Точу ляси• 04 июня 2025
Считаете ли вы, что ваш муж не изменит вам , если к нему в командировке красави
Красавица невозможная , сексуальная подкатит ? Вот как с обложки девушка сама захочет , а у него не было неделю например. Думаете не изменит ?)
Результат:
вже голосів:
34 (39.08%)
не изменит
34 (39.08%)
конечно изменит
19 (21.84%)
тык
Тундиринда• 04 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
Жінок, так
Ну не геї звичайно.
Не женщін, а своїх дружин
Ворожу на каві• 04 июня 2025
Вы не оттуда зашли, автор.
Думаю, что муж может мне изменить, если у нас станут сложные плохие тяжёлые отношения, а некая дама сможет предложить ему душевный комфорт.
Небалувана Галя• 04 июня 2025
Ответ дляТундиринда
Якщо до мене підкатить красень, поки чоловік у відрядженні, я теж зраджу
Как и большинство женщин, и я в том числе)
Королева спама• 04 июня 2025
Ответ дляТундиринда
Не женщін, а своїх дружин
А навіщо вони, дружини, тоді дзвонять вночі на корпоративні номери за кордон 😟
Небалувана Галя• 04 июня 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
А зачем? Красивых много. Просто не понимаю зачем))))
Красивых мужчин , в Украине?)
Семенівни сусідка• 04 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Красивых мужчин , в Украине?)
В Украине тоже)))
Тундиринда• 04 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
Ось мій літав в Канаду , не дзвонила бо коли в нього день, тут була ніч, коли тут ніч я спала
Тундиринда• 04 июня 2025
Ответ дляВорожу на каві
Вы не оттуда зашли, автор.
Є таке
Королева спама• 04 июня 2025
Ответ дляТундиринда
І правильно, не дзвоніть
Менше потім нервів і проблем
Тундиринда• 04 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
І правильно, не дзвоніть
Менше потім нервів і проблем
Хай він дзвонить
: як ти, все ок?
Тундиринда• 04 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
А Ви та, кого звуть в номера? Що знаєте коли кому хто дзвонить?
Королева спама• 04 июня 2025
Ответ дляТундиринда
Я та, хто бачить дзвінки на корпоративні оплачені номери
В номер теж можу зайти, як захочу 😉
Тундиринда• 05 июня 2025
Ответ дляКоролева спама
В номер теж можу зайти, як захочу 😉
Три ха ха і два хо хо. Я працювала до війни з корпоративними номерами в аеропорту, в сл.підтримки. Ми таку фігню не відслідковували навіть , рахунки є згідно договору, сплатили
і все. Щоб подивитися розшифровка треба запити подавати, а не те що
в по номерах лазити несанкціоновано.
Безпека данних. Свої власні атс-ні
номери можна було переглянути,
навіть прослухати(за службовою запискою, розпорядженням відповідних
керівників ), бо віася маг запис розмов, але не мобільні(при різних ГД були різні моб оператори, у всіх однаково )
в по номерах лазити несанкціоновано.
Безпека данних. Свої власні атс-ні
номери можна було переглянути,
Королева спама• 05 июня 2025
Ответ дляТундиринда
в по номерах лазити несанкціоновано.
Безпека данних. Свої власні атс-ні
номери можна було переглянути,
в по номерах лазити несанкціоновано.
Безпека данних. Свої власні атс-ні
номери можна було переглянути,
Я не працюю в аеропорту
Навіщо мені ця інформація?
Ви можете далі виправдовувати чоловіків, вішати їм німб, і носити по декілька пар окулярів одночасно, аби тільки не бачити і кричати мій не такий
То ваша справа
Але, я вже все бачила і більше того, навіть приймала в тому участь
Мене в цьому вже не проведеш
Навіщо мені ця інформація?
То ваша справа
Мене в цьому вже не проведеш
Сама не знаю• 28 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Если к жене в командировке подкатит харизматичный мачо и красавец, она тоже изменит. Люди в большинстве своём полигамны и мало кто может устоять против серьёзных соблазнов.
Ні. Не судіть за всіх по собі. Я 19 років чоловіку не зраджувала і не збираюсь, можливості були
Небалувана Галя• 28 июня 2025
Ответ дляСама не знаю
Не смешите вы про свои возможности. Прям мачо и мускулистые красавцы к вам пачками клеились, а вы им отказывали.
А обычным мужчинам средней внешности понятно, что многие откажут.
Партизанка• 01 июля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
А може вони знають що налапшарити і їм не відмовлять.
Кіма кепка• 17 августа 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Понятия не имею. Может и изменит, но мой в командировки не ездит. Сидит со мной дома - стережет чтоб я не изменяла
Луноходик_Ик• 02 сентября 2025
Якщо пройшло кохання з дружиною, то переспить. Якщо цінує і боїться втратити, то не поведеться