Море_море_я_скучаю• 04 июня в 15:41

У кого вдовий горб, что помогло его убрать

Вопрос к тем кто хотел убрать и убрал. Что вы делали?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 июня в 17:17
Ответ дляіронічна антитеза
Ніякі солі ніде не відкладаються. Що ви вигадуєте? Чи ви знаєте щось, що не знають лікарі та ніколи не бачили патологоанатоми?
Так врачи знают про соли, как бы и мы от них узнали. Поинтересуйтесь хоть немного этим вопросом.
іронічна антитеза• 04 июня в 18:42
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Якщо ваш лікар щось знає про солі на хребті, бежіть від того лікаря, втрачаючи тапки. То не лікар, то бабка на лавці.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 июня в 18:44
Ответ дляіронічна антитеза
Бежать от врача который решил проблему не одного десятилетия? Серьёзно?)
іронічна антитеза• 04 июня в 18:44
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Кістки перемив?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 июня в 18:59
Ответ дляіронічна антитеза
Кістки перемив?
Зачем? 🤦
іронічна антитеза• 04 июня в 19:56
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Зачем? 🤦
Якщо є солі, то що можна зробить? Звичайно, що перемити кістки. А що ще? Як розчинити солі?
Це навіть звучить брєдово... Солі... Так...