Вкуси мене• 04 июня 2025
Женщина в 40 живущая с мамой и своими двумя детьми , зарабатывающая 20 тысяч грн
В однокомнатной квартире . Не имеющая отношений с мужчинами. Это конец ? Есть здесь такие ? Выхода нет из этой бездны ?
Примарочка• 04 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
Просто стало цікаво, якщо б весь цей текст написав чоловік?
Йому б теж написали: чувак, та у тебе все попереду, це не вирок, щастя не за горами
Одинокого отца тоже пожалели бы, думаю.
Королева краси• 04 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Есть выход.но надо наконец уйти от маманьки
Куда?
МУСЯкомарова• 04 июня 2025
конец,ессли вы за счет мужчины хотите решить свои проблемы...а так ходите,встречайтесь, если конечно есть время
Ну шо не так?• 04 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
А якщо квартира ´маманьки´, далеко жінка з двома дітьми зі своєю зп 20 тис зайде? А може та бабуся ще й нянька безкоштовна, нехай спробує жінка дітей пристроїти на літо без допомоги бабусі, може саме старша жінка в цій сім´ї - рятівний жилет? Присутність чоловіка в житті - це не завжди вихід, та й для чого той чоловік, щоб ще й його вести у однокімнатну? Якщо жінка не заробила на окреме житло, не змогла побудувати стосунки з чоловіком, який би оберігав і забезпечував сім´ю, то не потрібно і тему таку починати, щоб у своїх негараздах звинувачувати бабусю
МУСЯкомарова• 04 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
Я не боюсь конца, я боюсь склониться перед концом...
самое важное-конец ждет нас всех))). а что это за фильм?
Тракторні війська• 04 июня 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Вроде Полицейский с Рублевки
МУСЯкомарова• 04 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
сохраню себе в закладки, назову-конец
Кривая спроса• 04 июня 2025
Ответ дляМлинець Мій
Бідна бабуся, кого жаль, так це її, але автор тільки за себе страждання розводить.
Насправді практика показує, що для більшості бабусь це нормальний вариіант. Вони не бачать нічого страшного в житті великими родинами. Звичка у них така. Раніше і аомуналки були, і просто в одній квартирі по три покоління жили. Думаю, що бабуся не страждає.
Пушка заряджена• 04 июня 2025
Мені 36, малому 5 сама з ним 24/7 дійсно без допомоги , норм живем . Питання що може дати мені чоловік? Думаю більше проблем чим вигоди, дивлячись на реалії сьогодення , нормальних мало, або це мені так щастило. Не думаю що варто витрачати час на відносини , щоб що? Так і живу іноді образливо , що типу не вийшло як у інших , а іноді думаю зате сама собі хазяйка живу як хочу
Млинець Мій• 04 июня 2025
Ответ дляКривая спроса
Ой не треба. Практика чия таке показує? Знаю дві такі сім´ї, там бабусі мріють самі пожити. Та й тут є така собі Тетяна, в якої мама просилась додому поїхати, але вона її до смерті так і не відпустила.
Сладко-соленая• 04 июня 2025
Ответ дляArctic777
Одиночка?
Я? Ні, чому?))) В шлюбі, третий шлюб щоправда)) Дорослий син.
Так склалося, що ніколи не була сама.
А з віком розумієш, що особистого часу (на розвиток, карьєру, просто особисте задоволення) було критично мало
Так склалося, що ніколи не була сама.
Горлаю зрання• 04 июня 2025
Ответ дляМлинець Мій
Обое рябое, некого жалеть