор рисует на одежде)) но уже осмысленно, воплощает свои идеи) синсай с их распродажами очень выручает - можно купить разных футболок, носков недорого - и рисуй, обрезай сколько хочешь)
Гравіцапа• 04 июня 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
прям, як я: якщо не по-моєму й мені принципово, то ховайтеся
к.Буланова• 04 июня 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
ну так это тоже надо со специалистом обсудить. ребенок не должен быть неуправляемой истеричкой, это точно не норма. ну и есть места, куда лезть категорически нельзя.
Истерики, как и недопустимое поведение, лечится (попробуйте) моментальным уходом домой. Полез, когда сказали стоп - сразу за руку и домой. Заорал - тоже сразу домой, думать над своим поведением. Когда выработается чёткая взаимосвязь между запретом и следствием, если не послушается, то сразу станет легче. Но надо быть строгой и последовательной. Нет - это всегда нет. Домой - это точно домой.
бифидобактерияЖоржик• 04 июня 2025
Ответ длябювет_в_обед
Як у вашої дитини з підготовкою до школи? Довго концентрує увагу на завданні?
Налогообложу• 04 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Так я никому диагнозов и не ставила. А посоветовала воспитывать и показать доктору. А вы маме автору диагноз косвенно таки поставили)
Налогообложу• 04 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Ви написали що дитина не нормотипова. Це не ті слова, якими варто розкидатися
Перечитайте еще раз, что там написано. без ваших домыслов